| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening 200/09 200/08 400/17
2 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 200/11 199/09 399/20
3 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 200/11 198/06 398/17
4 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 199/09 198/08 397/17
5 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 195/09 194/07 389/16

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 196/05 200/09 396/14
2 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening 196/04 200/08 396/12
3 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 197/06 197/07 394/13
4 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 196/08 197/12 393/20
5 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 195/03 197/07 392/10
6 130222 Mads Munder Bach Skals Skytteforening 195/04 195/07 390/11
7 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 194/03 192/04 386/07
8 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 189/03 195/04 384/07
9 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 192/03 192/03 384/06
10 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 187/04 194/07 381/11
11 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 193/04 188/03 381/07
12 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening 190/02 189/03 379/05
13 139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds 186/01 184/02 370/03

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening 195/10 199/07 394/17
2 141441 Oskar Frederiksen Haderup Skytteforening 195/07 197/07 392/14
3 139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening 195/03 194/02 389/05
4 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro 192/09 194/02 386/11
5 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro 194/09 192/03 386/12
6 139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening 194/06 192/02 386/08
7 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro 191/05 190/05 381/10
8 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00 190/03 380/03
9 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening 191/01 189/02 380/03
10 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 188/06 189/05 377/11
11 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening 188/02 188/05 376/07
12 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro 189/09 187/06 376/15
13 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 186/02 189/04 375/06
14 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro 188/03 187/06 375/09
15 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 186/02 187/03 373/05
16 140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds 180/01 189/04 369/05
17 140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds 183/00 186/00 369/00
18 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 185/01 184/01 369/02
19 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 182/01 180/02 362/03

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening 196/05 198/08 394/13
2 142130 Liv Frederiksen Aulum Skytteforening 196/11 196/06 392/17
3 142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds 195/06 196/04 391/10
4 144217 Astrid Kloster Jensen Aulum Skytteforening 189/02 196/03 385/05
5 143311 Ronja Birklund Madsen Karup Skytteforening 192/05 193/06 385/11
6 142131 Sarah Kongsgaard Jakobsen Aulum Skytteforening 189/03 189/02 378/05
7 143675 Emil Sønderskov Madsen Aulum Skytteforening 192/04 186/01 378/05
8 134542 Helene Grubbe Andersen Skals Skytteforening 186/01 191/04 377/05
9 142801 Emil Adelsten Skandshus Skyttekreds Bjerringbro 188/03 189/05 377/08
10 143676 Simon Zacho Martinsen Aulum Skytteforening 192/08 185/03 377/11
11 143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening 185/04 191/03 376/07
12 136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro 187/02 189/06 376/08
13 144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds 180/01 192/03 372/04
14 143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro 186/01 186/03 372/04
15 142844 Lasse Fomsgaard Møldrup Skytteforening 184/00 186/03 370/03
16 142867 Anton Jakobsen Silkeborg Skyttekreds 186/03 182/01 368/04
17 143747 Nickolas Pickenäcker Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/04 177/01 367/05
18 143297 Mille Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 184/03 182/01 366/04
19 142596 Christian Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/00 184/02 365/02
20 143416 Casper Bach Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 182/01 182/03 364/04
21 140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening 174/00 189/01 363/01
22 143830 Mathilde Hjorth Sejs-Svejbæk Skytteforening 185/00 177/00 362/00
23 143095 Jeppe Thomsen Skyttekreds Bjerringbro 181/01 180/02 361/03
24 140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening 180/01 180/02 360/03
25 138619 Marius Dahl Laugesen Hem Skytteforening 166/01 193/07 359/08
26 143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 176/00 183/02 359/02
27 143677 Sofie Madsen Karup Skytteforening 182/03 177/01 359/04
28 142972 Magnus Jeppesen Karup Skytteforening 181/02 177/00 358/02
29 139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 181/00 176/00 357/00
30 143096 Oliver Lucas Tholund Skyttekreds Bjerringbro 174/01 174/03 348/04
31 143925 Oliver Laustrup Nielsen Hem Skytteforening 172/00 172/00 344/00
32 144139 Mathias Frank Andersen Kjellerup Skytteforening 180/00 163/00 343/00
33 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening 173/00 167/00 340/00
34 143418 Mads Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro 163/00 165/00 328/00
35 139709 Nicolij Søe Nielsen Silkeborg Skyttekreds 165/00 161/00 326/00
36 144145 August Bjørn Bak Hem Skytteforening 162/00 163/00 325/00
37 143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro 160/00 164/01 324/01
38 143296 Maja Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 162/00 160/01 322/01
39 144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro 149/00 164/01 313/01
40 144119 Mikkel Holgaaard Silkeborg Skyttekreds 147/00 161/00 308/00
41 143678 Louis Andersen Aulum Skytteforening 119/00 152/00 271/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 198/12 197/10 395/22
2 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 199/09 195/06 394/15
3 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 195/09 192/05 387/14

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 197/07 199/09 396/16
2 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 197/07 198/08 395/15
3 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 197/08 198/06 395/14
4 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/08 196/08 394/16
5 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 196/08 196/06 392/14
6 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 195/04 196/10 391/14
7 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 198/10 192/02 390/12
8 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 193/05 196/04 389/09
9 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds 196/09 193/05 389/14
10 136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds 192/01 193/01 385/02
11 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 189/01 190/03 379/04
12 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro 188/02 188/03 376/05
13 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 185/01 187/00 372/01
14 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 185/02 184/00 369/02
15 142868 Peter Kvist Madsen Silkeborg Skyttekreds 186/02 182/01 368/03
16 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 184/01 183/00 367/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 192/02 189/02 381/04
2 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 187/02 192/01 379/03

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 196/06 193/05 389/11
2 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 185/03 183/01 368/04
3 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 178/00 187/00 365/00
4 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 183/03 181/00 364/03
5 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/01 180/02 364/03
6 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 182/02 181/00 363/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/03 194/04 386/07
2 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/02 183/02 368/04
3 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 184/04 182/01 366/05
4 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 180/03 181/02 361/05
5 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 178/01 174/00 352/01
6 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 170/02 175/00 345/02
7 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 172/00 173/01 345/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 199/12 198/08 397/20
2 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07 198/08 396/15
3 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 196/02 197/04 393/06

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 195/07 198/05 393/12
2 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 195/08 195/11 390/19
3 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 189/01 195/05 384/06

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening 196/10 198/11 394/21
2 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 198/06 193/05 391/11
3 29898 Helle Birkjær Haderup Skytteforening 193/05 197/05 390/10
4 142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening 193/04 195/00 388/04
5 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening 194/02 192/05 386/07
6 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening 192/04 190/03 382/07
7 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds 193/07 185/00 378/07
8 137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening 188/05 187/03 375/08
9 143680 Cecilie Fanefjord Karup Skytteforening 183/02 185/02 368/04
10 134898 Peter John Warholm Sejs-Svejbæk Skytteforening 184/04 184/00 368/04
11 143683 Evy Dorterea Stenberg Karup Skytteforening 179/02 185/02 364/04
12 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 184/03 180/00 364/03
13 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds 182/01 179/04 361/05
14 140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds 177/00 177/01 354/01
15 142869 Kim Madsen Silkeborg Skyttekreds 178/01 176/04 354/05
16 143821 Lærke Therkildsen Karup Skytteforening 168/01 175/01 343/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 198/11 199/13 397/24
2 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 199/08 197/04 396/12

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 196/03 197/05 393/08
2 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 194/07 197/07 391/14
3 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/02 195/06 391/08
4 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 194/06 195/04 389/10
5 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro 190/03 194/06 384/09
6 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 193/05 191/06 384/11
7 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 192/05 189/05 381/10
8 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening 189/00 185/02 374/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 193/02 194/01 387/03
2 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro 189/02 190/03 379/05
3 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro 186/04 188/03 374/07

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/07 198/08 395/15
2 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 195/03 198/02 393/05
3 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening 196/05 197/06 393/11
4 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro 197/10 196/07 393/17
5 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/06 196/05 393/11
6 108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 196/08 194/06 390/14
7 Kjellerup Skytteforening 191/02 197/06 388/08
8 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 192/01 196/03 388/04
9 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening 196/04 192/06 388/10
10 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening 194/06 193/04 387/10
11 143866 Thomas Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 194/08 192/08 386/16
12 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening 194/03 191/02 385/05
13 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 191/04 193/02 384/06
14 143916 Kamilla Frank Løvendal Kjellerup Skytteforening 193/01 191/05 384/06
15 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 192/05 191/03 383/08
16 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro 191/06 191/07 382/13
17 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 192/02 190/02 382/04
18 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro 192/06 189/03 381/09
19 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening 195/05 186/01 381/06
20 137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening 185/00 193/03 378/03
21 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 187/02 189/02 376/04
22 138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds 187/01 183/02 370/03
23 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro 184/01 183/03 367/04
24 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 178/00 181/00 359/00
25 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 185/01 174/00 359/01
26 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro 175/01 172/00 347/01

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 200/11
1 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 200/11
3 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening 200/09
4 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 199/09
5 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 197/06
6 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening 197/00
7 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 195/09

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 197/06
2 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 196/08
3 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 196/05
4 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening 196/04
5 130222 Mads Munder Bach Skals Skytteforening 195/04
6 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 195/03
7 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 194/03
8 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 193/04
9 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 192/03
10 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening 190/02
11 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 189/03
12 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 187/04
13 139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds 186/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening 195/10
2 141441 Oskar Frederiksen Haderup Skytteforening 195/07
3 139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening 195/03
4 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro 194/09
5 139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening 194/06
6 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 193/03
7 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro 192/09
8 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro 191/05
9 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening 191/01
10 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
11 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro 189/09
12 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 188/06
13 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro 188/03
13 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening 188/03
15 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening 188/02
16 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 186/02
16 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 186/02
18 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds 186/01
19 137895 Magnus Libach Sørensen Skive skytteforening 185/01
19 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 185/01
21 135334 Simon Christensen Gjern Skyttekreds 183/01
22 140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds 183/00
23 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 182/01
24 140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds 180/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 142130 Liv Frederiksen Aulum Skytteforening 196/11
2 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening 196/05
3 142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds 195/06
4 143676 Simon Zacho Martinsen Aulum Skytteforening 192/08
5 143311 Ronja Birklund Madsen Karup Skytteforening 192/05
6 143675 Emil Sønderskov Madsen Aulum Skytteforening 192/04
7 143300 Frida Grund Vangsø Gjern Skyttekreds 192/00
8 143747 Nickolas Pickenäcker Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/04
9 142131 Sarah Kongsgaard Jakobsen Aulum Skytteforening 189/03
10 144217 Astrid Kloster Jensen Aulum Skytteforening 189/02
11 142801 Emil Adelsten Skandshus Skyttekreds Bjerringbro 188/03
12 136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro 187/02
13 142867 Anton Jakobsen Silkeborg Skyttekreds 186/03
14 143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro 186/01
14 134542 Helene Grubbe Andersen Skals Skytteforening 186/01
16 143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening 185/04
17 143830 Mathilde Hjorth Sejs-Svejbæk Skytteforening 185/00
18 143297 Mille Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 184/03
19 142844 Lasse Fomsgaard Møldrup Skytteforening 184/00
20 143677 Sofie Madsen Karup Skytteforening 182/03
21 143416 Casper Bach Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 182/01
22 142972 Magnus Jeppesen Karup Skytteforening 181/02
23 143095 Jeppe Thomsen Skyttekreds Bjerringbro 181/01
24 139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
24 142596 Christian Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/00
26 144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds 180/01
26 139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening 180/01
26 140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening 180/01
29 144139 Mathias Frank Andersen Kjellerup Skytteforening 180/00
30 141257 Olivia Venø Nielsen Aulum Skytteforening 179/01
31 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 178/02
32 143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 176/00
33 143096 Oliver Lucas Tholund Skyttekreds Bjerringbro 174/01
34 140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening 174/00
35 143334 Oliver Emil Meedom Villadsen Haderup Skytteforening 173/01
36 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening 173/00
37 143925 Oliver Laustrup Nielsen Hem Skytteforening 172/00
38 143831 Bertil Fogh Gam Sejs-Svejbæk Skytteforening 171/00
39 139698 Alberte Birkkjær Madsen Haderup Skytteforening 170/00
40 143299 Gustav Grund Vangsø Gjern Skyttekreds 168/00
41 138619 Marius Dahl Laugesen Hem Skytteforening 166/01
42 139709 Nicolij Søe Nielsen Silkeborg Skyttekreds 165/00
43 143418 Mads Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro 163/00
44 143296 Maja Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 162/00
44 144145 August Bjørn Bak Hem Skytteforening 162/00
46 143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro 160/00
47 144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro 149/00
48 144119 Mikkel Holgaaard Silkeborg Skyttekreds 147/00
49 143678 Louis Andersen Aulum Skytteforening 119/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 199/09
2 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 198/12
3 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 195/09

Riffel, 15m - Klasse J2

1 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 198/10
2 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/08
3 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 197/08
4 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 197/07
4 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 197/07
6 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds 196/09
7 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 196/08
8 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 195/04
9 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 194/06
10 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 193/05
11 136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds 192/01
12 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 191/03
13 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 189/01
14 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro 188/02
15 142868 Peter Kvist Madsen Silkeborg Skyttekreds 186/02
16 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 185/02
17 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 185/01
18 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 184/01
19 127770 Asbjørn Hasager Gjern Skyttekreds 177/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 192/02
2 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 187/02

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 196/06
2 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 185/03
3 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/01
4 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 183/03
5 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 183/00
6 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 182/02
7 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/03
2 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/02
3 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 184/04
4 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 180/03
5 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 178/01
6 21329 Benjamin Brown Karup Skytteforening 178/00
7 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 177/01
8 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 172/00
9 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening 171/02
10 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 170/02
11 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds 168/01
12 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening 156/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 199/12
2 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07
3 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds 197/05
4 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 196/02

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 198/10
2 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 198/05
3 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 195/08
4 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 195/07
5 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 195/03
6 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 189/01
7 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 198/06
2 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening 196/10
3 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening 194/02
4 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds 193/07
5 29898 Helle Birkjær Haderup Skytteforening 193/05
6 142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening 193/04
7 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening 192/04
8 142825 Daniel Wullum Haderup Skytteforening 191/02
9 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/01
10 137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening 188/05
11 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening 187/02
12 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening 187/00
13 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening 185/03
14 134898 Peter John Warholm Sejs-Svejbæk Skytteforening 184/04
15 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 184/03
16 143680 Cecilie Fanefjord Karup Skytteforening 183/02
17 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds 182/01
18 143683 Evy Dorterea Stenberg Karup Skytteforening 179/02
19 142869 Kim Madsen Silkeborg Skyttekreds 178/01
20 131835 Ole Tofteby Knudsen Gjern Skyttekreds 177/02
21 140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds 177/00
22 144170 Martin Topholm Tjørnild Sejs-Svejbæk Skytteforening 176/00
23 143821 Lærke Therkildsen Karup Skytteforening 168/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 199/08
2 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 198/11

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 196/03
2 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/02
3 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 194/07
4 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 194/06
5 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 193/05
6 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 192/05
7 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro 190/03
8 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 190/02
9 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening 189/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 193/02
2 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro 189/02
3 134726 Jens-Anker Rasch Karup Skytteforening 189/00
4 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/00
5 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro 186/04
6 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening 185/00
7 31082 Lise-Lotte Mortensen Karup Skytteforening 170/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 198/05
2 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro 197/10
3 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/07
4 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/06
5 108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 196/08
6 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening 196/05
7 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening 196/04
8 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening 195/05
9 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 195/03
10 143866 Thomas Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 194/08
11 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening 194/06
12 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening 194/03
13 143916 Kamilla Frank Løvendal Kjellerup Skytteforening 193/01
14 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro 192/06
15 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 192/05
16 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 192/02
17 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 192/01
18 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro 191/06
19 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 191/04
20 Kjellerup Skytteforening 191/02
21 143417 Thomas Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro 190/06
22 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening 190/04
23 18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds 190/01
24 12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening 189/01
25 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 187/02
26 138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds 187/01
27 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 185/01
28 137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening 185/00
29 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro 184/01
30 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 178/00
31 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro 175/01

Til toppen