Pistolterræn Ulfborg 2020 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
29501 Niels Olesen Struer Skyttekreds, foreningen GPA 45.0 37.0 Hovedskydning
91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds, foreningen GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 45.0 37.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 62.0 51.0 Hovedskydning
92715 Mikkel Grathe Hadsund Skytteforening GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds, foreningen GPA 39.0 32.0 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 50.0 41.0 Hovedskydning
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 53.0 43.0 Hovedskydning
94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds GPA 10.0 8.0 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 54.0 44.0 Hovedskydning
114325 Torben Jensen Tjørring IF Skytteafdeling GPA 11.0 9.0 Hovedskydning
131265 Stig Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling GPA 9.0 7.0 Hovedskydning
137249 Peter Folke Pedersen Akademisk Skytteforening, Århus GPA 18.0 15.0 Hovedskydning
128589 Thomas Viborg Akademisk Skytteforening, Århus GPA 53.0 43.0 Hovedskydning
137250 Peter Isaksen Akademisk Skytteforening, Århus GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
22274 Peter Ugilt Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 44.0 36.0 Hovedskydning
142258 Jesper Christensen Esbjerg Skyttekreds GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
142223 Torben Dahl Esbjerg Skyttekreds GPA 21.0 17.0 Hovedskydning
142257 Hans Møller Esbjerg Skyttekreds GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
142600 Peter Lindegaard Esbjerg Skyttekreds GPA 13.0 11.0 Hovedskydning
90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening GPA 26.0 21.0 Hovedskydning
129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds GPA 45.0 37.0 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 13.0 11.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 55.0 45.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GPA 61.0 50.0 Hovedskydning
36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
142718 Dietmar Schlüter Mejrup Skytteforening GPA 0.0 0.0 Hovedskydning
142719 Kai Hallmann Mejrup Skytteforening GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
142722 Oliver Benub Mejrup Skytteforening GPA 43.0 35.0 Hovedskydning
142723 Damir Wenhadt Mejrup Skytteforening GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 44.0 36.0 Hovedskydning
88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 55.0 45.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 6.0 5.0 Hovedskydning
126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
134893 Hans Skjerning Nordjysk Historisk Skytteforening GPA 34.0 28.0 Mesterskab
134893 Hans Skjerning Nordjysk Historisk Skytteforening GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
130399 Jeppe Stjernholm Galten Skytteforening GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub GPA 56.0 46.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 52.0 43.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 63.0 52.0 Hovedskydning
128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
139900 Klaus Sørensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 59.0 48.0 Hovedskydning
26471 Torben V. Hansen Vejen/Skibelund Skf. GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
117135 Brian nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening GPA 24.0 20.0 Hovedskydning

Til toppen