DM Kvalifikation 1. Runde DGI Østjylland (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Samsø Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
73443 Per Kjærsgård Sørensen Skytteklubben DSB/ASF SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
137681 Dorte Hviid Sørensen Lyngby Skyttekreds FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
137669 Felix Walenowicz Samsø Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening J2 173.000 173.000 Hovedskydning
132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
141403 Andre Møller Samsø Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
129207 Niels Bisgaard Samsø Skytteforening FRI 178.000 178.000 Hovedskydning
133410 Poul Gulstad Andersen Samsø Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122880 Toby Giesmann Samsø Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Samsø Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
129206 Ellen Bisgaard Samsø Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Samsø Skytteforening J1 188.000 188.000 Hovedskydning
140998 Sebastian Ipsen Samsø Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
139462 Benjamin Rahbek Strunge Ry-Emborg Skytteforening J2 177.000 177.000 Hovedskydning
139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139471 Oliver Bjørn Olesen Ry-Emborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
139546 Ellen Kathrine Andersen Fredslund Ry-Emborg Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
139911 Emil B Bahnson Ry-Emborg Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
143435 Thue Hollerup Frost Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
143860 Anders Lützhøft Rønberg Ry-Emborg Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
143664 Thomas Fisker Nielsen Ry-Emborg Skytteforening Å3 178.000 178.000 Hovedskydning

Til toppen