Vinterturnering 2020-2021 Nr.1 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
142969 Jakob Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
132479 Elias Lykke Christensen Gesten Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
140921 Victor Juul Guldbrandt Gesten Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
137731 Oskar Nielsen Alslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
142886 Oliver Bech Greisen Alslev Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
142884 Nicklas Bech Greisen Alslev Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
39466 Bjarne Kristensen Alslev Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
142791 August-Emil Høivang Alslev Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
135000 Thor Puggaard Alslev Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
135011 Zecilia Abrahamsen Alslev Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
142787 Sebastian Skaaning Harreby Alslev Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
142806 Emma Josefa Møller Andersen Alslev Skytteforening BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
142807 Ronja Bønnelykke Christensen Alslev Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
139306 Malou Krog Christensen Alslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
142788 Mads Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
139296 Anna Puggard Alslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
139300 Noah Andreas Mikkelsen Alslev Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
142790 Freya Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
142786 Milla Brix Kramer Alslev Skytteforening BK3 107.000 107.000 Hovedskydning
142782 Christian Silas Andersen Alslev Skytteforening BK3 120.000 120.000 Hovedskydning
139307 Sander Johannsen Alslev Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
142781 Christian kargo Hjort Alslev Skytteforening BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
142785 Mikkel Gram Timmerby Alslev Skytteforening BK3 129.000 129.000 Hovedskydning
142789 Emmely Underbjerg Sørensen Alslev Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
139303 Unik Bocksch Duedal Andersen Alslev Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
142783 Gustav Duus Rasmussen Alslev Skytteforening BK3 126.000 126.000 Hovedskydning
132481 Olivor Mølbæk Mortensen Gesten Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Esbjerg Skyttekreds ST3 198.000 198.000 Hovedskydning
141164 Max Svolgart Esbjerg Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
143712 Iris Ioana Grindeau Esbjerg Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
143713 Julia Asboe Esbjerg Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
142590 Asger Blicher Esbjerg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
86480 Susanne Gissel Christensen Brørup Skyttekreds Å2 178.000 178.000 Hovedskydning
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
142709 Silas Adelhorst Dalsgaard Brørup Skyttekreds BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
143343 Mikkel Adelhorst Brørup Skyttekreds BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
142708 Rene Dalsgaard Brørup Skyttekreds FRI 181.000 181.000 Hovedskydning
92541 Tommi Trøjborg Brørup Skyttekreds FRI 172.000 172.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
139593 Elias Træholt Helle Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
143729 Andreas Simonsen Helle Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
138134 Jeppe Søe Nielsen Esbjerg Skyttekreds BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
143693 Søren Krupa Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
142778 Rasmus Krupa Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
143819 Peter Sillesen Petersen Varde Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
138877 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
142655 Frederik Sternumgaard Ribe Skyttekreds BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
142654 Adam søtang Schmidt Ribe Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening FRI 169.000 169.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
142095 Mette Marie Nielsen Holsted Skyttekreds FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
143857 Ida Muxoll Holsted Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
122478 Sebastian Broholm Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
143198 Cecilia Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 125.000 125.000 Hovedskydning
117254 Sofie Rose Svendsen Gørding-Vejrup Skyttekreds ST3 198.000 198.000 Hovedskydning
139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 170.000 170.000 Hovedskydning
140320 Johan Andersen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 165.000 165.000 Hovedskydning
143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
139485 Patrik Sibbert Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
140321 Frederik Andersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
143837 Liv Feldskov Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 161.000 161.000 Hovedskydning
135878 Casper Feldskov Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 180.000 180.000 Hovedskydning

Til toppen