| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 200/12 197/08 397/20

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 196/07 195/09 391/16
2 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/06 193/07 388/13
3 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 189/08 196/07 385/15

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening 198/06 195/07 393/13
2 141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening 189/04 193/03 382/07
3 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 177/00 167/00 344/00
4 142536 Mikkel Rønne Jensen Østerlars Skytteforening 166/00 175/01 341/01

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/07 196/06 390/13
2 120802 Freya Kofoed Svaneke Skytteforening 193/05 194/05 387/10

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 192/05 195/06 387/11
2 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 197/09 187/04 384/13
3 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening 191/10 191/02 382/12

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 193/06 192/07 385/13
2 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening 190/01 191/05 381/06
3 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 178/02 180/03 358/05
4 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 173/00 172/04 345/04
5 61225 Poul Verner Nielsen Svaneke Skytteforening 166/06 172/04 338/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 198/12 200/12 398/24
2 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 195/05 198/09 393/14
3 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 198/04 195/08 393/12
4 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 198/09 193/04 391/13
5 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 193/05 197/10 390/15

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 195/07 194/07 389/14
2 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 193/03 191/04 384/07
3 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening 188/05 185/03 373/08
4 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 176/01 172/02 348/03

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 199/14 196/08 395/22
2 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/08 198/09 394/17
3 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 192/04 197/09 389/13
4 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 191/08 197/08 388/16
5 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/09 192/05 388/14
6 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening 189/05 196/09 385/14

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening 190/06 198/08 388/14
2 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 197/05 191/04 388/09
3 142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening 190/04 195/04 385/08

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 199/12 200/15 399/27
2 141516 Sanne Brandt Rosenlund Østerlars Skytteforening 197/12 190/05 387/17

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 200/12

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 196/07
2 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/06
3 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 189/08

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening 198/06
2 141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening 189/04
3 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 177/00
4 142536 Mikkel Rønne Jensen Østerlars Skytteforening 166/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/07
2 120802 Freya Kofoed Svaneke Skytteforening 193/05

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 197/09
2 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 192/05
3 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening 191/10

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 193/06
2 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening 190/01
3 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 178/02
4 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 173/00
5 61225 Poul Verner Nielsen Svaneke Skytteforening 166/06

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 198/12
2 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 198/09
3 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 198/04
4 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 195/05
5 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 193/05
6 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening 187/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 195/07
2 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 193/03
3 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening 188/05
4 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 176/01

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 199/14
2 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/09
3 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/08
4 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 192/04
5 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 191/08
6 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening 189/05

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 197/05
2 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening 190/06
3 142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening 190/04

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 199/12
2 141516 Sanne Brandt Rosenlund Østerlars Skytteforening 197/12

Til toppen