DM Kvalifikation 2. Runde DGI Østjylland (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE2 200.0 200.0 Hovedskydning
98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
131005 Liza Frank Høj Randers Skyttekreds Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening ST2 183.0 183.0 Hovedskydning
141403 Andre Møller Samsø Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening BK2 166.0 166.0 Hovedskydning
129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
73443 Per Kjærsgård Sørensen Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
111954 Poul Sjøstedt Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
25894 Jørgen Byskov Århus Riffelskytte klub SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
125861 Martin Sørensen Lyngby Skyttekreds Å1 196.0 196.0 Hovedskydning

Til toppen