| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 200/12
2 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 200/10
3 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 200/09
4 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening 200/06
5 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening 198/09

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 200/09
2 135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening 199/10
3 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 198/10
3 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening 198/10
5 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 197/08
6 135352 Johan Otto Bøggild Ry-Emborg Skytteforening 197/07
7 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening 197/06
8 139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening 197/05
9 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening 195/10
10 134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening 190/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 139471 Oliver Bjørn Olesen Ry-Emborg Skytteforening 198/11
2 137669 Felix Walenowicz Samsø Skytteforening 194/04
3 139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening 186/00
4 143435 Thue Hollerup Frost Ry-Emborg Skytteforening 185/04
5 143435 Thue Hollerup Frost Ry-Emborg Skytteforening 185/04

Riffel, 15m - Klasse J1

1 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/12
2 122880 Toby Giesmann Samsø Skytteforening 199/08
3 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 199/05
4 131492 Karoline Skade Samsø Skytteforening 197/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 199/08
2 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 198/07
3 128058 Noa Skytt Samsø Skytteforening 192/01
4 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening 184/02

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds 182/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 200/15
2 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 200/13
3 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 200/10
4 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds 198/07
5 131394 Pawel Walenowicz Samsø Skytteforening 196/04
6 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 195/04

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 197/06
2 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds 196/06
3 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening 194/06
4 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds 194/04
5 129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds 193/05
6 128057 Flemming Skytt Samsø Skytteforening 192/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening 198/03
2 140998 Sebastian Ipsen Samsø Skytteforening 190/04
2 144158 Johnny Leon Behrenthz Randers Skyttekreds 190/04

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF 200/12
2 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 200/10
3 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF 200/07
4 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 199/10
5 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 198/06
6 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub 197/09
7 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 197/08
8 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 197/07
9 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub 197/04
10 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub 194/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF 199/08
2 140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF 199/04
3 25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening 194/04
4 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 193/07
5 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds 192/05

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub 193/03

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 133410 Poul Gulstad Andersen Samsø Skytteforening 196/03
2 132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening 195/05
3 129206 Ellen Bisgaard Samsø Skytteforening 193/05
4 137681 Dorte Hviid Sørensen Lyngby Skyttekreds 189/01
5 129207 Niels Bisgaard Samsø Skytteforening 179/00

Til toppen