Foreningsholdsturnering runde 1 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
139882 Jeppe Kok Tingsted Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
55908 leif klausen Næstved Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
140761 Caroline Romme Øster Ulslev Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
137379 Andreas Ringsing Øster Ulslev Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
140819 Johanne Brædder Øster Ulslev Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
141856 Christian Strange Øster Ulslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
136025 Victor Hansen Øster Ulslev Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
130637 Emil Hansen Øster Ulslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
130640 Christian Friis Øster Ulslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
140762 Christian Reimer Øster Ulslev Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
128916 Siw Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
136035 Tilde Pejter Kristensen Øster Ulslev Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
143716 Agnete Romme Øster Ulslev Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
144046 Johanne Borre Øster Ulslev Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
140361 Johannes Juul Rasmussen Ornebjerg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK4 199.000 199.000 Hovedskydning
140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
128720 Aksel R Ebbe Nykøbing F. Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
137103 Emilie Christiansen Ravnsborg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137101 Lucas Rene Olsen Ravnsborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131139 Julie Pedersen Ravnsborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
140581 Lærke Henriksen Damsholte Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
139912 Freja Braun Hansen Damsholte Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
140576 Frederikke Skov Damsholte Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
140578 Karla M.F.S. Jørgensen Damsholte Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
141817 Laurits Kleist Damsholte Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
140575 Emil S. Nordentoft Damsholte Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
131477 Alexandrer Grønkjær Stensved Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
144061 William Andersen Stensved Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
140006 Tasha Pedersen Stensved Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
139913 Victoria Kolding Stensved Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
139958 Peter Lyngsie Pedersen Næstved Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
141984 Melissa Ebru Holm Nielsen Næstved Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
144274 Alexander Strange Tingsted Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen