15 meter Turnering omg 1. 2020-2021 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Mesterskab
143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Mesterskab
143724 Jakob Sanderhoff Hvidovre Skyttekreds BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
143724 Jakob Sanderhoff Hvidovre Skyttekreds BK4 189.000 189.000 Mesterskab
139349 Isaac Bo Lærke Andersen Hvidovre Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
135501 Line Bech Jensen Hvidovre Skyttekreds Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE3 183.000 183.000 Mesterskab
143725 Bastian Bjørnshauge Schmidt Hvidovre Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
142164 Casper Cløigaard Andersson Københavns Amts Skyttelaug BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
142164 Casper Cløigaard Andersson Københavns Amts Skyttelaug BK3 167.000 167.000 Mesterskab
142251 Karl Sonander Westphal Københavns Amts Skyttelaug BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
142251 Karl Sonander Westphal Københavns Amts Skyttelaug BK4 169.000 169.000 Mesterskab
139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden BK4 188.000 188.000 Mesterskab
144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK4 188.000 188.000 Mesterskab
144208 Leonora Levin Skytteforeningen Krudttønden BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
144208 Leonora Levin Skytteforeningen Krudttønden BK4 194.000 194.000 Mesterskab
108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden J2 194.000 194.000 Hovedskydning
108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden J2 196.000 196.000 Mesterskab
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden Å1 199.000 199.000 Mesterskab
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK1 200.000 200.000 Mesterskab
125386 Ulrik Vinge KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) J2 183.000 183.000 Mesterskab
125386 Ulrik Vinge KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) J2 194.000 194.000 Hovedskydning
138500 Nis Weihrauch KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 178.000 178.000 Hovedskydning
57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 182.000 182.000 Mesterskab
57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
124313 Jesper Bülow Jensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 179.000 179.000 Mesterskab
124313 Jesper Bülow Jensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
143247 Flemming Elsner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug SE3 172.000 172.000 Mesterskab
78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug SE3 175.000 175.000 Hovedskydning
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug SE3 189.000 189.000 Mesterskab
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug SE3 188.000 188.000 Mesterskab
111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug SE3 179.000 179.000 Mesterskab
69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å2 192.000 192.000 Mesterskab
71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug Å3 183.000 183.000 Mesterskab
107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å1 197.000 197.000 Mesterskab
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug Å2 190.000 190.000 Mesterskab
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å2 196.000 196.000 Mesterskab
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab ST3 166.000 166.000 Mesterskab
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab ST2 179.000 179.000 Mesterskab
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ST1 190.000 190.000 Mesterskab
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 198.000 198.000 Mesterskab
70232 Bent Hansen Rådhusets Idrætsforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
70232 Bent Hansen Rådhusets Idrætsforening FRI 187.000 187.000 Mesterskab
140633 Anne Poudre Rådhusets Idrætsforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
140633 Anne Poudre Rådhusets Idrætsforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
141101 Somar Faraj Hassan Rådhusets Idrætsforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
141101 Somar Faraj Hassan Rådhusets Idrætsforening FRI 190.000 190.000 Mesterskab
144190 Betina Skou Rasmussen Rådhusets Idrætsforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
144190 Betina Skou Rasmussen Rådhusets Idrætsforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
139246 Pia Horn Nielsen Rådhusets Idrætsforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
139246 Pia Horn Nielsen Rådhusets Idrætsforening FRI 177.000 177.000 Mesterskab
144188 Nataliya Khodorovska Rådhusets Idrætsforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
144188 Nataliya Khodorovska Rådhusets Idrætsforening FRI 176.000 176.000 Mesterskab
144187 Taim Hassan Rådhusets Idrætsforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
144187 Taim Hassan Rådhusets Idrætsforening FRI 181.000 181.000 Mesterskab
68970 Per Due Vengfelt Rådhusets Idrætsforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
68970 Per Due Vengfelt Rådhusets Idrætsforening FRI 182.000 182.000 Mesterskab
144189 Dorrith Willemoes Rådhusets Idrætsforening FRI 174.000 174.000 Hovedskydning
144189 Dorrith Willemoes Rådhusets Idrætsforening FRI 169.000 169.000 Mesterskab
144226 Line Jensen Rådhusets Idrætsforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
144226 Line Jensen Rådhusets Idrætsforening FRI 182.000 182.000 Mesterskab
144192 Olivia-Rose Droszt Rådhusets Idrætsforening FRI 177.000 177.000 Hovedskydning
144192 Olivia-Rose Droszt Rådhusets Idrætsforening FRI 184.000 184.000 Mesterskab
144191 Desire Droszt Rådhusets Idrætsforening FRI 172.000 172.000 Hovedskydning
144191 Desire Droszt Rådhusets Idrætsforening FRI 183.000 183.000 Mesterskab

Til toppen