| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/16
2 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 200/10
3 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 200/09
4 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 200/05
5 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 199/08
6 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/09
7 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 197/05
8 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 196/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening 200/07
2 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 199/08
2 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 199/08
4 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 197/10
5 135925 Noah Mortensen Rødding Skytteforening 197/08
6 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 197/05
7 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 197/04
8 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 196/06
9 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 194/05
9 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 194/05
11 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 194/04
12 137697 Anders Brydsø Outrup Skytteforening 193/03
13 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening 189/03
14 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 189/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 193/02
2 122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 192/04
3 137347 Mille Tangaa Skads Skytteforening 191/03
4 139809 Malthe H. Lauridsen Outrup Skytteforening 191/02
5 123224 Søren Linnet Skads Skytteforening 190/05
6 137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds 190/03
7 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening 190/01
8 135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening 189/04
9 140383 Benjamin Skriver Sdr. Omme Skytteforening 189/02
10 139565 Mai Tranholm Jakobsen Ølgod Skytteforening 189/01
11 136526 Rasmus Lauridsen Fangel Jensen Alslev Skytteforening 188/04
12 139708 Jacob Pedersen Helle Skytteforening 188/02
13 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds 187/01
13 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 187/01
15 136804 Rasmus Bitsch Ribe Skyttekreds 186/02
15 136640 Valdemar Boesen Nielsen Bramming Skytteforening 186/02
17 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening 185/02
18 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 185/01
19 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 184/03
20 140665 Matilde Markussen Rødding Skytteforening 183/01
20 137296 Sofus L. Dall Rødding Skytteforening 183/01
22 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening 182/02
23 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 181/01
24 137297 Kalle L. Dall Rødding Skytteforening 180/00
25 136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening 178/00
26 140974 Tobias Sandvig Thousgaard Brørup Skyttekreds 176/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 196/07
2 143729 Andreas Simonsen Helle Skytteforening 193/05
3 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening 193/04
4 140667 Laurids Nielsen Rødding Skytteforening 192/04
5 143460 Olivia Duus Rasmussen Alslev Skytteforening 191/04
5 122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening 191/04
7 143135 Victoria Lund Ølgod Skytteforening 190/04
8 142971 Mathias Overgaard Mouritsen Sdr. Omme Skytteforening 189/06
9 143611 Anne Thomsen Rødding Skytteforening 189/03
10 142991 Fie Getz Brørup Skyttekreds 189/02
11 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds 189/01
12 142340 Iris Normann Appel Johansen Ribe Skyttekreds 188/02
13 143109 Samuel G. Cummins Brørup Skyttekreds 187/02
14 130333 Tais Skovdal Alslev Skytteforening 186/04
15 128939 Daniel Krog Christensen Alslev Skytteforening 186/03
15 135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening 186/03
17 124954 Liva Braagaard Nielsen Alslev Skytteforening 186/01
18 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 185/02
19 143100 Elias Aarup Skov Sørensen Brørup Skyttekreds 185/01
19 143734 Elias Harck Madsen Helle Skytteforening 185/01
21 143468 Mathilde Høggaard Rødding Skytteforening 184/02
22 142988 Elias Nyberg Stæhr Brørup Skyttekreds 184/01
23 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 184/00
24 143463 Thomas Christiansen Alslev Skytteforening 183/05
25 130334 Tilde Nocoline Rasmussen Alslev Skytteforening 183/03
26 122141 Natasja Buhl Muusmann Alslev Skytteforening 183/02
26 142654 Adam søtang Schmidt Ribe Skyttekreds 183/02
28 140126 Thomas Juhl Hansen Ølgod Skytteforening 183/01
28 143140 Nicole Bouman Ølgod Skytteforening 183/01
30 135010 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening 183/00
31 135010 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening 183/00
32 142965 Noah Bergholt Sdr. Omme Skytteforening 182/02
32 143020 Madeline Christensen Brørup Skyttekreds 182/02
34 141282 Simon Holm Haahr Jensen Outrup Skytteforening 182/01
35 143450 Freja Lykke Christensen Alslev Skytteforening 182/00
36 143452 Lilli Aagaard Knudsen Alslev Skytteforening 181/02
37 143164 Nicolai Christian Duus Ølgod Skytteforening 181/01
37 143751 Emma Juhl Christensen Bramming Skytteforening 181/01
39 143528 Merle Refshøj Olesen Sdr. Omme Skytteforening 181/00
40 140666 Mads Brammer Rødding Skytteforening 180/01
40 122149 Phillip Linding Hansen Alslev Skytteforening 180/01
42 142712 Kira Torp Rønne Sørensen Brørup Skyttekreds 180/00
43 143472 Selma Horstmann Rødding Skytteforening 179/01
44 140920 Mads Jørgensen Gesten Skytteforening 179/00
44 122144 Andreas Lias Skovgaard Sørensen Alslev Skytteforening 179/00
46 143474 David Cummins Brørup Skyttekreds 178/02
47 143473 Mathilde Bosak Rødding Skytteforening 178/01
48 130336 Melissa Hasanova Tahirova Alslev Skytteforening 178/00
48 142655 Frederik Sternumgaard Ribe Skyttekreds 178/00
50 142964 Otto Hørup Stenbæk Sdr. Omme Skytteforening 177/01
51 122146 Mille Wulff Andersen Alslev Skytteforening 177/00
51 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening 177/00
51 143861 Emilie Therkelsen Holsted Skyttekreds 177/00
54 143404 Anker Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 176/02
55 143448 Cathrine Bilgaard Jensen Alslev Skytteforening 176/01
55 143451 Isabella Eugenio Madsen Alslev Skytteforening 176/01
55 140550 Sebastian Nielsen Ribe Skyttekreds 176/01
55 143748 Sascha Ravn Sørensen Bramming Skytteforening 176/01
59 143264 Carl Rimmer Vinding Sdr. Omme Skytteforening 176/00
59 142428 Emil Rosted Andersen Helle Skytteforening 176/00
61 143106 Noah E. Holm Brørup Skyttekreds 174/01
62 143449 Christian Conrad Rasmussen Alslev Skytteforening 173/00
62 136639 Victor Boesen Nielsen Bramming Skytteforening 173/00
64 130329 Oktay Hasanov Tahirov Alslev Skytteforening 171/01
65 143536 Thea Thim Vesterby Sdr. Omme Skytteforening 170/01
65 143454 Liva Holm Rasmussen Alslev Skytteforening 170/01
67 143538 Caia Thim Vesterby Sdr. Omme Skytteforening 170/00
67 135280 Frederik Dalgaard Jensen Alslev Skytteforening 170/00
69 122142 Christian Opstrup Bjergbæk Olesen Alslev Skytteforening 169/00
70 141661 Jeppe Højris Outrup Skytteforening 168/00
71 143469 Julius Kongsted Rødding Skytteforening 167/01
72 143183 Valdemar Sonne Ølgod Skytteforening 167/00
73 143896 Charlotte Birkkjær Bramming Skytteforening 166/02
74 143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening 166/00
75 143456 Lucas Vagtborg Fugleberg Nielsen Alslev Skytteforening 163/00
76 142709 Silas Adelhorst Dalsgaard Brørup Skyttekreds 162/00
77 143471 Lucas Nedenskov Sejrup Rødding Skytteforening 161/00
78 143405 Kristian Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 156/01
79 142796 Sebastian Grunvalds Gesten Skytteforening 144/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 200/11
2 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 200/08

Riffel, 15m - Klasse J2

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 199/13
2 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/04
3 110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening 196/01
4 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 195/05
5 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 195/04
6 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 194/06
7 126614 Cecilie Linnet Skads Skytteforening 194/05
8 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 192/03
9 143713 Julia Asboe Esbjerg Skyttekreds 191/05
10 143712 Iris Ioana Grindeau Esbjerg Skyttekreds 190/02
11 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 189/02
12 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 188/05
13 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 188/02
14 143562 Nariman Hassoun Ølgod Skytteforening 186/03
15 139805 Rasmus Madsen Outrup Skytteforening 186/02
16 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening 185/01
17 143242 Jeppe Østergaard Skads Skytteforening 181/02
18 137294 Caspar Petersen Rødding Skytteforening 178/01
19 137331 Marius Vinding Sdr. Omme Skytteforening 177/00
20 143241 Holger Mønsted Kenzel Skads Skytteforening 173/00
21 143244 Lærke Schultz Skads Skytteforening 161/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 199/08
2 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 198/13
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 197/06
4 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 196/06
5 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 193/04

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 189/05
2 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 189/03
3 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds 189/02
4 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 188/04
5 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 187/02

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 127460 Emma Falck Lauridsen Esbjerg Skyttekreds 191/02
2 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 188/04
3 143859 Kim Therkelsen Holsted Skyttekreds 184/02
4 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 181/00
5 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 177/00
6 117766 Martin Lund Ølgod Skytteforening 174/00
7 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 168/02
8 122627 Kim Egelund Brørup Skyttekreds 167/00
9 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening 166/00
10 143243 Hans Jørgen Schultz Skads Skytteforening 165/00
11 143340 Søren Jakobsen Ølgod Skytteforening 160/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 109668 Lena Thyssen Vestermark Esbjerg Skyttekreds 200/16
2 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 200/14
3 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/13
3 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 200/13
5 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 200/10
6 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 200/08
6 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/08
6 128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds 200/08
9 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 199/13
10 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 199/12
11 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/10
12 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 199/09
12 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 199/09
14 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 199/08
15 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds 199/07
16 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 199/06
17 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 198/10
18 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 198/09
19 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 198/08
20 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 198/05
21 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 198/02
22 39971 Jesper Bramming Holsted Skyttekreds 197/08
23 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 197/07
24 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/05
25 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds 196/07
26 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 195/06
26 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 195/06
28 41038 Allan Therkildsen Skads Skytteforening 193/06

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 198/07
2 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 198/06
2 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 198/06
4 139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening 197/08
5 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds 197/07
6 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 197/04
7 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 196/06
8 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 196/05
8 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 196/05
8 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/05
8 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 196/05
12 83047 Pernille Buch Larsen Gesten Skytteforening 195/03
13 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening 194/03
14 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening 194/02
15 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/05
16 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 192/03
17 124070 Michael Christensen Brørup Skyttekreds 189/03
18 127458 Camilla Lauridsen Esbjerg Skyttekreds 185/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds 195/04
2 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening 193/06
3 142582 Eline Nikolajsen Brørup Skyttekreds 193/05
4 131473 Peter Tjørnhøj Gesten Skytteforening 193/02
5 131064 Jakob Laulund Outrup Skytteforening 192/05
6 131474 Michael Henriksen Gesten Skytteforening 192/03
6 143749 Shane Löfwall Bramming Skytteforening 192/03
8 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds 191/05
9 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening 191/04
10 136299 Peter Storm Tangaa Skads Skytteforening 191/02
11 139713 Louise Pedersen Helle Skytteforening 190/04
11 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening 190/04
13 128563 Claus Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 190/02
14 137299 Ole L. Dall Rødding Skytteforening 190/01
15 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds 189/04
15 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 189/04
17 137701 Tonje Liv Viking Gesten Skytteforening 189/03
17 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 189/03
19 143612 Bruno Thomsen Rødding Skytteforening 189/02
19 140925 Carsten Haahr Gesten Skytteforening 189/02
21 139539 Finn Storm Olsen Skads Skytteforening 189/01
22 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 188/04
23 122466 Mette Clausen Gørding-Vejrup Skyttekreds 188/03
24 141660 Rene Højris Outrup Skytteforening 188/00
25 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening 187/03
26 136690 Finn Iversen Alslev Skytteforening 186/03
27 83040 Jørgen L. Hansen Gesten Skytteforening 186/02
28 137298 Jette L. Dall Rødding Skytteforening 186/01
29 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening 184/02
29 138947 Elisabeth Vasvari Helle Skytteforening 184/02
31 139806 Søren Brydsø Outrup Skytteforening 182/02
32 138948 Finn Jensen Helle Skytteforening 182/01
33 141269 Henrik Haahr Pedersen Outrup Skytteforening 181/02
34 138949 Andy Pedersen Helle Skytteforening 180/02
35 142743 Kenneth Nørregård Beck Brørup Skyttekreds 179/01
36 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 178/01
37 141665 Henrik Sandvig Brørup Skyttekreds 174/01
38 135429 Claus Sejerup Holsted Skyttekreds 169/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/12
2 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 198/12
3 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 197/09
4 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds 194/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 198/04
2 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 196/03
3 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 196/02
4 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 195/04
5 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 195/01
6 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 192/04
7 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 192/02
8 40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening 191/04
9 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening 191/02
10 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 190/03
11 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening 190/02
12 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 189/03
13 103595 Poul Erik Rasksen Skads Skytteforening 188/02
14 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening 187/02
15 38561 Ole Halgaard Jensen Outrup Skytteforening 184/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening 192/06
2 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 192/04
3 107664 Karlo Jensen Sdr. Omme Skytteforening 191/04
4 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 190/04
5 41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening 189/02
6 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 189/01
7 143820 Poul E. Olsen Varde Skytteforening 187/02
8 97147 Jørgen Kjems Alslev Skytteforening 187/01
9 138552 Ejner From Andersen Alslev Skytteforening 186/01
9 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening 186/01
9 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 186/01
12 40998 Claus Andersen Skads Skytteforening 186/00
13 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 185/01
14 138551 Lis Gammelgaard Alslev Skytteforening 184/03
15 40976 Erik Therkildsen Skads Skytteforening 184/01
16 39059 Villy Andersen Varde Skytteforening 183/03
17 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 183/02
18 136529 Jens Tangaa Skads Skytteforening 183/01
19 39313 Jørn Lund Varde Skytteforening 183/00
20 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening 182/00
21 40232 Erik Hundebøl Bramming Skytteforening 181/00
22 98240 Jens Peter Andersen Alslev Skytteforening 180/02
23 137707 Ove Nielsen Gesten Skytteforening 176/01
24 40500 Svend erik Frederiksen Esbjerg Marineforenings Skyttelav 169/00
25 140927 Holger Svendsen Gesten Skytteforening 163/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 40725 Carl Graff Alslev Skytteforening 200/07
2 127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds 196/07
3 140583 Jørgen Hemmer-Larsen Alslev Skytteforening 194/05
4 135717 Ib Sandfeld Gesten Skytteforening 194/04
4 39439 Claus Rasmussen Alslev Skytteforening 194/04
6 135720 Jørn Ladegaard Gesten Skytteforening 193/02
7 135689 Benjamin Grünzig Gesten Skytteforening 191/04
8 135725 Ole Teilmann Gesten Skytteforening 191/03
9 127792 Christina Christensen Esbjerg Skyttekreds 191/02
10 140810 Jørgen Nielsen Varde Skytteforening 190/03
11 142583 Amalie Christine Pedersen Brørup Skyttekreds 190/02
12 143194 Michael Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds 189/04
13 142710 Jacob Torp Rønne Sørensen Brørup Skyttekreds 189/02
13 142708 Rene Dalsgaard Brørup Skyttekreds 189/02
15 140811 Jens V Nielsen Varde Skytteforening 187/02
16 135691 Bjarne Paarup Gesten Skytteforening 187/01
16 135713 Harald Hansen Gesten Skytteforening 187/01
18 39385 Henning Bangert Rødding Skytteforening 185/02
18 135711 Hans Sterup Gesten Skytteforening 185/02
20 81605 H.C. Boysen Alslev Skytteforening 185/00
21 135715 Henning Robert Hansen Gesten Skytteforening 184/01
22 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 183/01
23 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 183/00
24 135688 Arne Sørensen Gesten Skytteforening 182/01
25 39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening 181/01
26 135729 Ole Jensen Gesten Skytteforening 179/02
27 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 178/00
28 135707 Børge Schmidt Christensen Gesten Skytteforening 176/01
28 135721 Karl Friis Gesten Skytteforening 176/01
30 135690 Bent Kristensen Gesten Skytteforening 174/00
31 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 162/00
32 133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening 156/00

Til toppen