DM Kvalifikation 1. Runde DGI Østjylland (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening ST2 182.0 182.0 Hovedskydning
138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
136463 Ivar Clemmesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
125861 Martin Sørensen Lyngby Skyttekreds Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
116964 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 180.0 180.0 Hovedskydning
141403 Andre Møller Samsø Skytteforening Å2 181.0 181.0 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening FRI 179.0 179.0 Hovedskydning
136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
73443 Per Kjærsgård Sørensen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening ST3 184.0 184.0 Hovedskydning

Til toppen