Vinterturnering 1 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 179.0 179.0 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening Å3 193.0 193.0 Mesterskab
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
135611 Astrid Foldsted Staal Videbæk Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
135611 Astrid Foldsted Staal Videbæk Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
139945 Aleksander Hansen Holmsland Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
139941 Mikkel Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
141339 Martin Grell Holmsland Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK3 179.0 179.0 Mesterskab
135614 Andreas Nielsen Højmark Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
135614 Andreas Nielsen Højmark Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
143597 Laust Midtiby Højmark Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
143597 Laust Midtiby Højmark Skytteforening BK4 178.0 178.0 Mesterskab
143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening BK4 143.0 143.0 Hovedskydning
143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening BK4 169.0 169.0 Mesterskab
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
141020 Adam Hewitt Højmark Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
141020 Adam Hewitt Højmark Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 182.0 182.0 Mesterskab
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 192.0 192.0 Mesterskab
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 187.0 187.0 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE3 181.0 181.0 Mesterskab
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE3 188.0 188.0 Mesterskab
140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening SE3 186.0 186.0 Mesterskab
140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening SE3 180.0 180.0 Hovedskydning
143666 Grant Hewitt Højmark Skytteforening Å3 180.0 180.0 Hovedskydning
143666 Grant Hewitt Højmark Skytteforening Å3 181.0 181.0 Mesterskab
143668 Claes Midiby Højmark Skytteforening Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
143668 Claes Midiby Højmark Skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
143667 Søren Høgsberg Hansen Højmark Skytteforening Å3 180.0 180.0 Hovedskydning
143667 Søren Høgsberg Hansen Højmark Skytteforening Å3 176.0 176.0 Mesterskab

Til toppen