15m landsdelsturnering Riffel 2. Omgang. 2020-21 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening SE3 175.0 175.0 Hovedskydning
143755 Christian Oddershede Horsens Skyttekreds BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
143758 Oskar Krogstrup Prior Horsens Skyttekreds BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
143759 Rojn Wolles-Wardun Horsens Skyttekreds BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
140329 Martin Brønnum Horsens Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
140553 Johan Bie Mogensen Horsens Skyttekreds BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
143762 Claus Scholz Horsens Skyttekreds FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
143764 Alia Hviid Holm Horsens Skyttekreds FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
143765 Birgitte Rasmussen Horsens Skyttekreds FRI 186.0 186.0 Hovedskydning
143867 Sarah Anya Randers Horsens Skyttekreds FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
143766 Freja Berggreen Horsens Skyttekreds FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
136357 Tobias Vejlgaard Kobberholm Horsens Skyttekreds J2 188.0 188.0 Hovedskydning
140330 Anders Brønnum Horsens Skyttekreds J2 179.0 179.0 Hovedskydning
143761 Meinhart F Hansen Horsens Skyttekreds Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
131209 Joan Bau Sjørslev Horsens Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
143756 Gerner Oddershede Horsens Skyttekreds Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
110865 Mads Kirstejn Ravn Sørensen Horsens Skyttekreds Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
144207 Martin Christian Therkelsen Horsens Skyttekreds Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
144206 Martin Thorø Lyngaard Horsens Skyttekreds Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
140916 Jarle Berggreen Horsens Skyttekreds Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
136830 Lasse Hylleberg Nielsen Horsens Skyttekreds J2 180.0 180.0 Hovedskydning
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
20806 Jens Ole Sørensen Løsning-Hedensted Skytteforening SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
131206 Steen Vindbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
144215 Tobias Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
144216 Marie Bak Jacobsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
143700 Brian Bak Løsning-Hedensted Skytteforening Å3 173.0 173.0 Hovedskydning
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
143699 Henriette Kirkeby Løsning-Hedensted Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
143577 Bjarne Nørskov Tørring Idrætsforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
140768 Michael Carlsen Billund-Vorbasse Skytteforening Å1 183.0 183.0 Hovedskydning
136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
132788 Jørgen Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
138772 Rikke Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
142245 Heidi Bo Billund-Vorbasse Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
138775 Jan Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
136284 Stine Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
142920 Benjamin Vejlgård Billund-Vorbasse Skytteforening Å3 176.0 176.0 Hovedskydning
140401 Emil Kjeldbjerg Billund-Vorbasse Skytteforening Å3 179.0 179.0 Hovedskydning
143736 Helge Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening Å3 171.0 171.0 Hovedskydning
137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
140113 Benjamin Johansen Blåhøj Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
143804 Mads Julius Blåhøj Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
93498 Betty Guldbrandt Blåhøj Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
137495 Claus Junge Blåhøj Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening Å3 184.0 184.0 Hovedskydning
143746 Martin Skovgaard Sørensen Tørring Idrætsforening Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
143745 Victor Sørensen Tørring Idrætsforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
143684 Frankling Egilsson Tørring Idrætsforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
143783 Julian Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
91839 Jack Abrahamsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
143787 Liam Frimann Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK4 160.0 160.0 Hovedskydning
143785 Noah Søby Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
143784 Magnus Ingwerswn Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
144213 Daniel Hansen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
144214 Asta Bak Nr. Snede & Omegns Skytteforening FRI 184.0 184.0 Hovedskydning
138774 Anton Bo Kjeldberg Billund-Vorbasse Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
140405 Filip Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
140766 Lasse Carlsen Billund-Vorbasse Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
142812 Lasse Pettersson Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
142919 Xander Vejlgård Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
142814 Mikkel Udbye Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
140551 Tobias Berggreen Horsens Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
144242 Søren Nielsen Horsens Skyttekreds Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
136363 Henrik Steffensen Jelling fS Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Jelling fS SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
81067 Jørgen S. Larsen Jelling fS SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
44473 Jens Jørgen Pjengård Jelling fS Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
143877 Nanna Veber Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
140261 Anne Marie Sandalgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
140262 Phapada Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
144147 Bjarne Frandsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å3 175.0 175.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
141044 Ajshat Lechieva Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
141046 Viola Pioli Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
141049 Marc Kruse Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
144146 Jakob Veber Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
144105 Louise Aaberg Naughton Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
137098 Tristan Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
144106 Alexander Buron Jansved Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
144108 Sofia Tørnqvist Frandsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 196.0 196.0 Hovedskydning
144104 Emil Juhl Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
143879 Ziff Lykke Odland Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 196.0 196.0 Hovedskydning
144102 Tristan Noe Høj Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
144224 Lucas Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
143711 Christian Kjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
144103 Sif Dyhr Lodsgaard Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34457 Lars Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 196.0 196.0 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
142774 William Weimar Blomstergren Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
136624 Kasper Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
142473 Magnus Louis S Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 186.0 186.0 Mesterskab
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 180.0 180.0 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 179.0 179.0 Mesterskab
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 190.0 190.0 Mesterskab
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
121551 Jan Lundsgaard Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
121551 Jan Lundsgaard Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening ST3 183.0 183.0 Hovedskydning
138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening ST3 182.0 182.0 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST2 183.0 183.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST2 184.0 184.0 Mesterskab
140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
142738 Christian Ø. Vingborg Ullerup Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
144144 Bastian Løvbjerg Ullerup Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
143987 Lasse Kristensen Tirsgaard Ullerup Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
139529 Frederikke Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
141904 Johnny O. Kristensen Ullerup Skytteforening Å3 175.0 175.0 Hovedskydning
130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
144143 Brian Løvbjerg Ullerup Skytteforening Å3 175.0 175.0 Hovedskydning
143985 Anders Kristensen Ullerup Skytteforening Å3 184.0 184.0 Hovedskydning
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening SE3 177.0 177.0 Hovedskydning
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
134234 Lærke Dam Jelling Gadbjerg Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
114806 Alma Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
142083 John Mathiasen Gadbjerg Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
142085 David Mathiasen Gadbjerg Skytteforening BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
142084 Gabriel Mathiasen Gadbjerg Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST1 195.0 195.0 Hovedskydning

Til toppen