Turnering 50 m Runde 3 2020 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 174.000 174.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST2 195.000 195.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 169.000 169.000 Hovedskydning
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
136504 Danny Kure Østermarie Skytteforening ST3 152.000 152.000 Hovedskydning
136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening ST3 164.000 164.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening SE2 180.000 180.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
140828 Anton Koefoed Aakirkeby Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
142536 Mikkel Rønne Jensen Østerlars Skytteforening BK3 155.000 155.000 Hovedskydning
142506 Isabella Kofod Marcher Østerlars Skytteforening BK3 150.000 150.000 Hovedskydning
142505 Ida Kofod Marcher Østerlars Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
139093 Teddy Kofod Marcher Østerlars Skytteforening BK3 152.000 152.000 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen