| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 200/10
2 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening 200/06
3 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 199/05
4 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 199/04
5 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 198/07
6 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 197/06
7 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 192/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 199/09
2 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening 199/04
3 142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub 196/02
4 128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub 195/03
5 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/01
6 140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub 193/03
7 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 192/03
8 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening 189/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub 186/02
1 141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening 186/02
3 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 178/02
4 144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening 172/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/13
2 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 197/03
3 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/05
2 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 198/08
3 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 198/05
3 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 198/05
5 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening 195/08
6 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 195/05
7 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 194/03
8 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 192/03
9 144149 Cecilie Kjærgaard Nielsen Vester Hassing Skytteforening 186/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 198/08
2 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 198/04
3 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 198/02
4 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/05

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 193/05
2 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/03
3 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 189/02
4 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 188/02
5 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 186/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 200/11
2 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/10
2 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/10
2 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/10
5 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/07
6 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 200/05
6 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/05
8 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 200/04
9 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 200/03
10 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 199/06
11 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 199/05
12 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 198/05
13 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/06

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 200/11
2 140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening 200/08
3 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 199/04
4 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 197/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 200/08
2 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 200/06
3 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/05
4 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 199/06
5 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 199/05
6 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening 191/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 199/06
2 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds 198/04
3 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening 200/09
2 134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening 195/03
3 88608 Svend Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening 194/02

Til toppen