Turnering 50 m Runde 1 2020 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening SE2 180.000 180.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 177.000 177.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
136504 Danny Kure Østermarie Skytteforening ST3 137.000 137.000 Hovedskydning
136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening Å2 175.000 175.000 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening SE2 175.000 175.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
140828 Anton Koefoed Aakirkeby Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
142536 Mikkel Rønne Jensen Østerlars Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
142506 Isabella Kofod Marcher Østerlars Skytteforening BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
142505 Ida Kofod Marcher Østerlars Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
139093 Teddy Kofod Marcher Østerlars Skytteforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning

Til toppen