15m landsdelsturnering Riffel 2. Omgang. 2020-21 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134597 Kasper Sørensen Horsens Skyttekreds BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
143754 Nicklas Pedersen Horsens Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 190.0 190.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS J2 185.0 185.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST3 184.0 184.0 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J1 199.0 199.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST3 191.0 191.0 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 186.0 186.0 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 178.0 178.0 Mesterskab
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST3 193.0 193.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST3 191.0 191.0 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 183.0 183.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 184.0 184.0 Mesterskab
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST3 182.0 182.0 Mesterskab
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
140349 Bjørn Duckmann Ullerup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
139529 Frederikke Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning

Til toppen