| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/11
1 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 200/11
3 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/07
3 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 200/07
5 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 199/06
6 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 198/05
7 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 198/02
8 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 197/07
9 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 196/01
10 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 195/06
11 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 193/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 197/03
2 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 197/02
3 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 196/04
4 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening 189/03
5 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 186/00
6 133773 Casper Feldskov Gørding-Vejrup Skyttekreds 180/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 199/08
2 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 199/04
2 143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds 199/04
4 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 197/04
5 130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening 195/02
6 142590 Asger Blicher Esbjerg Skyttekreds 194/03
7 143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 193/04
8 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 193/00
9 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 192/05
10 143729 Andreas Simonsen Helle Skytteforening 192/01
11 143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 190/04
12 141164 Max Svolgart Esbjerg Skyttekreds 189/01
13 138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening 189/00
14 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 188/01
15 135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening 187/02
15 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds 187/02
15 143693 Søren Krupa Gårde Idræts- og Skytteforening 187/02
18 139296 Anna Puggard Alslev Skytteforening 187/01
19 131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening 187/00
20 142778 Rasmus Krupa Gårde Idræts- og Skytteforening 186/02
21 132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening 185/00
21 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 185/00
23 139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 184/02
23 135011 Zecilia Abrahamsen Alslev Skytteforening 184/02
23 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 184/02
26 143819 Peter Sillesen Petersen Varde Skytteforening 183/04
27 137731 Oskar Nielsen Alslev Skytteforening 183/02
27 139306 Malou Krog Christensen Alslev Skytteforening 183/02
29 143857 Ida Muxoll Holsted Skyttekreds 182/01
30 142654 Adam søtang Schmidt Ribe Skyttekreds 180/02
31 142884 Nicklas Bech Greisen Alslev Skytteforening 179/02
32 140921 Victor Juul Guldbrandt Gesten Skytteforening 178/01
33 142790 Freya Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening 178/00
34 142807 Ronja Bønnelykke Christensen Alslev Skytteforening 176/02
35 135000 Thor Puggaard Alslev Skytteforening 175/01
36 142655 Frederik Sternumgaard Ribe Skyttekreds 174/01
37 138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening 173/01
38 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 171/00
39 143343 Mikkel Adelhorst Brørup Skyttekreds 170/00
40 138134 Jeppe Søe Nielsen Esbjerg Skyttekreds 167/00
41 142969 Jakob Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening 166/02
42 139303 Unik Bocksch Duedal Andersen Alslev Skytteforening 166/00
43 140321 Frederik Andersen Gørding-Vejrup Skyttekreds 164/00
44 142806 Emma Josefa Møller Andersen Alslev Skytteforening 163/01
44 143198 Cecilia Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 163/01
46 142789 Emmely Underbjerg Sørensen Alslev Skytteforening 162/01
47 142791 August-Emil Høivang Alslev Skytteforening 162/00
48 143837 Liv Feldskov Gørding-Vejrup Skyttekreds 161/00
49 142886 Oliver Bech Greisen Alslev Skytteforening 160/00
49 142788 Mads Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 160/00
49 139300 Noah Andreas Mikkelsen Alslev Skytteforening 160/00
52 142787 Sebastian Skaaning Harreby Alslev Skytteforening 158/01
53 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds 156/00
54 139307 Sander Johannsen Alslev Skytteforening 145/00
55 139485 Patrik Sibbert Gørding-Vejrup Skyttekreds 144/00
56 142709 Silas Adelhorst Dalsgaard Brørup Skyttekreds 137/00
57 142781 Christian kargo Hjort Alslev Skytteforening 136/01
58 142785 Mikkel Gram Timmerby Alslev Skytteforening 129/00
59 142783 Gustav Duus Rasmussen Alslev Skytteforening 126/00
60 143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 125/01
61 142782 Christian Silas Andersen Alslev Skytteforening 120/00
62 142786 Milla Brix Kramer Alslev Skytteforening 107/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 132479 Elias Lykke Christensen Gesten Skytteforening 199/03
1 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/03
3 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 198/05
4 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 197/07
5 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 196/08
6 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 192/01
7 122478 Sebastian Broholm Gørding-Vejrup Skyttekreds 188/10
8 143712 Iris Ioana Grindeau Esbjerg Skyttekreds 188/01
9 143713 Julia Asboe Esbjerg Skyttekreds 187/02
10 132481 Olivor Mølbæk Mortensen Gesten Skytteforening 179/00
11 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds 170/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 199/03
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 199/02
3 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 198/05
4 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 197/06
5 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 195/07
6 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 39466 Bjarne Kristensen Alslev Skytteforening 193/02
2 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 191/01
3 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 190/04
4 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 186/02
5 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 182/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 127460 Emma Falck Lauridsen Esbjerg Skyttekreds 198/06
2 117254 Sofie Rose Svendsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/04
3 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 184/02
4 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 182/00
5 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 172/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/06
1 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 200/06
3 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 200/02
4 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 199/10
5 128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds 199/04
6 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 198/07
7 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 198/06
8 88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening 198/04
9 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 198/02
10 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 197/06
11 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 196/08
12 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/06
13 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 199/07
2 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 198/06
3 140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening 198/04
4 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 196/02
5 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 194/06
6 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 193/04
7 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 193/02
7 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds 193/02
7 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds 193/02
10 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 191/02
11 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 186/02
12 86480 Susanne Gissel Christensen Brørup Skyttekreds 178/02
13 140320 Johan Andersen Gørding-Vejrup Skyttekreds 165/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/09
2 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 198/06
3 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 198/05
4 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 196/06
5 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 195/03
6 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 195/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 193/03
2 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 192/02
3 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 191/04
4 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 190/03
4 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 190/03
6 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening 184/04
7 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 184/01

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 142095 Mette Marie Nielsen Holsted Skyttekreds 196/04
2 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening 195/05
3 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 190/02
4 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 184/02
5 142708 Rene Dalsgaard Brørup Skyttekreds 181/02
6 92541 Tommi Trøjborg Brørup Skyttekreds 172/02
7 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 169/01

Til toppen