| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftpistol, 15m - Klasse BK

1 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 283/94
2 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 275/00
3 126405 Patrick Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 225/00
4 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 213/80
5 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 156/00

Luftpistol, 15m - Klasse JUN

1 111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening 241/81
2 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 216/00

Luftpistol, 15m - Klasse 1H 1

1 88819 Anni Thovtrup Helle Skytteforening 283/00
2 106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds 282/95
3 113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 279/00
4 33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening 275/00

Luftpistol, 15m - Klasse 1H 2

1 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening 275/00
2 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 271/00
3 39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening 266/00
4 136060 Kristian Krogsgaard Madsen Holsted Skyttekreds 256/00
5 97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening 242/00

Luftpistol, 15m - Klasse 2H 1

1 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds 285/00
2 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 284/00
3 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 280/00
4 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds 278/00
5 103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening 275/93
6 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds 273/86

Luftpistol, 15m - Klasse 2H 2

1 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds 282/00
2 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 270/00
3 122705 Rune Knudsen Gårde Idræts- og Skytteforening 269/00
4 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 268/87
5 142913 Ole Andersen Bramming Skytteforening 266/00
6 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 264/00
7 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 262/00
8 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 259/00
9 138291 Sabina Møller Johansen Alslev Skytteforening 257/00
10 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening 250/00
11 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 242/81
12 133989 Kim Orloff Bramming Skytteforening 241/00
13 39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening 237/00
14 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening 219/72
15 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening 214/00

Til toppen