Vinterholdturnering 3. runde (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
Anna Julie Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
144036 Nicolai Bang Pedersen Trehøje Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 152.000 152.000 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 130.000 130.000 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
143262 Hjalte Myrhøj Trehøje Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK3 151.000 151.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
143917 Mathias Kvisgaard Olsen Trehøje Skytteforening BK3 117.000 117.000 Hovedskydning
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 129.000 129.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
143267 Asbjørn Bjørndal Nøddegaard Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
144162 Malte Damgaard Trehøje Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening ST3 168.000 168.000 Hovedskydning
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Mesterskab
143815 Kuno N Kjærside Videbæk Skytteforening BK3 155.000 155.000 Hovedskydning
37485 Jacob K. Nielsen Videbæk Skytteforening Å2 167.000 167.000 Hovedskydning
37485 Jacob K. Nielsen Videbæk Skytteforening Å2 179.000 179.000 Mesterskab
142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning

Til toppen