15 m luftturnering DGI Nordjylland 1 runde (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 194.0 194.0 Hovedskydning
141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening Å2 200.0 200.0 Hovedskydning
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
140455 Mathilde Kristensen Frederikshavn Skyttekreds BK3 131.0 131.0 Hovedskydning
139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds J2 167.0 167.0 Hovedskydning
138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 182.0 182.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å2 200.0 200.0 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
143654 Aksel Hauge Andersen Thisted Skyttekreds BK3 167.0 167.0 Hovedskydning
142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
142947 Peter Møller Gregersen Thisted Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
144199 Nikolaj Søgaard Thisted Skyttekreds J2 189.0 189.0 Hovedskydning
138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
143656 Christian Hauge Andersen Thisted Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening FRI 200.0 200.0 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 200.0 200.0 Hovedskydning

Til toppen