DIG Østjylland Skydning Pistol Vinterturnering 15m 2.runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening 2H 1 273.0 273.0 Hovedskydning
135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub 2H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub 1H 3 229.0 229.0 Hovedskydning
17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub 1H 1 269.0 269.0 Hovedskydning
136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub 1H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
140188 Ingrid Rosendal Århus Pistolklub 2H 2 273.0 273.0 Hovedskydning
143554 Allan Jørgensen Politiets Idrætsforening Århus 1H 3 264.0 264.0 Hovedskydning
24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub 1H 3 255.0 255.0 Hovedskydning
108052 Morten Alsing Ebeltoft Skytteforening 1H 3 252.0 252.0 Hovedskydning
24356 Lindy Sørensen Ebeltoft Skytteforening 1H 3 224.0 224.0 Hovedskydning
108050 Søren Sejersen Ebeltoft Skytteforening 1H 3 241.0 241.0 Hovedskydning
24361 Ketty Thomsen Ebeltoft Skytteforening 1H 2 255.0 255.0 Hovedskydning
108051 Rene Havmøller Ebeltoft Skytteforening 2H 2 236.0 236.0 Hovedskydning
108054 Per Skjoldborg Ebeltoft Skytteforening 2H 3 214.0 214.0 Hovedskydning
139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub 2H 3 241.0 241.0 Hovedskydning
134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening 2H 3 200.0 200.0 Hovedskydning
135061 Helene Maria Hansen Assentoft Skytteforening 1H 3 197.0 197.0 Hovedskydning
137962 Martin Nowakowski Kolling Assentoft Skytteforening 1H 3 209.0 209.0 Hovedskydning
126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening 1H 3 245.0 245.0 Hovedskydning
115622 Kenneth Skovbjerg Blomgren Skanderborg-Stilling Skytteforening 2H 3 223.0 223.0 Hovedskydning
135916 Kent Jerneka Jensen Skanderborg-Stilling Skytteforening 1H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
140410 Pia Grøndal Jakobsen Grenå Skyttekreds FRI 266.0 266.0 Hovedskydning
133857 Sonja Andersen Grenå Skyttekreds FRI 270.0 270.0 Hovedskydning
140548 Kenneth Ditlev Christensen Grenå Skyttekreds 2H 2 244.0 244.0 Hovedskydning
141223 Emil Johannes Alexandersen Grenå Skyttekreds 2H 1 252.0 252.0 Hovedskydning
129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds 2H 3 225.0 225.0 Hovedskydning
105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds 2H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub 2H 3 222.0 222.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub 2H 1 253.0 253.0 Hovedskydning
24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF 2H 1 267.0 267.0 Hovedskydning
133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 2H 3 252.0 252.0 Hovedskydning
21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 2H 1 278.0 278.0 Hovedskydning
129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening 2H 2 249.0 249.0 Hovedskydning
22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening 2H 3 224.0 224.0 Hovedskydning
139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 2H 3 250.0 250.0 Hovedskydning
129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub 2H 3 216.0 216.0 Hovedskydning

Til toppen