| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 200/10
2 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 199/04
2 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 199/04
2 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 199/04
5 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening 197/03
6 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 195/07
7 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 195/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 197/03
2 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 196/06
3 142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub 196/02
4 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 196/01
5 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening 194/02
6 128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub 194/01
7 140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub 193/03
8 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 192/02
9 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening 191/06
10 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening 182/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 194/05
2 142947 Peter Møller Gregersen Thisted Skyttekreds 192/02
3 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 191/04
4 141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening 191/03
5 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 190/01
6 143656 Christian Hauge Andersen Thisted Skyttekreds 188/02
7 142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub 184/01
8 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 182/01
9 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds 174/00
10 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds 173/01
11 138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds 170/00
11 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening 170/00
13 143654 Aksel Hauge Andersen Thisted Skyttekreds 167/00
14 140455 Mathilde Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 131/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 199/11
2 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 198/05
3 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 196/06

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 199/08
2 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 198/08
3 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 198/06
4 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 198/04
5 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening 198/01
6 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 197/03
7 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 195/05
8 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 193/02
9 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds 192/03
10 144199 Nikolaj Søgaard Thisted Skyttekreds 189/02
11 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 167/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 198/06
2 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 197/02
3 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 195/06
4 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 195/02
5 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 193/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 194/02
2 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/02
3 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 191/04
3 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 191/04
5 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 188/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/12
2 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/11
2 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 200/11
4 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/10
5 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/09
5 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 200/09
7 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/08
8 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/07
9 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 199/05
10 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 198/05
11 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 197/06
12 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 200/13
2 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 200/08
3 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 199/03
4 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening 198/06
5 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 197/08
6 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 197/05
6 140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/05
8 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 196/05
9 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/09
2 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 200/08
2 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 200/08
4 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 200/03
5 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 199/04
6 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening 192/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/06
2 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds 196/05
3 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening 200/06
2 134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening 197/04
3 88608 Svend Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening 195/03

Til toppen