| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

TerrænGevær - Klasse BK/JUN

1 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 30/11
2 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 27/11
3 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 24/11
4 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 20/10
5 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 16/09

TerrænGevær - Klasse ST1

1 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 30/11
1 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 30/11
1 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 30/11
4 55133 Peter Hansen Tingsted Skytteforening 29/11
5 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 28/11
6 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 28/11
7 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 27/11
8 68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening 27/11
9 62432 Bjarne Sørensen Ramløse Idrætsforening Skydning 27/11
10 62329 Jan O. Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 27/11
11 86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening 26/10

TerrænGevær - Klasse ST2

1 95000 Jon Luckmann Hansen Herfølge Skytteforening 28/11
2 63215 Hans Jørgen Vaaben Akademisk Skytteforening 27/11
3 57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening 27/11
4 66854 Lars Worsaae Akademisk Skytteforening 26/11
4 62352 Henrik Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 26/11
6 64909 Jesper Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 26/11
7 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 23/10
8 58091 Allan West Kjøbenhavns Skytteforening 21/11
9 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 21/10
10 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 21/10
11 54249 Lis Nielsen Herfølge Skytteforening 18/10
12 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 17/10
13 138195 Rune Grønborg Junker Akademisk Skytteforening 15/10
14 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 15/08

TerrænGevær - Klasse SE

1 68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening 29/11
1 62100 Claus Pedersen Ramløse Idrætsforening Skydning 29/11
3 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 28/11
4 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening 28/11
5 70481 Stig A. Munkholm Ramløse Idrætsforening Skydning 27/11
6 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening 27/11
7 70045 Morten Hammer Akademisk Skytteforening 26/11
8 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 25/11
9 56826 Niels Peter Jensen Herfølge Skytteforening 24/11
10 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 23/11
11 57006 Kristian Ebbensgaard Herfølge Skytteforening 23/11
12 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 18/09

TerrænGevær - Klasse Å

1 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 28/11
2 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 26/11
3 65101 Kim Kristiansen Ramløse Idrætsforening Skydning 26/11
4 104700 Nicklas Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 25/11
5 103972 Mikael Henrik Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 24/10
6 137835 Vibeke Knøchel Christensen Herfølge Skytteforening 23/11
7 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 18/11
8 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening 13/06

Til toppen