Divisionsskydning 15m standardpistol 2.runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 1H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 1 286.0 286.0 Hovedskydning
95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 1H 2 268.0 268.0 Hovedskydning
110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening 2H 1 267.0 267.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening 2H 2 266.0 266.0 Hovedskydning
111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening 2H 2 248.0 248.0 Hovedskydning
66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening 2H 2 255.0 255.0 Hovedskydning
128464 Claus-Dieter Petersen If 1864 Frederikssund Pistol 2H 3 257.0 257.0 Hovedskydning
62242 Magnus Nielsen If 1864 Frederikssund Pistol 2H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
62156 Svend Christensen If 1864 Frederikssund Pistol 2H 3 245.0 245.0 Hovedskydning
131266 Jan Thingbo If 1864 Frederikssund Pistol 1H 3 253.0 253.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 2H 1 273.0 273.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening 1H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
63326 Jørgen Rav Hørsholm Pistolforening 2H 2 265.0 265.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening 2H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
138842 Jesper Rambäck Stenløse Skytteforening 2H 3 224.0 224.0 Hovedskydning
133335 Kenneth Tom Olsen Stenløse Skytteforening 2H 3 249.0 249.0 Hovedskydning
138841 Niels Philbert Michelsen Stenløse Skytteforening 2H 3 228.0 228.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening 2H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening 2H 3 203.0 203.0 Hovedskydning
61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening 1H 3 246.0 246.0 Hovedskydning
132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening 2H 3 257.0 257.0 Hovedskydning
133337 Jan Larsen Stenløse Skytteforening 1H 3 248.0 248.0 Hovedskydning
129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening 2H 3 253.0 253.0 Hovedskydning
132794 Nicklas Bachmann Stenløse Skytteforening BK 202.0 202.0 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening 1H 3 255.0 255.0 Hovedskydning
67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 285.0 285.0 Hovedskydning
66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 1 286.0 286.0 Hovedskydning
127338 Anja Høll Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 266.0 266.0 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 271.0 271.0 Hovedskydning
121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 252.0 252.0 Hovedskydning
81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 2 246.0 246.0 Hovedskydning
119993 Birgitte Kjems Ramløse Idrætsforening Skydning 2H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse Idrætsforening Skydning 1H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 2H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse Idrætsforening Skydning 1H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
131456 Brian Marcussen Ramløse Idrætsforening Skydning 2H 3 213.0 213.0 Hovedskydning
134705 Leif Christensen Ramløse Idrætsforening Skydning 1H 3 222.0 222.0 Hovedskydning
64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 1H 3 247.0 247.0 Hovedskydning
135809 Annette Borsbøl Ramløse Idrætsforening Skydning 1H 3 236.0 236.0 Hovedskydning
71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 256.0 256.0 Hovedskydning
140209 Dannie Høg Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 260.0 260.0 Hovedskydning
109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening 2H 2 264.0 264.0 Hovedskydning
131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 204.0 204.0 Hovedskydning
144001 David Meldgaard Espergærde Skytteforening 1H 3 270.0 270.0 Hovedskydning
81776 Søren Kornerup Espergærde Skytteforening 1H 3 265.0 265.0 Hovedskydning
143727 Wentzel Bech Espergærde Skytteforening 2H 3 155.0 155.0 Hovedskydning
125021 Kasper Leth Jensen Espergærde Skytteforening 1H 3 234.0 234.0 Hovedskydning
97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening 2H 1 278.0 278.0 Hovedskydning
64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening 2H 1 281.0 281.0 Hovedskydning
137420 Anders Amtoft Munkholm Hillerød Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening 2H 1 269.0 269.0 Hovedskydning
122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 262.0 262.0 Hovedskydning
63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 2 276.0 276.0 Hovedskydning
140162 Mikkel Ellegaard Schulz Hillerød Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening 2H 2 276.0 276.0 Hovedskydning
129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening 2H 3 221.0 221.0 Hovedskydning
139230 Dan Borring Larsen Hillerød Skytteforening 2H 3 246.0 246.0 Hovedskydning
140609 Jesper Gade Jensen Værløse Skytteforening 2H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening 2H 3 252.0 252.0 Hovedskydning
129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening 2H 3 229.0 229.0 Hovedskydning
131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening 2H 1 262.0 262.0 Hovedskydning
141353 Thomas Duus Henriksen Farum Skytteforening 1H 3 253.0 253.0 Hovedskydning
61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening 1H 3 257.0 257.0 Hovedskydning
62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening 2H 2 237.0 237.0 Hovedskydning
62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening 2H 2 257.0 257.0 Hovedskydning
136023 Marek Lukasz Piwonski Farum Skytteforening 2H 3 242.0 242.0 Hovedskydning
95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening 2H 2 261.0 261.0 Hovedskydning
115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening 2H 3 253.0 253.0 Hovedskydning
142754 Boriz Ruben Larsen Farum Skytteforening 1H 3 238.0 238.0 Hovedskydning
63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening 2H 1 260.0 260.0 Hovedskydning
90024 Renè Krog Farum Skytteforening 2H 1 258.0 258.0 Hovedskydning
125594 Peter Kamp Farum Skytteforening 2H 1 271.0 271.0 Hovedskydning
62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening 2H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
140618 Kim Cay Nilsson Søborg SG&I 1H 3 228.0 228.0 Hovedskydning
140616 Joel Nørgaard Søborg SG&I 1H 3 229.0 229.0 Hovedskydning
140169 Kim Krolmark Søborg SG&I 2H 3 230.0 230.0 Hovedskydning
140613 Birgitte Fønss Krolmark Søborg SG&I 2H 3 223.0 223.0 Hovedskydning

Til toppen