Hyggeturnering 1. Runde DGI Østjylland (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
133555 Ole Støvring Randers Skyttekreds FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
18541 Allan Dicksen Andersen Randers Skyttekreds FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
110301 Helle Hansen Randers Skyttekreds FRI 175.0 175.0 Hovedskydning
95417 Jan Jørn Jensen Randers Skyttekreds FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
80084 Bent Engstrøm Randers Skyttekreds FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
24149 Johnny Jensen Randers Skyttekreds FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds FRI 200.0 200.0 Hovedskydning
142057 Michael Christensen Randers Skyttekreds FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
18473 Bjarne Dam Nielsen Randers Skyttekreds SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds SE3 194.0 194.0 Hovedskydning
115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
139928 Frederik Duval Jensen Lyngby Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
143953 Gerda Jessie Westra Lyngby Skyttekreds Å3 182.0 182.0 Hovedskydning
129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
129847 Tom Thoudal Larsen Lyngby Skyttekreds Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
139471 Oliver Bjørn Olesen Ry-Emborg Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
139476 Mathilde Æbeløe Møller Ry-Emborg Skytteforening Å3 198.0 198.0 Hovedskydning
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
143428 Carl Holmgaard Jacobsen Ry-Emborg Skytteforening BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
143434 Anton Christensen Ry-Emborg Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
141980 Stella Rahbek Strunge Ry-Emborg Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
143431 Mathilde Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
143433 Karoline Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
84461 Jens Peter Møller Ry-Emborg Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening Å2 180.0 180.0 Hovedskydning
133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
97992 Kathrine Møller Ry-Emborg Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
106994 Casper Broge Odder Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
25565 Jens Jensen Odder Skytteforening ST3 164.0 164.0 Hovedskydning
25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
25436 Per Hansen Odder Skytteforening SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
144158 Johnny Leon Behrenthz Randers Skyttekreds Å3 191.0 191.0 Hovedskydning

Til toppen