15 meter Turnering omg 1. 2020-2021 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
66403 Einar Jart Hellerup Skyde Selskab 1H 1 270.000 270.000 Hovedskydning
107219 Bue Olmutz Bruun Hellerup Skyde Selskab 1H 3 259.000 259.000 Hovedskydning
141853 Frank VaabenGaard Hellerup Skyde Selskab 1H 3 197.000 197.000 Hovedskydning
70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds 1H 3 247.000 247.000 Hovedskydning
70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds 1H 3 250.000 250.000 Mesterskab
121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds 2H 1 278.000 278.000 Hovedskydning
121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds 2H 1 278.000 278.000 Mesterskab
128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds 2H 3 213.000 213.000 Hovedskydning
128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds 2H 3 241.000 241.000 Mesterskab
134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds 2H 1 260.000 260.000 Hovedskydning
134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds 2H 1 266.000 266.000 Mesterskab
140324 Ronni Rosenberg Sørensen Hvidovre Skyttekreds 2H 2 262.000 262.000 Hovedskydning
140324 Ronni Rosenberg Sørensen Hvidovre Skyttekreds 2H 2 259.000 259.000 Mesterskab
70250 Stig Madsen Hvidovre Skyttekreds 2H 2 243.000 243.000 Hovedskydning
70250 Stig Madsen Hvidovre Skyttekreds 2H 2 250.000 250.000 Mesterskab
82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds 2H 3 188.000 188.000 Hovedskydning
96692 Magnus Gade Pedersen Hvidovre Skyttekreds 2H 3 265.000 265.000 Hovedskydning
109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds 2H 1 270.000 270.000 Hovedskydning
109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds 2H 1 174.000 174.000 Mesterskab
90306 Annette Winther Hvidovre Skyttekreds 1H 3 255.000 255.000 Hovedskydning
104001 Jesper Themsen Hvidovre Skyttekreds 2H 2 263.000 263.000 Hovedskydning
122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 1H 3 207.000 207.000 Hovedskydning
122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 235.000 235.000 Hovedskydning
137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 2 245.000 245.000 Hovedskydning
143246 Anders Rude Nord KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 194.000 194.000 Hovedskydning
125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 225.000 225.000 Hovedskydning
125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 207.000 207.000 Mesterskab
143247 Flemming Elsner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 182.000 182.000 Hovedskydning
125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 1H 3 229.000 229.000 Hovedskydning
125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 1H 3 228.000 228.000 Mesterskab
96143 Jesper Mynchau KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 215.000 215.000 Hovedskydning
137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 167.000 167.000 Hovedskydning
137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 162.000 162.000 Mesterskab
133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 2 252.000 252.000 Hovedskydning
133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 2 252.000 252.000 Mesterskab
129365 Torben Caroc KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 2 217.000 217.000 Hovedskydning
130082 Alexander Krabbenhøft Wagner Jakobsson Københavns Amts Skyttelaug BK 255.000 255.000 Hovedskydning
130082 Alexander Krabbenhøft Wagner Jakobsson Københavns Amts Skyttelaug BK 247.000 247.000 Mesterskab
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 283.000 283.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 276.000 276.000 Mesterskab
139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 243.000 243.000 Hovedskydning
139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 253.000 253.000 Mesterskab
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 266.000 266.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 263.000 263.000 Mesterskab
134339 Merete Leia Alexandrine Ekberg Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 216.000 216.000 Hovedskydning
134339 Merete Leia Alexandrine Ekberg Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 200.000 200.000 Mesterskab
106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 178.000 178.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 278.000 278.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 274.000 274.000 Mesterskab
131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 181.000 181.000 Hovedskydning
130908 Sigurd W. F. Ekberg Københavns Amts Skyttelaug JUN 179.000 179.000 Hovedskydning
130908 Sigurd W. F. Ekberg Københavns Amts Skyttelaug JUN 170.000 170.000 Mesterskab
139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 228.000 228.000 Hovedskydning
139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 207.000 207.000 Mesterskab
71496 Rasmus P M Helbo Skytteforeningen Krudttønden 2H 1 290.000 290.000 Hovedskydning
71496 Rasmus P M Helbo Skytteforeningen Krudttønden 2H 1 290.000 290.000 Mesterskab
86095 Lars Ewald Jensen Rådhusets Idrætsforening FRI 244.000 244.000 Hovedskydning
144188 Nataliya Khodorovska Rådhusets Idrætsforening FRI 144.000 144.000 Hovedskydning
141390 Lars H Fischer Rådhusets Idrætsforening FRI 235.000 235.000 Hovedskydning
141390 Lars H Fischer Rådhusets Idrætsforening FRI 231.000 231.000 Mesterskab
68970 Per Due Vengfelt Rådhusets Idrætsforening FRI 154.000 154.000 Hovedskydning

Til toppen