| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Standardpistol, 15m - Klasse BK

1 132794 Nicklas Bachmann Stenløse Skytteforening 218/00

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 1

1 61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby 274/00
2 62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse Idrætsforening Skydning 273/00
3 140939 Anders Beck Thomsen Hørsholm Pistolforening 270/00

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 2

1 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 281/00
2 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening 266/00
3 65060 Per C. Madsen Ramløse Idrætsforening Skydning 262/00
4 81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 260/00

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 3

1 81776 Søren Kornerup Espergærde Skytteforening 266/00
2 131266 Jan Thingbo If 1864 Frederikssund Pistol 256/00
3 61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening 251/00
4 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening 250/00
5 140616 Joel Nørgaard Søborg SG&I 244/00
6 62166 Steen Larsen If 1864 Frederikssund Pistol 240/00
7 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 237/00
7 106322 Nicolai Dradach Olesen Espergærde Skytteforening 237/00
9 135809 Annette Borsbøl Ramløse Idrætsforening Skydning 236/00
10 140618 Kim Cay Nilsson Søborg SG&I 235/00
11 61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening 231/00
12 141353 Thomas Duus Henriksen Farum Skytteforening 229/00
13 142754 Boriz Ruben Larsen Farum Skytteforening 218/00

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 1

1 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening 285/00
1 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 285/00
3 127338 Anja Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby 282/00
4 127339 Philip Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby 281/00
5 140162 Mikkel Ellegaard Schulz Hillerød Skytteforening 280/00
6 137420 Anders Amtoft Munkholm Hillerød Skytteforening 279/00
7 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening 278/00
7 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening 278/00
9 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening 277/00
10 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 276/00
11 125594 Peter Kamp Farum Skytteforening 275/00
12 140609 Jesper Gade Jensen Værløse Skytteforening 274/00
13 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 273/00
13 62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening 273/00
13 129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 273/00
16 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 272/00
17 90024 Renè Krog Farum Skytteforening 270/00
17 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening 270/00
19 122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening 268/00
20 131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening 266/00
20 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening 266/00
22 119993 Birgitte Kjems Ramløse Idrætsforening Skydning 262/00
22 132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening 262/00
24 63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening 259/00

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 2

1 138061 Thomas Hall Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 275/00
2 62335 Ivan Olesen If 1864 Frederikssund Pistol 273/00
3 66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening 271/00
4 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening 266/00
5 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 265/00
5 62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening 265/00
7 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening 264/00
7 135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby 264/00
7 109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening 264/00
10 121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 263/00
10 63326 Jørgen Rav Hørsholm Pistolforening 263/00
12 95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening 257/00
13 62242 Magnus Nielsen If 1864 Frederikssund Pistol 251/00
14 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening 248/00
15 62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening 241/00

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 3

1 140209 Dannie Høg Blovstrød Pistolskytteforening 264/00
2 71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening 261/00
3 115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening 257/00
4 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening 251/00
4 132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening 251/00
6 132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening 246/00
7 138842 Jesper Rambäck Stenløse Skytteforening 245/00
8 133335 Kenneth Tom Olsen Stenløse Skytteforening 244/00
9 131456 Brian Marcussen Ramløse Idrætsforening Skydning 238/00
10 139230 Dan Borring Larsen Hillerød Skytteforening 237/00
11 140169 Kim Krolmark Søborg SG&I 235/00
12 113938 Brian Greve Møller Lind Stenløse Skytteforening 233/00
13 136023 Marek Lukasz Piwonski Farum Skytteforening 231/00
13 134714 Peter Volsøe Ramløse Idrætsforening Skydning 231/00
13 129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening 231/00
16 129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening 229/00
17 129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening 223/00
18 131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening 221/00
19 144169 Carsten Brix Espergærde Skytteforening 220/00
20 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening 211/00
21 140613 Birgitte Fønss Krolmark Søborg SG&I 199/00
22 139010 Jimmy Späth Stenløse Skytteforening 164/00
23 143731 Allan Skipper Pedersen Espergærde Skytteforening 136/00

Til toppen