| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/18
2 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/16
3 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 200/12
4 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 200/10
5 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 199/09
6 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 199/07
7 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 198/08
8 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 193/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 200/13
2 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 199/06
3 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening 198/07
4 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 196/11
5 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 196/06
6 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 196/04
7 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 195/05
7 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 195/05
9 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 194/05
10 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 193/05
11 135925 Noah Mortensen Rødding Skytteforening 193/04
12 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 192/01
13 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening 191/05
14 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 191/03
15 136478 May Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 190/06
16 137697 Anders Brydsø Outrup Skytteforening 189/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds 193/06
2 139565 Mai Tranholm Jakobsen Ølgod Skytteforening 193/05
3 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds 193/04
4 140974 Tobias Sandvig Thousgaard Brørup Skyttekreds 192/03
5 139809 Malthe H. Lauridsen Outrup Skytteforening 192/01
6 137347 Mille Tangaa Skads Skytteforening 191/04
7 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 191/01
8 136525 Christian Lauridsen Fangel Jensen Alslev Skytteforening 190/06
9 122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 190/02
10 139708 Jacob Pedersen Helle Skytteforening 190/01
11 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 189/06
12 137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds 189/02
12 137296 Sofus L. Dall Rødding Skytteforening 189/02
12 136640 Valdemar Boesen Nielsen Bramming Skytteforening 189/02
15 140383 Benjamin Skriver Sdr. Omme Skytteforening 188/04
16 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 188/03
17 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening 187/02
18 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 186/00
19 136526 Rasmus Lauridsen Fangel Jensen Alslev Skytteforening 185/04
20 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening 185/02
21 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening 184/01
22 141445 Noah Lamhauge Olsen Sdr. Omme Skytteforening 183/01
23 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 182/02
23 137297 Kalle L. Dall Rødding Skytteforening 182/02
25 140665 Matilde Markussen Rødding Skytteforening 182/00
26 143193 Tobias Højgaard Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds 179/00
27 136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 197/06
2 143729 Andreas Simonsen Helle Skytteforening 196/05
2 136399 Christian Emil Tornøe Bøje Skytteklubben DSB/ASF 196/05
4 143460 Olivia Duus Rasmussen Alslev Skytteforening 195/04
5 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening 194/05
5 143474 David Cummins Brørup Skyttekreds 194/05
7 130333 Tais Skovdal Alslev Skytteforening 193/05
7 142981 Asger Bonding Brørup Skyttekreds 193/05
9 122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening 193/04
9 143109 Samuel G. Cummins Brørup Skyttekreds 193/04
11 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 192/03
11 144029 Freja Rosendahl Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 192/03
13 143242 Jeppe Østergaard Skads Skytteforening 191/05
14 143751 Emma Juhl Christensen Bramming Skytteforening 191/04
15 142990 Emma Fridberg Larsen Brørup Skyttekreds 190/02
16 143135 Victoria Lund Ølgod Skytteforening 189/06
17 122141 Natasja Buhl Muusmann Alslev Skytteforening 189/03
18 142995 Magnus Lund Potter Brørup Skyttekreds 189/02
18 144304 Zander Bjørndal Pedersen Outrup Skytteforening 189/02
20 143734 Elias Harck Madsen Helle Skytteforening 189/01
21 143572 Malte Sørensen Bramming Skytteforening 188/02
21 142988 Elias Nyberg Stæhr Brørup Skyttekreds 188/02
23 142287 Camilla Johannesen Outrup Skytteforening 188/01
24 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 187/00
25 142971 Mathias Overgaard Mouritsen Sdr. Omme Skytteforening 186/04
26 143192 Lucas Højgaard Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds 186/03
27 143450 Freja Lykke Christensen Alslev Skytteforening 186/02
28 135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening 186/01
29 143468 Mathilde Høggaard Rødding Skytteforening 185/03
30 143536 Thea Thim Vesterby Sdr. Omme Skytteforening 185/02
30 143473 Mathilde Bosak Rødding Skytteforening 185/02
32 142965 Noah Bergholt Sdr. Omme Skytteforening 185/01
32 144201 Johanne Sternumgaard Ribe Skyttekreds 185/01
32 143926 Buster Molin Brørup Skyttekreds 185/01
35 143904 Magnus Paarup Skads Skytteforening 185/00
36 144092 Emma Frederiksen Bramming Skytteforening 184/01
37 142428 Emil Rosted Andersen Helle Skytteforening 183/03
38 142657 Marius brink Schou Ribe Skyttekreds 183/01
38 144090 Kaya Edith Lauridsen Outrup Skytteforening 183/01
40 143905 Janik Jul Jespersen Skads Skytteforening 183/00
41 144030 Line Sofie Rosing Sdr. Omme Skytteforening 182/02
42 142655 Frederik Sternumgaard Ribe Skyttekreds 182/01
42 143100 Elias Aarup Skov Sørensen Brørup Skyttekreds 182/01
44 143264 Carl Rimmer Vinding Sdr. Omme Skytteforening 182/00
44 143472 Selma Horstmann Rødding Skytteforening 182/00
46 143748 Sascha Ravn Sørensen Bramming Skytteforening 181/01
47 143164 Nicolai Christian Duus Ølgod Skytteforening 180/03
48 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening 180/02
49 143241 Holger Mønsted Kenzel Skads Skytteforening 180/00
50 140666 Mads Brammer Rødding Skytteforening 179/02
50 143106 Noah E. Holm Brørup Skyttekreds 179/02
52 143146 Nanna Guldbrandt Hansen Ølgod Skytteforening 178/00
52 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 178/00
54 143168 Andreas Højbjerg Ølgod Skytteforening 177/03
55 141282 Simon Holm Haahr Jensen Outrup Skytteforening 175/02
56 143927 Jacob Hvidbjerg Kjær Andersen Alslev Skytteforening 174/02
57 142964 Otto Hørup Stenbæk Sdr. Omme Skytteforening 174/01
58 144299 Oliver Riishede Madsen Bramming Skytteforening 174/00
59 135968 Martin Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 173/00
60 143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening 168/02
61 136639 Victor Boesen Nielsen Bramming Skytteforening 168/01
62 141661 Jeppe Højris Outrup Skytteforening 167/00
63 140126 Thomas Juhl Hansen Ølgod Skytteforening 166/02
64 143538 Caia Thim Vesterby Sdr. Omme Skytteforening 166/00
64 143372 Rasmus Jensen Helle Skytteforening 166/00
66 143183 Valdemar Sonne Ølgod Skytteforening 165/00
67 144210 Noah Refshøj Christensen Sdr. Omme Skytteforening 163/00
68 143244 Lærke Schultz Skads Skytteforening 161/00
68 144275 William Knudsen Skads Skytteforening 161/00
70 143469 Julius Kongsted Rødding Skytteforening 158/00
71 143405 Kristian Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 154/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/12
2 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 199/10
3 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 198/11

Riffel, 15m - Klasse J2

1 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/10
2 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 199/05
2 143713 Julia Asboe Esbjerg Skyttekreds 199/05
4 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 198/09
5 143712 Iris Ioana Grindeau Esbjerg Skyttekreds 194/05
6 110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening 192/03
7 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 192/02
7 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 192/02
9 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 191/04
10 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening 191/01
11 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 190/06
12 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 188/03
13 144295 Mike Skov Hansen Varde Skytteforening 183/02
14 139805 Rasmus Madsen Outrup Skytteforening 181/02
15 143562 Nariman Hassoun Ølgod Skytteforening 179/06
16 137294 Caspar Petersen Rødding Skytteforening 179/00
16 126614 Cecilie Linnet Skads Skytteforening 179/00
18 144294 Phillip Reersdorff Varde Skytteforening 175/01

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 199/08
2 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 198/06
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 195/04
4 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 195/03
5 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 192/03
6 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 190/05

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds 193/05
2 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 189/03
2 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 189/03
2 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 189/03
5 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 188/01
6 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 187/04

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 188/03
2 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 181/01
3 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 178/01
4 143243 Hans Jørgen Schultz Skads Skytteforening 177/00
5 122627 Kim Egelund Brørup Skyttekreds 159/01
6 117766 Martin Lund Ølgod Skytteforening 159/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 200/15
1 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 200/15
3 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 200/13
3 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 200/13
3 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/13
6 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/12
7 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 200/09
7 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds 200/09
7 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 200/09
10 128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds 200/08
11 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 199/14
12 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 199/12
13 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/09
14 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/08
15 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 199/04
16 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 198/12
17 109668 Lena Thyssen Vestermark Esbjerg Skyttekreds 198/11
18 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 198/10
18 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 198/10
20 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 198/07
21 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 198/02
22 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 197/09
23 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 196/10
24 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds 196/06
25 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 195/08
26 39971 Jesper Bramming Holsted Skyttekreds 193/03
26 41038 Allan Therkildsen Skads Skytteforening 193/03

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 199/06
2 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 198/06
3 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 197/09
4 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 197/06
5 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 196/09
6 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 196/08
7 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/03
8 139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening 195/05
9 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/03
9 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 195/03
11 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds 193/05
12 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 193/04
13 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/04
14 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening 191/01
15 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 190/02
16 127458 Camilla Lauridsen Esbjerg Skyttekreds 185/01

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds 195/06
2 128725 Thomas Lyhne Pedersen Brørup Skyttekreds 194/04
3 142743 Kenneth Nørregård Beck Brørup Skyttekreds 194/03
4 131064 Jakob Laulund Outrup Skytteforening 194/02
5 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds 193/03
6 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds 192/02
7 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening 191/04
8 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 191/03
9 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening 191/02
10 143419 Marcus Geertsen Brørup Skyttekreds 190/04
11 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 190/00
12 139713 Louise Pedersen Helle Skytteforening 189/04
13 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 189/02
14 139539 Finn Storm Olsen Skads Skytteforening 188/01
15 137299 Ole L. Dall Rødding Skytteforening 188/00
16 142582 Eline Nikolajsen Brørup Skyttekreds 187/05
17 137298 Jette L. Dall Rødding Skytteforening 187/02
17 144302 Bjarne Ormstrup Varde Skytteforening 187/02
19 122466 Mette Clausen Gørding-Vejrup Skyttekreds 186/02
20 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening 185/03
21 138948 Finn Jensen Helle Skytteforening 185/01
22 143749 Shane Löfwall Bramming Skytteforening 184/02
23 136690 Finn Iversen Alslev Skytteforening 184/01
24 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening 181/00
25 141660 Rene Højris Outrup Skytteforening 180/00
26 138947 Elisabeth Vasvari Helle Skytteforening 179/01
27 138949 Andy Pedersen Helle Skytteforening 177/01
28 139806 Søren Brydsø Outrup Skytteforening 175/01
29 141269 Henrik Haahr Pedersen Outrup Skytteforening 174/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 200/13
2 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 199/08
3 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 198/08
4 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 196/06
5 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds 195/07

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 196/06
1 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 196/06
3 41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening 195/08
4 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 195/05
5 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 195/04
6 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 194/06
7 40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 194/05
7 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 194/05
9 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 194/04
10 38561 Ole Halgaard Jensen Outrup Skytteforening 193/06
11 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening 192/05
12 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 191/04
12 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening 191/04
14 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening 191/03
15 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 191/02
16 40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening 191/01
17 97969 Jens Kristian Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 191/00
18 39934 Ingrid Hauge Mortensen Helle Skytteforening 189/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 122460 Leo Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/07
2 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 195/07
3 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 192/00
4 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening 190/03
4 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 190/03
6 127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening 188/02
7 40224 Frode Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds 187/02
7 40228 Erna Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds 187/02
7 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 187/02
7 39059 Villy Andersen Varde Skytteforening 187/02
11 41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening 185/02
11 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening 185/02
13 40976 Erik Therkildsen Skads Skytteforening 185/00
14 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 184/01
14 144053 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds 184/01
16 98240 Jens Peter Andersen Alslev Skytteforening 183/01
16 143820 Poul E. Olsen Varde Skytteforening 183/01
18 97147 Jørgen Kjems Alslev Skytteforening 182/00
18 143938 Kjeld Foged Pedersen Brørup Skyttekreds 182/00
20 40998 Claus Andersen Skads Skytteforening 181/00
21 136529 Jens Tangaa Skads Skytteforening 179/00
22 39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening 177/01
23 40500 Svend erik Frederiksen Esbjerg Marineforenings Skyttelav 175/01
24 39313 Jørn Lund Varde Skytteforening 167/00
25 144173 Bente Storgaard Bramming Skytteforening 160/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds 198/03
2 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 197/04
3 142583 Amalie Christine Pedersen Brørup Skyttekreds 194/06
4 140810 Jørgen Nielsen Varde Skytteforening 194/05
5 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 194/04
6 143194 Michael Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/03
7 140583 Jørgen Hemmer-Larsen Alslev Skytteforening 191/02
8 138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds 191/00
9 39385 Henning Bangert Rødding Skytteforening 188/00
10 140811 Jens V Nielsen Varde Skytteforening 187/04
11 144003 Kristian Olesen Ribe Skyttekreds 184/03
12 142710 Jacob Torp Rønne Sørensen Brørup Skyttekreds 183/01
13 39432 Dan Nielsen Alslev Skytteforening 180/01
14 140812 Poul Jensen Varde Skytteforening 176/00
15 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 173/01
16 133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening 157/00

Til toppen