| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 200/08
1 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 200/08
1 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 200/08
4 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/07
5 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/03
6 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 199/09
6 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 199/09
8 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 199/08
9 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 199/06
10 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 199/04
11 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 198/04
12 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 197/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 198/05
2 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 197/04
3 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 196/04
4 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds 200/06
2 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 199/07
3 141164 Max Svolgart Esbjerg Skyttekreds 199/03
4 136478 May Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 198/03
5 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 198/01
6 143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds 197/07
7 143857 Ida Muxoll Holsted Skyttekreds 196/06
8 143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/01
9 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 195/05
10 144029 Freja Rosendahl Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 195/02
11 130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening 193/01
12 142790 Freya Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening 192/05
13 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 192/03
14 143135 Victoria Lund Ølgod Skytteforening 191/05
15 136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds 191/02
15 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 191/02
17 142884 Nicklas Bech Greisen Alslev Skytteforening 191/00
18 137731 Oskar Nielsen Alslev Skytteforening 189/03
19 143404 Anker Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 189/02
20 139296 Anna Puggard Alslev Skytteforening 189/01
21 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 189/00
22 143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 188/03
23 138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening 188/01
24 143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 188/00
24 135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening 188/00
26 139306 Malou Krog Christensen Alslev Skytteforening 187/02
27 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 186/02
27 139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 186/02
29 143456 Lucas Vagtborg Fugleberg Nielsen Alslev Skytteforening 186/01
29 143693 Søren Krupa Gårde Idræts- og Skytteforening 186/01
31 143729 Andreas Simonsen Helle Skytteforening 185/01
32 142778 Rasmus Krupa Gårde Idræts- og Skytteforening 185/00
33 142657 Marius brink Schou Ribe Skyttekreds 184/01
34 142791 August-Emil Høivang Alslev Skytteforening 182/01
35 143197 Sebastian Vang Gørding-Vejrup Skyttekreds 181/01
36 138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening 180/01
37 143193 Tobias Højgaard Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds 179/00
37 139303 Unik Bocksch Duedal Andersen Alslev Skytteforening 179/00
39 142807 Ronja Bønnelykke Christensen Alslev Skytteforening 178/01
40 143015 Ellen Koustrup Nikander Andersen Brørup Skyttekreds 177/01
41 141445 Noah Lamhauge Olsen Sdr. Omme Skytteforening 176/01
42 143819 Peter Sillesen Petersen Varde Skytteforening 175/00
43 142788 Mads Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 174/01
44 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 174/00
45 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds 173/00
45 142789 Emmely Underbjerg Sørensen Alslev Skytteforening 173/00
45 139307 Sander Johannsen Alslev Skytteforening 173/00
48 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening 171/00
49 139300 Noah Andreas Mikkelsen Alslev Skytteforening 168/01
50 144030 Line Sofie Rosing Sdr. Omme Skytteforening 168/00
50 143190 Ida Marie Grønbæk Gørding-Vejrup Skyttekreds 168/00
52 143164 Nicolai Christian Duus Ølgod Skytteforening 165/01
53 139485 Patrik Sibbert Gørding-Vejrup Skyttekreds 164/01
54 142965 Noah Bergholt Sdr. Omme Skytteforening 164/00
54 142655 Frederik Sternumgaard Ribe Skyttekreds 164/00
54 142806 Emma Josefa Møller Andersen Alslev Skytteforening 164/00
57 143168 Andreas Højbjerg Ølgod Skytteforening 161/00
58 143195 Philip Sondrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 160/03
59 142781 Christian kargo Hjort Alslev Skytteforening 160/00
60 143198 Cecilia Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 155/00
61 142787 Sebastian Skaaning Harreby Alslev Skytteforening 154/00
62 142991 Fie Getz Brørup Skyttekreds 151/00
63 140126 Thomas Juhl Hansen Ølgod Skytteforening 146/00
64 142751 Liam Sandvig Brørup Skyttekreds 142/00
65 142886 Oliver Bech Greisen Alslev Skytteforening 140/00
66 143183 Valdemar Sonne Ølgod Skytteforening 138/00
67 144210 Noah Refshøj Christensen Sdr. Omme Skytteforening 135/00
68 142782 Christian Silas Andersen Alslev Skytteforening 111/00
69 142785 Mikkel Gram Timmerby Alslev Skytteforening 107/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/11
2 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 200/08
3 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 199/06
4 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 197/06
5 143713 Julia Asboe Esbjerg Skyttekreds 196/03
6 144293 Kiara Tilbury Varde Skytteforening 195/07
7 137331 Marius Vinding Sdr. Omme Skytteforening 194/06
8 143712 Iris Ioana Grindeau Esbjerg Skyttekreds 194/04
9 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 190/02
10 130677 Loke Kjøgs Holsted Skyttekreds 190/01
11 143562 Nariman Hassoun Ølgod Skytteforening 169/00
12 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds 168/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 199/08
2 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 197/06
3 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 197/05
4 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 196/04
5 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 195/04
6 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 194/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 194/04
2 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 191/03
2 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 191/03
4 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 180/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 188/03
2 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 181/00
3 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 175/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 200/05
2 128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds 199/08
3 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 199/05
4 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 199/03
5 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 199/02
6 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 198/08
7 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 198/07
8 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 198/03
9 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 197/09
10 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 200/07
2 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 198/08
3 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening 198/06
4 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds 198/05
5 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 197/06
6 86480 Susanne Gissel Christensen Brørup Skyttekreds 196/07
7 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 196/04
8 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 192/02
9 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds 192/01
10 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening 191/01
11 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 190/04
12 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 188/02
13 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening 185/01
14 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 181/00
15 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 175/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 199/05
2 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 198/05
3 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 198/04
4 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 197/07
5 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 197/06
6 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 189/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening 193/01
2 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 192/00
3 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 191/03
4 107664 Karlo Jensen Sdr. Omme Skytteforening 190/01
4 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 190/01
6 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 189/00
7 39466 Bjarne Kristensen Alslev Skytteforening 187/02
8 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 187/01
9 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening 174/01
10 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 160/00

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening 196/06
2 142095 Mette Marie Nielsen Holsted Skyttekreds 195/02
3 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 186/03
4 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 184/02
5 92541 Tommi Trøjborg Brørup Skyttekreds 182/01
6 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 165/01
7 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 155/00

Til toppen