Vinterholdturnering 1. runde (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen BK2 178.0 178.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
140350 Samuel Thestrup Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 85.0 85.0 Hovedskydning
137049 Andreas Krogh Ulfborg Bys Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen BK2 191.0 191.0 Mesterskab
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK3 102.0 102.0 Hovedskydning
143262 Hjalte Myrhøj Trehøje Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 126.0 126.0 Hovedskydning
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 115.0 115.0 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 108.0 108.0 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
143267 Asbjørn Bjørndal Nøddegaard Trehøje Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 159.0 159.0 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 200.0 200.0 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST3 187.0 187.0 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST3 188.0 188.0 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 195.0 195.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 194.0 194.0 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
141296 Poul Åge Nielsen Trehøje Skytteforening FRI 193.0 193.0 Mesterskab
141296 Poul Åge Nielsen Trehøje Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 190.0 190.0 Mesterskab
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 137.0 137.0 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening ST2 190.0 190.0 Mesterskab
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
104729 Leif Erlandsen Ørnhøj Skytteforening Å2 163.0 163.0 Hovedskydning
137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening Å2 176.0 176.0 Hovedskydning
114703 Casper Boel Ørnhøj Skytteforening J2 151.0 151.0 Hovedskydning

Til toppen