| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 200/06 200/06 400/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 200/09 198/10 398/19

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 142164 Casper Cløigaard Andersson Københavns Amts Skyttelaug 173/00 167/01 340/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 144208 Leonora Levin Skytteforeningen Krudttønden 190/01 194/06 384/07
2 143724 Jakob Sanderhoff Hvidovre Skyttekreds 191/03 189/05 380/08
3 143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds 190/03 187/02 377/05
4 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden 188/02 188/02 376/04
5 144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden 188/01 188/02 376/03
6 142251 Karl Sonander Westphal Københavns Amts Skyttelaug 170/02 169/00 339/02

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 197/05 196/05 393/10
2 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden 194/05 196/07 390/12
3 125386 Ulrik Vinge KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 194/04 183/01 377/05

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 191/03 190/03 381/06

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab 182/00 179/00 361/00

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab 172/01 166/00 338/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/15 200/20 400/35
2 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden 200/11 199/06 399/17
3 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug 198/07 197/07 395/14

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab 196/07 196/06 392/13
2 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds 197/03 195/03 392/06
3 71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug 195/07 192/06 387/13
4 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug 196/08 190/03 386/11

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug 188/05 183/05 371/10

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug 193/01 189/04 382/05
2 111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug 189/04 188/02 377/06
3 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds 193/04 183/00 376/04
4 57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 186/02 182/02 368/04
5 69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug 180/01 179/00 359/01
5 124313 Jesper Bülow Jensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 180/01 179/00 359/01
7 78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug 175/01 172/01 347/02

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 140633 Anne Poudre Rådhusets Idrætsforening 197/05 196/06 393/11
2 141101 Somar Faraj Hassan Rådhusets Idrætsforening 190/03 190/02 380/05
3 144190 Betina Skou Rasmussen Rådhusets Idrætsforening 190/01 189/03 379/04
4 70232 Bent Hansen Rådhusets Idrætsforening 190/06 187/04 377/10
5 68970 Per Due Vengfelt Rådhusets Idrætsforening 187/02 182/00 369/02
6 144226 Line Jensen Rådhusets Idrætsforening 185/00 182/01 367/01
7 144187 Taim Hassan Rådhusets Idrætsforening 183/01 181/00 364/01
8 144192 Olivia-Rose Droszt Rådhusets Idrætsforening 177/00 184/01 361/01
9 139246 Pia Horn Nielsen Rådhusets Idrætsforening 183/02 177/01 360/03
10 144188 Nataliya Khodorovska Rådhusets Idrætsforening 184/02 176/02 360/04
11 144191 Desire Droszt Rådhusets Idrætsforening 172/01 183/02 355/03
12 144189 Dorrith Willemoes Rådhusets Idrætsforening 174/00 169/00 343/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 200/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 200/09

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 142164 Casper Cløigaard Andersson Københavns Amts Skyttelaug 173/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 143724 Jakob Sanderhoff Hvidovre Skyttekreds 191/03
2 143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds 190/03
3 144208 Leonora Levin Skytteforeningen Krudttønden 190/01
4 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden 188/02
5 144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden 188/01
6 139349 Isaac Bo Lærke Andersen Hvidovre Skyttekreds 184/02
7 142251 Karl Sonander Westphal Københavns Amts Skyttelaug 170/02

Riffel, 15m - Klasse J2

1 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 197/05
2 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden 194/05
3 125386 Ulrik Vinge KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 194/04
4 143725 Bastian Bjørnshauge Schmidt Hvidovre Skyttekreds 185/02

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 191/03

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab 194/04
2 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds 183/04
3 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab 182/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 143247 Flemming Elsner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 188/02
2 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab 172/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/15
2 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden 200/11
3 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug 198/07

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds 197/03
2 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug 196/08
3 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab 196/07
4 71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug 195/07

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug 188/05
2 135501 Line Bech Jensen Hvidovre Skyttekreds 185/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds 193/04
2 69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug 193/01
3 111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug 189/04
4 57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 186/02
5 69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug 180/01
5 124313 Jesper Bülow Jensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 180/01
7 138500 Nis Weihrauch KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 178/00
8 78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug 175/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 140633 Anne Poudre Rådhusets Idrætsforening 197/05
2 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 191/01
3 70232 Bent Hansen Rådhusets Idrætsforening 190/06
4 141101 Somar Faraj Hassan Rådhusets Idrætsforening 190/03
5 144190 Betina Skou Rasmussen Rådhusets Idrætsforening 190/01
6 68970 Per Due Vengfelt Rådhusets Idrætsforening 187/02
7 144226 Line Jensen Rådhusets Idrætsforening 185/00
8 144188 Nataliya Khodorovska Rådhusets Idrætsforening 184/02
9 139246 Pia Horn Nielsen Rådhusets Idrætsforening 183/02
10 144187 Taim Hassan Rådhusets Idrætsforening 183/01
11 144192 Olivia-Rose Droszt Rådhusets Idrætsforening 177/00
12 144189 Dorrith Willemoes Rådhusets Idrætsforening 174/00
13 144191 Desire Droszt Rådhusets Idrætsforening 172/01

Til toppen