Præmievåben 50-200m 2020 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 98.0 98.0 Finale
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 97.0 97.0 Finale
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 189.0 189.0 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening ST1 191.0 191.0 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening ST1 100.0 100.0 Finale
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST1 95.0 95.0 Finale
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 191.0 191.0 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 98.0 98.0 Finale
86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 187.0 187.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 98.0 98.0 Finale
102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST2 192.0 192.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST2 93.0 93.0 Finale
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST2 92.0 92.0 Finale
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 97.0 97.0 Finale
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 102.4 102.4 Finale
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 103.4 103.4 Finale
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 103.4 103.4 Finale
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
117829 Camilla Harder Skive skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 102.3 102.3 Finale
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening Å1 99.4 99.4 Finale
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening Å1 100.4 100.4 Finale
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å1 190.0 190.0 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening Å1 103.0 103.0 Finale
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 102.9 102.9 Finale
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning

Til toppen