Vinterholdturnering 3. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
144156 Per Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 192.0 192.0 Mesterskab
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
140956 Christian Stilleing Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
140956 Christian Stilleing Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 170.0 170.0 Mesterskab
140955 Emil Stilling Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
140957 Simon Stilling Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
30950 Bent Hansen Trehøje Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
30950 Bent Hansen Trehøje Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
144036 Nicolai Bang Pedersen Trehøje Skytteforening BK4 136.0 136.0 Hovedskydning
144037 Oliwer Bang Pedersen Trehøje Skytteforening BK4 169.0 169.0 Hovedskydning
125183 Bent Kristiansen Trehøje Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
125183 Bent Kristiansen Trehøje Skytteforening FRI 196.0 196.0 Mesterskab
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 168.0 168.0 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 157.0 157.0 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
143262 Hjalte Myrhøj Trehøje Skytteforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK4 156.0 156.0 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
143917 Mathias Kvisgaard Olsen Trehøje Skytteforening BK4 164.0 164.0 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
143267 Asbjørn Bjørndal Nøddegaard Trehøje Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
144162 Malte Damgaard Trehøje Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
140350 Samuel Thestrup Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 181.0 181.0 Hovedskydning
140350 Samuel Thestrup Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 180.0 180.0 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
135697 Jens jacob Noes Trehøje Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
135697 Jens jacob Noes Trehøje Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
133085 Bjarne Andersen Trehøje Skytteforening FRI 196.0 196.0 Mesterskab
133085 Bjarne Andersen Trehøje Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
125202 Gunnar Andersen Trehøje Skytteforening FRI 193.0 193.0 Mesterskab
125202 Gunnar Andersen Trehøje Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
125205 Karl Thusholt Trehøje Skytteforening FRI 195.0 195.0 Mesterskab
125205 Karl Thusholt Trehøje Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
125186 Niels Peder Kragelund Trehøje Skytteforening FRI 195.0 195.0 Mesterskab
125186 Niels Peder Kragelund Trehøje Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
139694 Allan Vestergaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
140957 Simon Stilling Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 168.0 168.0 Mesterskab
140955 Emil Stilling Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 191.0 191.0 Mesterskab
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 184.0 184.0 Mesterskab
144156 Per Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 187.0 187.0 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 200.0 200.0 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 199.0 199.0 Mesterskab
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 199.0 199.0 Hovedskydning
144253 Lene Karina Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 170.0 170.0 Hovedskydning
144253 Lene Karina Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 167.0 167.0 Mesterskab
125184 Ivar Dalsgaard Trehøje Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
125184 Ivar Dalsgaard Trehøje Skytteforening FRI 197.0 197.0 Mesterskab
128886 Erna Christensen Trehøje Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
128886 Erna Christensen Trehøje Skytteforening FRI 190.0 190.0 Mesterskab
126862 Morten Hvam Trehøje Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
126862 Morten Hvam Trehøje Skytteforening FRI 194.0 194.0 Mesterskab
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening FRI 198.0 198.0 Mesterskab
125211 Jørn Renè Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
125211 Jørn Renè Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 193.0 193.0 Mesterskab
144133 Jesper Dyrberg Ørnhøj Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
144232 Emma Fejsø Ørnhøj Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
143911 Laust Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening BK4 161.0 161.0 Hovedskydning
140778 Jens Peter Gammelvind Ørnhøj Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
114703 Casper Boel Ørnhøj Skytteforening J2 157.0 157.0 Hovedskydning
127623 Joan Vestergaard Ørnhøj Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
143912 Vibeke Slet Ørnhøj Skytteforening Å3 184.0 184.0 Hovedskydning
141236 Pernille Frederiksen Ørnhøj Skytteforening Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
136935 Majbritt Byskov Krogh Madsen Ørnhøj Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
144157 Thomas Dyrberg Ørnhøj Skytteforening FRI 186.0 186.0 Hovedskydning
144233 Jonas Fejsø Ørnhøj Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
127620 Brian Svendsen Ørnhøj Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
143913 Jørgen Rasmussen Ørnhøj Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
127622 Jørgen Vestergaard Ørnhøj Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening ST3 167.0 167.0 Hovedskydning
95486 Morten Brun Ørnhøj Skytteforening ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
144155 Magnus Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
144155 Magnus Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 172.0 172.0 Mesterskab
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 191.0 191.0 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
143923 Siff Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
143924 Mynthe Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening BK4 183.0 183.0 Mesterskab
143924 Mynthe Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
139942 Mikkel Jensen Holmsland Skytteforening BK4 178.0 178.0 Mesterskab
139942 Mikkel Jensen Holmsland Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK4 180.0 180.0 Mesterskab
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
139941 Mikkel Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 178.0 178.0 Mesterskab
141020 Adam Hewitt Højmark Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
143934 Jonathan Pedersen Højmark Skytteforening BK4 158.0 158.0 Hovedskydning
143934 Jonathan Pedersen Højmark Skytteforening BK4 174.0 174.0 Mesterskab
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 185.0 185.0 Mesterskab
143666 Grant Hewitt Højmark Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening Å3 194.0 194.0 Mesterskab
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
143667 Søren Høgsberg Hansen Højmark Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
143667 Søren Høgsberg Hansen Højmark Skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
143668 Claes Midiby Højmark Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
143668 Claes Midiby Højmark Skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
143818 Henrik Mortensen Højmark Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
143818 Henrik Mortensen Højmark Skytteforening Å3 183.0 183.0 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE3 181.0 181.0 Mesterskab
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 187.0 187.0 Mesterskab
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 192.0 192.0 Mesterskab
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
139941 Mikkel Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
143832 Rosa Berger Jeppesen Holmsland Skytteforening BK4 176.0 176.0 Mesterskab
143832 Rosa Berger Jeppesen Holmsland Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
139945 Aleksander Hansen Holmsland Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
139945 Aleksander Hansen Holmsland Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
135614 Andreas Nielsen Højmark Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139944 Rosa Jørgensen Holmsland Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
143921 Sille Fredeskov Poulsen Holmsland Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
143923 Siff Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening BK4 183.0 183.0 Mesterskab
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
143597 Laust Midtiby Højmark Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
143597 Laust Midtiby Højmark Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening BK4 160.0 160.0 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE3 183.0 183.0 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 190.0 190.0 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 191.0 191.0 Mesterskab
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 193.0 193.0 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
137680 Levi Søgaard Skjern Skytteforening BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
135621 Noah Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
141528 Max Leedsøe Skjern Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 169.0 169.0 Hovedskydning
135622 Silas Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
141532 Peter Haahr Bruun Skjern Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
138352 Ida Østergård Skjern Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
139431 David Kristian Vang Sørensen Skjern Skytteforening J2 176.0 176.0 Hovedskydning
141529 Emil Leedsøe Skjern Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
142893 Bastian Nielsen. Skjern Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
138259 Britta Bonde Skjern Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
138316 Lisbeth krog Gadgaard Skjern Skytteforening Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
138452 Mona Jensen Skjern Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 183.0 183.0 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds, foreningen SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds, foreningen SE3 188.0 188.0 Mesterskab
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds, foreningen SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds, foreningen SE3 186.0 186.0 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen ST3 184.0 184.0 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen ST3 181.0 181.0 Mesterskab
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds, foreningen ST3 172.0 172.0 Hovedskydning
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds, foreningen ST3 172.0 172.0 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen SE2 196.0 196.0 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen ST3 174.0 174.0 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 193.0 193.0 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 188.0 188.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 197.0 197.0 Mesterskab
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen Å3 185.0 185.0 Mesterskab
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds, foreningen BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds, foreningen BK3 176.0 176.0 Mesterskab
143283 Kristian Skydsgaard Struer Skyttekreds, foreningen BK4 162.0 162.0 Hovedskydning
143283 Kristian Skydsgaard Struer Skyttekreds, foreningen BK4 165.0 165.0 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 191.0 191.0 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 189.0 189.0 Mesterskab
142454 Sara H. Gylling Jakobsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 191.0 191.0 Hovedskydning
142454 Sara H. Gylling Jakobsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 192.0 192.0 Mesterskab
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
139957 Michael Hyldgaard Klitten Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
136606 Lagoni Andersen Klitten Skytteforening Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
142914 Lærke Nielsen Klitten Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
143113 Ida Sørensen Klitten Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
122974 Mathilde Holm Klitten Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
104130 Nicklas Møller Klitten Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
139414 Martin Jakobsen Klitten Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135537 Malthe Rosenvinge Mathiasen Klitten Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
140629 Oliver Stræde Klitten Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
143903 Malte Hedall Hansen Klitten Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
139418 Jens Lodberg Klitten Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
142795 Sebastian Overby Nonbo Videbæk Skytteforening BK4 160.0 160.0 Hovedskydning
143114 Alexander Laidler Klitten Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
142921 Mads Madsen Videbæk Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
37485 Jacob K. Nielsen Videbæk Skytteforening Å3 181.0 181.0 Hovedskydning
37485 Jacob K. Nielsen Videbæk Skytteforening Å3 183.0 183.0 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 180.0 180.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 179.0 179.0 Mesterskab
135611 Astrid Foldsted Staal Videbæk Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
135611 Astrid Foldsted Staal Videbæk Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
142372 Philip Nielsen Videbæk Skytteforening J2 180.0 180.0 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening Å3 198.0 198.0 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening Å3 193.0 193.0 Mesterskab
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 181.0 181.0 Mesterskab
136609 Michael Hansen Klitten Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
137181 Christian Byg Mose Sørensen Klitten Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
130414 Anders Lodberg Klitten Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
139420 Mikkel Sander Jakobsen Klitten Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
136876 Mathias Holm Klitten Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
143310 Alberte Engkjær Hedegaard Raun Videbæk Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
143310 Alberte Engkjær Hedegaard Raun Videbæk Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
143815 Kuno N Kjærside Videbæk Skytteforening BK4 173.0 173.0 Mesterskab
143815 Kuno N Kjærside Videbæk Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
143566 Majken Nørgaard Rasmussen Videbæk Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening BK3 172.0 172.0 Mesterskab
142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 154.0 154.0 Mesterskab
142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 165.0 165.0 Hovedskydning
140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK3 170.0 170.0 Mesterskab
140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
142795 Sebastian Overby Nonbo Videbæk Skytteforening BK4 163.0 163.0 Mesterskab
142921 Mads Madsen Videbæk Skytteforening BK4 175.0 175.0 Mesterskab

Til toppen