15m landsdelsturnering Riffel 1. Omgang. 2020-21 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 192.0 192.0 Hovedskydning
134597 Kasper Sørensen Horsens Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
143754 Nicklas Pedersen Horsens Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS J2 192.0 192.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS J2 189.0 189.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J1 198.0 198.0 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
120780 Victor Skovbjerg Ullerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
140349 Bjørn Duckmann Ullerup Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
139529 Frederikke Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 194.0 194.0 Hovedskydning
130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST3 191.0 191.0 Hovedskydning
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 189.0 189.0 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
46934 Rasmus M Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning

Til toppen