DGI Østjylland skydning Pistol Vinterturnering 15m 1.Runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
108052 Morten Alsing Ebeltoft Skytteforening 1H 3 218.0 218.0 Hovedskydning
24356 Lindy Sørensen Ebeltoft Skytteforening 1H 3 214.0 214.0 Hovedskydning
108050 Søren Sejersen Ebeltoft Skytteforening 1H 3 213.0 213.0 Hovedskydning
24361 Ketty Thomsen Ebeltoft Skytteforening 1H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
108051 Rene Havmøller Ebeltoft Skytteforening 2H 2 238.0 238.0 Hovedskydning
108054 Per Skjoldborg Ebeltoft Skytteforening 2H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening 2H 1 260.0 260.0 Hovedskydning
17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub 1H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub 1H 3 244.0 244.0 Hovedskydning
21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 2H 1 257.0 257.0 Hovedskydning
129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening 2H 2 252.0 252.0 Hovedskydning
22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening 2H 3 241.0 241.0 Hovedskydning
133857 Sonja Andersen Grenå Skyttekreds FRI 263.0 263.0 Hovedskydning
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds 2H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
140410 Pia Grøndal Jakobsen Grenå Skyttekreds FRI 261.0 261.0 Hovedskydning
143288 Henriette Jensen Thun Grenå Skyttekreds FRI 262.0 262.0 Hovedskydning
105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds 2H 2 260.0 260.0 Hovedskydning
140548 Kenneth Ditlev Christensen Grenå Skyttekreds 2H 2 244.0 244.0 Hovedskydning
141223 Emil Johannes Alexandersen Grenå Skyttekreds 2H 1 248.0 248.0 Hovedskydning
120849 Christine Nedergaard Nielsen Århus Pistolklub JUN 230.0 230.0 Hovedskydning
134790 Marius Jørgensen Århus Pistolklub BK 282.0 282.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub 2H 2 268.0 268.0 Hovedskydning
129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening 1H 3 233.0 233.0 Hovedskydning
126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening 1H 3 245.0 245.0 Hovedskydning
135061 Helene Maria Hansen Assentoft Skytteforening 1H 3 203.0 203.0 Hovedskydning
134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening 2H 3 189.0 189.0 Hovedskydning
137962 Martin Nowakowski Kolling Assentoft Skytteforening 1H 3 212.0 212.0 Hovedskydning
135916 Kent Jerneka Jensen Skanderborg-Stilling Skytteforening 1H 3 242.0 242.0 Hovedskydning
24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF 2H 1 247.0 247.0 Hovedskydning
24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF 2H 1 269.0 269.0 Hovedskydning
24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub 1H 3 259.0 259.0 Hovedskydning
139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 2H 3 259.0 259.0 Hovedskydning
133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 2H 3 225.0 225.0 Hovedskydning
135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub 2H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
105535 Bjørn Sjørup Skanderborg-Stilling Skytteforening 2H 3 259.0 259.0 Hovedskydning

Til toppen