Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Mesterskab BK2
1
135086
Signe Rasmussen
Silkeborg Skyttekreds
194/00
191/00
385/00
2
135114
Simon Willumsen
Skals Skytteforening
192/00
192/00
384/00
3
130222
Mads Munder Bach
Skals Skytteforening
189/00
194/00
383/00
4
139818
Kira Linde Østergaard
Skals Skytteforening
192/00
191/00
383/00
Riffel, 15m - Mesterskab BK3
1
140706
Sammi Jørsensen
Silkeborg Skyttekreds
184/00
186/00
370/00
Riffel, 15m - Mesterskab BK4
1
142300
Viggo Lauritsen
Silkeborg Skyttekreds
191/00
187/00
378/00
Riffel, 15m - Mesterskab J1
1
126232
Daniel Klærke
Silkeborg Skyttekreds
194/00
194/00
388/00
Riffel, 15m - Mesterskab J2
1
135085
Max Nøkleby Rønde
Silkeborg Skyttekreds
197/00
197/00
394/00
2
138344
Lucas Rødkær Andersen
Silkeborg Skyttekreds
194/00
194/00
388/00
3
126233
Rasmus Klærke
Silkeborg Skyttekreds
194/00
183/00
377/00
Riffel, 15m - Mesterskab ST1
1
19126
Tage Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
190/00
189/00
379/00
Riffel, 15m - Mesterskab ST3
1
99010
Jesper Kjærgaard
Skals Skytteforening
178/00
178/00
356/00
Riffel, 15m - Mesterskab Å2
1
22414
Lise Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
195/00
196/00
391/00
2
21759
Ann Klode
Silkeborg Skyttekreds
195/00
194/00
389/00
3
97660
Mathias L. Grove
Skals Skytteforening
188/00
190/00
378/00
Riffel, 15m - Mesterskab Å3
1
138346
Per Friis Persson
Silkeborg Skyttekreds
184/00
170/00
354/00
Riffel, 15m - Mesterskab SE1
1
22623
Erling Hesel
Silkeborg Skyttekreds
196/00
196/00
392/00
Riffel, 15m - Mesterskab SE2
1
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
196/00
197/00
393/00
2
22294
Orla Smedegaard
Silkeborg Skyttekreds
195/00
196/00
391/00
3
22253
Regner Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
193/00
192/00
385/00
Riffel, 15m - Mesterskab FRI
1
123500
Bjørn Jensen
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
192/00
192/00
384/00
2
123503
Karl Buksti
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
187/00
190/00
377/00
3
123501
Bente Carne
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
178/00
189/00
367/00
Riffel, 15m - Klasse BK1
1
134500
Laura Friis Kriegbaum
Viborg Skytteforening
200/00
1
138574
Niklas Thorup Jakobsen
Viborg Skytteforening
200/00
1
131017
Malou Brorson
Viborg Skytteforening
200/00
1
136694
Annabelle Janner Borved
Viborg Skytteforening
200/00
1
136270
Andrii Krop
Viborg Skytteforening
200/00
1
136352
Andreas Lysberg Borrits
Haderup Skytteforening
200/00
1
135425
Louie Betzer Elgaard
Them Skytteforening
200/00
1
200/00
1
200/00
1
200/00
11
135836
Tobias Davidsen
Viborg Skytteforening
199/00
11
119959
Jens Husted Birk
Them Skytteforening
199/00
11
199/00
14
131282
Tobias Iversen
Skive skytteforening
198/00
14
138872
Clara Godsk Damgaard
Skive skytteforening
198/00
16
121234
Oliver Falkenberg Petersen
Viborg Skytteforening
197/00
16
133138
Laura Brøndum Østergaard
Viborg Skytteforening
197/00
16
131381
Trine Stensgaard
Arnborg Idrætsforening
197/00
16
141632
Sara Nielsen
Arnborg Idrætsforening
197/00
16
136539
Kaya Wulf Lindgaard
Them Skytteforening
197/00
21
137449
Silke Revall Klærke
Viborg Skytteforening
195/00
21
141825
Viggo Lauridsen
Them Skytteforening
195/00
23
132888
Ida Dyrlund Kristensen
Arnborg Idrætsforening
194/00
23
135072
Jacob Leth Grønbech
Skyttekreds Bjerringbro
194/00
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
122611
Anna Katrine S. Sørensen
Ulbjerg Skytteforening
200/00
1
140860
Thor Rytter Larsen
Them Skytteforening
200/00
3
139987
Frederikke Andersen
Aulum Skytteforening
199/00
4
142134
Peter Sørensen
Viborg Skytteforening
198/00
4
139082
Katrine Kristiansen
Viborg Skytteforening
198/00
4
135504
Sander V. Sørensen
Viborg Skytteforening
198/00
4
134735
Nicklas Vigen Ryberg
Viborg Skytteforening
198/00
4
139380
Alexander Fyhn Svendsen
Skive skytteforening
198/00
4
140863
Ida Rothenberg Qvist
Them Skytteforening
198/00
4
136046
Julie Marie Roldskov Døssing
Them Skytteforening
198/00
4
198/00
4
129954
Magnus Sundstrup
Aulum Skytteforening
198/00
13
139961
Naja Winther
Them Skytteforening
197/00
13
135071
Siff Juhl Andersen
Skyttekreds Bjerringbro
197/00
15
140190
Patrick Peder Axelsen
Ulbjerg Skytteforening
196/00
15
136501
Tobias Brorson Falconi
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
196/00
17
123656
Valdemar Langkilde
Viborg Skytteforening
195/00
17
141634
Louis S. Geertsen
Arnborg Idrætsforening
195/00
17
113232
Aksel Slot Rasmussen
Them Skytteforening
195/00
20
136268
Rasmus Egede
Viborg Skytteforening
194/00
20
136120
Peter Emil Jensen
Viborg Skytteforening
194/00
20
134100
Mir Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
194/00
20
135086
Signe Rasmussen
Silkeborg Skyttekreds
194/00
24
193/00
25
139962
Nicklas Winther
Them Skytteforening
192/00
25
128940
Frederik Brandt Sørensen
Them Skytteforening
192/00
25
139818
Kira Linde Østergaard
Skals Skytteforening
192/00
25
135114
Simon Willumsen
Skals Skytteforening
192/00
25
134777
Simon Moustgaard Klit
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
192/00
30
141631
Filip Paszek
Arnborg Idrætsforening
189/00
30
130222
Mads Munder Bach
Skals Skytteforening
189/00
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
141630
Wiktoria Tatoj
Arnborg Idrætsforening
197/00
2
139965
Elfi Olga betzer Elgaard
Them Skytteforening
196/00
3
140050
Theodor Ho
Viborg Skytteforening
195/00
4
122604
Sofie Lang Jensen
Ulbjerg Skytteforening
194/00
4
132438
Caleb Rothmann Laursen
Skyttekreds Bjerringbro
194/00
6
141441
Oskar Frederiksen
Haderup Skytteforening
193/00
7
136119
Noah F. Micheelsen
Viborg Skytteforening
192/00
7
135868
Nia Gow Oppelstrup
Arnborg Idrætsforening
192/00
7
135864
Rebekka Enggaard
Arnborg Idrætsforening
192/00
7
130970
William H. Troelsen
Them Skytteforening
192/00
7
140101
Martin M. Arkesteijn
192/00
7
137788
Anne Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
192/00
13
140981
Mathias Odgaard Kristensen
Viborg Skytteforening
191/00
13
135865
Kristian Tornvig Hente
Arnborg Idrætsforening
191/00
13
130966
Christina B. Sørensen
Them Skytteforening
191/00
13
139456
Mattis Bagterp
Tjørring IF Skytteafdeling
191/00
17
126240
Mark Mortensen
Viborg Skytteforening
190/00
17
135064
Leah Marie Stordal Kiilerich
Karup Skytteforening
190/00
17
138570
Mads Svenningsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
190/00
17
139671
Silas Møller Larsen
Skyttekreds Bjerringbro
190/00
17
139988
Sander Andersen
Aulum Skytteforening
190/00
17
140108
William Birk Hansen
Aulum Skytteforening
190/00
23
135334
Simon Christensen
Gjern Skyttekreds
189/00
23
131380
Jonas Stensgaard
Arnborg Idrætsforening
189/00
23
141633
Julie Helene Birkkjær Alminde
Arnborg Idrætsforening
189/00
23
136234
Sander Franck Stampe
Skyttekreds Bjerringbro
189/00
23
131777
Anders Steffensen
Aulum Skytteforening
189/00
23
139798
Camillie Andersen
Aulum Skytteforening
189/00
29
139954
Mikkel Abildtrup Nickelsen
Arnborg Idrætsforening
188/00
29
188/00
31
135867
Esther Herholt Brounbjerg
Arnborg Idrætsforening
187/00
31
135559
Nikolaj Malikov
Skyttekreds Bjerringbro
187/00
31
139668
Oscar Porsgard Larsen
Skyttekreds Bjerringbro
187/00
34
123255
Victor Nordahl Kudsk
Gjern Skyttekreds
186/00
34
136194
Deniz Obitsø
Haderup Skytteforening
186/00
36
118450
Victoria Haurum
Gjern Skyttekreds
185/00
37
140706
Sammi Jørsensen
Silkeborg Skyttekreds
184/00
38
140972
Isabella Bach Vugs
Gjern Skyttekreds
182/00
39
140047
Aston Pedersen
Viborg Skytteforening
181/00
40
135059
Oskar Kiilerich
Karup Skytteforening
180/00
40
137895
Magnus Libach Lund
Skive skytteforening
180/00
40
139662
Jonathan Ugilt Pedersen
Skyttekreds Bjerringbro
180/00
43
123252
Axel Petersen
Gjern Skyttekreds
177/00
44
134644
Rasmus Fihl
Aulum Skytteforening
176/00
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
142560
Tilde Taudal Mortensen
Viborg Skytteforening
197/00
2
143648
Kristian Adler Jensen
Viborg Skytteforening
196/00
2
144094
Selma Bach Kirketerp
Ulbjerg Skytteforening
196/00
4
144044
Frederikke Kronborg Iversen
Them Skytteforening
195/00
5
143311
Ronja Birklund Madsen
Karup Skytteforening
193/00
5
126505
Tristan Kilde Houmøller
Skive skytteforening
193/00
7
143652
Valdemar Nølke
Viborg Skytteforening
192/00
7
144042
Lara O Brothewood
Them Skytteforening
192/00
7
142130
Liv Frederiksen
Aulum Skytteforening
192/00
10
143300
Frida Grund Vangsø
Gjern Skyttekreds
191/00
10
143275
Mads Andersen
Haderup Skytteforening
191/00
10
142300
Viggo Lauritsen
Silkeborg Skyttekreds
191/00
13
141016
Nicolas B. Christiansen
Them Skytteforening
190/00
13
143594
Jonatan B. Christiansen
Them Skytteforening
190/00
13
144041
Signe Marie Friis Nielsen
Them Skytteforening
190/00
13
142131
Sarah Kongsgaard Jakobsen
Aulum Skytteforening
190/00
17
143661
Silje Bitsch Thørrenblad
Viborg Skytteforening
189/00
17
143831
Bertil Fogh Gam
Sejs-Svejbæk Skytteforening
189/00
17
136238
Johanne Damgaard
Skyttekreds Bjerringbro
189/00
17
135942
Mads Steffensen
Aulum Skytteforening
189/00
21
143768
Villads Dalsgaard Nielsen
Them Skytteforening
188/00
21
142801
Emil Adelsten Skandshus
Skyttekreds Bjerringbro
188/00
21
143095
Jeppe Thomsen
Skyttekreds Bjerringbro
188/00
21
134542
Helene Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
188/00
25
143646
Johan Ileby Andersen
Viborg Skytteforening
187/00
26
143595
Oskar Erbou Thormann
Them Skytteforening
186/00
27
143882
Cau Kallestrup
Viborg Skytteforening
185/00
27
143885
Jonathan Højsgaard
Viborg Skytteforening
185/00
27
143954
Anders J. Christensen
Gjern Skyttekreds
185/00
27
143094
Sakarias Skamris Jeppesen
Skyttekreds Bjerringbro
185/00
27
143675
Emil Sønderskov Madsen
Aulum Skytteforening
185/00
32
143649
Nicolaj Adler Jensen
Viborg Skytteforening
184/00
32
143297
Mille Thune Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
184/00
32
140107
Valdemar Birk Hansen
Aulum Skytteforening
184/00
35
143650
Jens Toft Lundkær
Viborg Skytteforening
183/00
35
143886
Lucas Lund Jacobsen
Viborg Skytteforening
183/00
35
144045
Emillie Burslund
Them Skytteforening
183/00
35
143097
Anton Markvart-Pedersen
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
35
143676
Simon Zacho Martinsen
Aulum Skytteforening
183/00
40
143301
Andreas Qvistgaard
Gjern Skyttekreds
182/00
40
143677
Sofie Madsen
Karup Skytteforening
182/00
40
134874
Rasmus Pedersen
Karup Skytteforening
182/00
40
143416
Casper Bach Pedersen
Skyttekreds Bjerringbro
182/00
40
182/00
45
143658
Holger Rasmussen
Viborg Skytteforening
181/00
45
142972
Magnus Jeppesen
Karup Skytteforening
181/00
45
143321
Asger Sprogø
Them Skytteforening
181/00
48
139992
Matti Brønnerup Nielsen
Aulum Skytteforening
180/00
49
138642
Sophus Libach Lund
Skive skytteforening
177/00
49
140432
Teis Hoberg Pedersen
Tjørring IF Skytteafdeling
177/00
51
143883
Emil Primdal Jørgensen
Viborg Skytteforening
176/00
51
139571
Magnus Thune Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
176/00
51
140109
Felix Jakobsen
Aulum Skytteforening
176/00
54
143096
Oliver Lucas Tholund
Skyttekreds Bjerringbro
175/00
55
143681
Elias Døssing Søndergaard
Aulum Skytteforening
174/00
56
143889
Viggo Brorsbel
Viborg Skytteforening
173/00
56
144038
Søren Knudsen
Arnborg Idrætsforening
173/00
56
143606
Hjalte Dam
Skyttekreds Bjerringbro
173/00
59
143884
Estrid Thea Øris
Viborg Skytteforening
172/00
59
143888
Mathias Zinck Kærsgaard
Viborg Skytteforening
172/00
59
143302
Emil Rasmussen
Gjern Skyttekreds
172/00
62
143769
Iben Damsgaard
Them Skytteforening
171/00
63
143887
Lærke Signe Kirkemann
Viborg Skytteforening
170/00
64
143388
Emil Løv Dürr
Them Skytteforening
169/00
64
143296
Maja Thune Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
169/00
66
143276
Mikkel Holt Schmidt
Haderup Skytteforening
168/00
67
143299
Gustav Grund Vangsø
Gjern Skyttekreds
165/00
67
139989
Johan Weis Bæk
Aulum Skytteforening
165/00
67
142379
Oliver Hedin Urup
Kjellerup Skytteforening
165/00
70
143418
Mads Kristiansen
Skyttekreds Bjerringbro
163/00
71
142596
Christian Storm
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
162/00
72
143881
Asger Grauslund
Viborg Skytteforening
160/00
73
141257
Olivia Venø Nielsen
Aulum Skytteforening
159/00
74
143830
Mathilde Hjorth
Sejs-Svejbæk Skytteforening
157/00
75
143869
Rune Laigaard Jensen
Arnborg Idrætsforening
147/00
76
143892
Navo Houmann Nielsen
Viborg Skytteforening
143/00
76
143679
Theo Døssing Søndergaard
Aulum Skytteforening
143/00
78
143678
Louis Andersen
Aulum Skytteforening
141/00
79
143868
Elias Idali Ullerup
Arnborg Idrætsforening
115/00
Riffel, 15m - Klasse J1
1
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
199/00
2
129071
Marc Ryberg
Viborg Skytteforening
198/00
3
122870
Anna Pedersen
Skyttekreds Bjerringbro
196/00
4
124713
Luna Petersen
Skive skytteforening
194/00
4
126232
Daniel Klærke
Silkeborg Skyttekreds
194/00
Riffel, 15m - Klasse J2
1
123230
Keven Axel Sørensen
Viborg Skytteforening
200/00
1
135834
Josefine Søby Johnsen
Viborg Skytteforening
200/00
1
135995
Lærke Søndergaard
Skive skytteforening
200/00
4
141848
Mathias Wiborg Hansen
Viborg Skytteforening
198/00
5
131379
Andreas Rytter Bengtsson
Them Skytteforening
197/00
5
135085
Max Nøkleby Rønde
Silkeborg Skyttekreds
197/00
5
120749
Lucas Q. Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
197/00
8
126481
Lau Valsgaard Sørensen
Viborg Skytteforening
196/00
8
131280
Christian E. Andersen
Skive skytteforening
196/00
8
131717
Matilde Engel Thomsen
Them Skytteforening
196/00
11
126974
Emily Ulberg Poulsen
Viborg Skytteforening
195/00
11
127773
Marcus Antonsen
Gjern Skyttekreds
195/00
11
127790
Vibeke Bækgaard
Haderup Skytteforening
195/00
11
195/00
15
120929
Tobias Godske Højgaard
Viborg Skytteforening
194/00
15
129387
Christoph Viller
Karup Skytteforening
194/00
15
109629
Dylan Svendsen
Arnborg Idrætsforening
194/00
15
138344
Lucas Rødkær Andersen
Silkeborg Skyttekreds
194/00
15
126233
Rasmus Klærke
Silkeborg Skyttekreds
194/00
20
141189
Emilie Vibeke Axelsen
Ulbjerg Skytteforening
193/00
20
137618
Rikke Buur
Arnborg Idrætsforening
193/00
20
136502
Sebastian Brorson Falconi
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/00
23
136098
Anne Ørbæk Christensen
Gjern Skyttekreds
192/00
23
137163
Mikkel Elkjær
Them Skytteforening
192/00
25
120178
Daniel Størup Kloster
Sejs-Svejbæk Skytteforening
189/00
26
118501
Mikkel Madsen
Skyttekreds Bjerringbro
188/00
27
128758
Marc Nielsen
Viborg Skytteforening
187/00
28
110430
Mads Willum
Arnborg Idrætsforening
186/00
29
117830
Casper Johansen
Skive skytteforening
183/00
29
132436
Christian Langvad Kristensen
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
31
127770
Asbjørn Hasager
Gjern Skyttekreds
180/00
32
143782
Liv Bogvardt
Gjern Skyttekreds
179/00
33
139963
Noah Winther
Them Skytteforening
175/00
34
118447
Alexander Bach Vugs
Gjern Skyttekreds
169/00
Riffel, 15m - Klasse ST1
1
107452
Sara Alexis
Viborg Skytteforening
200/00
2
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
198/00
2
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
198/00
2
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
198/00
5
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
195/00
5
101594
Victor Thomsen
Viborg Skytteforening
195/00
7
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
194/00
8
27931
Kim Larsen
Haderup Skytteforening
192/00
9
113123
Emilie Louise Rasmussen
Viborg Skytteforening
190/00
9
27987
Jan Thesbjerg
Skive skytteforening
190/00
9
19126
Tage Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
190/00
12
27895
Lisbeth Philbert Larsen
Haderup Skytteforening
188/00
Riffel, 15m - Klasse ST2
1
97095
Emil Grønbæk
Aulum Skytteforening
193/00
2
117829
Camilla Harder
Skive skytteforening
192/00
3
22034
Preben Kallegaard
Kjellerup Skytteforening
189/00
4
81045
Thomas Holm Pedersen
Viborg Skytteforening
188/00
5
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
187/00
5
29853
Lars Nahnsen
Haderup Skytteforening
187/00
7
30183
Jon Baggesen
Haderup Skytteforening
186/00
7
37216
Erik Bukalo
Aulum Skytteforening
186/00
9
19315
Peter Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
184/00
10
183/00
11
181/00
Riffel, 15m - Klasse ST3
1
127751
Patrick Jepsen
Skals Skytteforening
193/00
2
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
189/00
3
27992
Jan Schmidt
Skive skytteforening
183/00
3
18994
Peter Iversen Steensig
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
5
89856
Ib Steen Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
181/00
6
95718
Jens Ole Laursen
Skive skytteforening
180/00
7
97938
Jesper Skovgaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
179/00
7
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
179/00
9
21329
Benjamin Brown
Karup Skytteforening
178/00
9
99010
Jesper Kjærgaard
Skals Skytteforening
178/00
11
29924
Carl Knudsen
Haderup Skytteforening
177/00
11
121714
Finn Zimmer
Sejs-Svejbæk Skytteforening
177/00
13
18567
Ulrik Nielsen
Gjern Skyttekreds
174/00
14
21999
Henrik Søndergård Møller
Sejs-Svejbæk Skytteforening
173/00
15
22580
Henrik Pedersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
172/00
15
22027
Rikke Agerskov McCarron
Kjellerup Skytteforening
172/00
17
122995
Thomas Vesterager
Aulum Skytteforening
166/00
18
19007
Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
162/00
19
143335
Egon Truelsen
Haderup Skytteforening
161/00
20
141190
Michael Axelsen
Ulbjerg Skytteforening
160/00
21
18627
Hejne Kristensen
Gjern Skyttekreds
159/00
Riffel, 15m - Klasse Å1
1
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
200/00
2
22122
Dorte Østerby Jakobsen
Viborg Skytteforening
199/00
2
30629
Flemming Kristensen
Aulum Skytteforening
199/00
2
19779
Bjarne Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
199/00
5
131007
Henny Lund Ryberg
Viborg Skytteforening
198/00
5
106522
Anette Andersen
Viborg Skytteforening
198/00
5
91533
Maria Hjorth Hoffmann
Them Skytteforening
198/00
8
32564
Jakob Gregersen
Arnborg Idrætsforening
196/00
8
137043
Martin Strib Rahbek
Aulum Skytteforening
196/00
10
75845
Kristian Lynggaard
Viborg Skytteforening
195/00
11
123002
Rene Jensen
Arnborg Idrætsforening
194/00
12
95184
Richardt Hjorth
Them Skytteforening
193/00
13
98915
Sigurd Jensen
Arnborg Idrætsforening
192/00
14
126141
Laura Petersen
Skive skytteforening
191/00
Riffel, 15m - Klasse Å2
1
113355
Tina Nielsen
Kjellerup Skytteforening
198/00
1
118127
Linda Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
198/00
3
119958
Julie Sørensen
Them Skytteforening
197/00
3
140005
Simon Bjerregård
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
197/00
5
30090
Mikael Pedersen
Haderup Skytteforening
196/00
5
93541
Alex Thomsen
Haderup Skytteforening
196/00
5
136544
Lars Engedal
Them Skytteforening
196/00
8
136192
Stella Halkjær
Haderup Skytteforening
195/00
8
86963
Christian Madsen
Skyttekreds Bjerringbro
195/00
8
107481
Karin Gamskjær
Skals Skytteforening
195/00
8
21759
Ann Klode
Silkeborg Skyttekreds
195/00
8
22414
Lise Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
195/00
8
122956
Finn Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/00
14
93540
Dorte Thomsen
Haderup Skytteforening
194/00
15
140344
Rasmus F. Steenberg
Them Skytteforening
193/00
16
97660
Mathias L. Grove
Skals Skytteforening
188/00
Riffel, 15m - Klasse Å3
1
29799
Sara Aarup Birkjær
Haderup Skytteforening
198/00
1
18963
André Madsen
Haderup Skytteforening
198/00
3
93542
Lone Krarup Hede
Haderup Skytteforening
197/00
4
29898
Helle Birkjær
Haderup Skytteforening
195/00
4
21876
Johanne Nedergaard Kjær
Them Skytteforening
195/00
4
113235
Emil Spottog Jacobsen
Them Skytteforening
195/00
7
142825
Daniel Wullum
Haderup Skytteforening
194/00
7
140004
Michael Sand Kristensen
Haderup Skytteforening
194/00
7
140100
Petrus Arnoldus Arkesteijn
194/00
7
140003
Charlotte Laustsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
194/00
11
142937
Peter Damgaard
Skive skytteforening
193/00
11
30673
Bjarne Fyhring
Aulum Skytteforening
193/00
13
95373
Matilde Hede
Haderup Skytteforening
192/00
14
94583
Frederik Zachariassen
Them Skytteforening
191/00
14
137600
Hans Christian Larsen
Kjellerup Skytteforening
191/00
16
122493
Line Johansen
Skive skytteforening
190/00
16
123009
Asger Svendsen
Arnborg Idrætsforening
190/00
16
190/00
16
131062
Brian Villum Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
190/00
20
21865
Kirsten Andersen
Them Skytteforening
189/00
20
141017
Helle Rothenberg Andresen
Them Skytteforening
189/00
20
189/00
23
135420
Helle Brandt Sørensen
Them Skytteforening
188/00
24
140648
Anita Iversen
Skive skytteforening
187/00
24
143828
Karsten Lauritsen
Them Skytteforening
187/00
24
187/00
27
141852
Nels Søndergaard
Skive skytteforening
186/00
28
143680
Cecilie Fanefjord
Karup Skytteforening
185/00
28
139959
Tony Betzer
Them Skytteforening
185/00
30
143829
Olivia Xiao Mei Lauritsen
Them Skytteforening
184/00
30
138346
Per Friis Persson
Silkeborg Skyttekreds
184/00
30
134750
Henrik Rasmussen
Silkeborg Skyttekreds
184/00
33
139964
Henning Winther
Them Skytteforening
183/00
34
143955
Rene B. Christensen
Gjern Skyttekreds
182/00
34
144043
Karin Kronborg Andersen
Them Skytteforening
182/00
34
107565
Eva Lykke Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
182/00
34
131160
Lars Ole Kopp
Kjellerup Skytteforening
182/00
38
19054
Helle I. Steensig
Skyttekreds Bjerringbro
181/00
39
82522
Kim Hornfelt Dyhr
Skyttekreds Bjerringbro
180/00
39
139600
Peter Bagterp
Tjørring IF Skytteafdeling
180/00
41
131835
Ole Tofteby Knudsen
Gjern Skyttekreds
179/00
41
143683
Evy Dorterea Stenberg
Karup Skytteforening
179/00
41
143187
Marianne Thorsager
Haderup Skytteforening
179/00
44
22558
Jacob Kudsk
Gjern Skyttekreds
177/00
45
143726
Gitte Christensen
Gjern Skyttekreds
176/00
46
143821
Lærke Therkildsen
Karup Skytteforening
175/00
46
142457
Mogens Andersen
Skive skytteforening
175/00
48
22735
Allan Kudsk
Gjern Skyttekreds
174/00
49
144040
Mie Wendt
Them Skytteforening
173/00
50
138475
Michael Larsen
Kjellerup Skytteforening
166/00
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
200/00
1
19477
Carsten Bjørn
Viborg Skytteforening
200/00
3
19571
Ole Nielsen
Viborg Skytteforening
199/00
3
19750
Elsebeth Kjeldsen
Viborg Skytteforening
199/00
3
19751
Ejvind Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
199/00
6
19287
Anna Marie Jensen
Ulbjerg Skytteforening
198/00
6
19511
Thomas Skræp Sørensen
Kjellerup Skytteforening
198/00
8
81756
Allan H. Laursen
Viborg Skytteforening
196/00
8
21856
Lauge Clausen
Them Skytteforening
196/00
8
22623
Erling Hesel
Silkeborg Skyttekreds
196/00
11
127161
Ole Capion
Viborg Skytteforening
195/00
12
18938
Hans J. Steensig
Skyttekreds Bjerringbro
194/00
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
29776
Vagn Andersen
Haderup Skytteforening
197/00
1
30703
Aksel Fyhring
Aulum Skytteforening
197/00
1
19714
Inger Sørensen
Kjellerup Skytteforening
197/00
1
22136
Børge Riis Nielsen
Kjellerup Skytteforening
197/00
5
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
196/00
6
27997
Ivan Hestehauge
Skive skytteforening
195/00
6
32074
Niels Jørgen Jensen
Arnborg Idrætsforening
195/00
6
22294
Orla Smedegaard
Silkeborg Skyttekreds
195/00
9
22253
Regner Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
193/00
10
12301
Hans Haubro
Ulbjerg Skytteforening
192/00
10
27594
Peter Damgård
Haderup Skytteforening
192/00
12
32360
Knud Bjerre
Arnborg Idrætsforening
191/00
13
31129
Jørn Termansen
Karup Skytteforening
189/00
13
28029
Grethe Larsen
Skive skytteforening
189/00
13
22566
Hugo Brogaard
Sejs-Svejbæk Skytteforening
189/00
16
93984
Jørgen Leth Andersen
Skyttekreds Bjerringbro
188/00
17
23128
Harry Egon Jensen
Karup Skytteforening
185/00
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
27794
Ruth Schmidt
Skive skytteforening
192/00
1
21881
Jens Kjær
Them Skytteforening
192/00
3
29931
Betty Andersen
Haderup Skytteforening
191/00
3
108030
Svend Sunds
Skyttekreds Bjerringbro
191/00
3
103489
Mads Sønderup
Tjørring IF Skytteafdeling
191/00
6
140197
Egon Riis Jensen
Gjern Skyttekreds
190/00
6
18633
Ebbe Christiansen
Gjern Skyttekreds
190/00
6
22446
Kristian Stenger
Sejs-Svejbæk Skytteforening
190/00
9
136467
Jørn Hansen
Gjern Skyttekreds
189/00
9
134726
Jens-Anker Rasch
Karup Skytteforening
189/00
9
101200
Jens Eskildsen
Haderup Skytteforening
189/00
12
132613
Jørgen Madsen
Skyttekreds Bjerringbro
188/00
13
22461
Kim Havrum
Gjern Skyttekreds
187/00
13
144089
Jens Andersen
Gjern Skyttekreds
187/00
13
22493
Karin Stenger
Sejs-Svejbæk Skytteforening
187/00
16
24137
Laila Frandsen
Gjern Skyttekreds
185/00
17
24039
Harry Kudsk
Gjern Skyttekreds
184/00
18
111827
Reidar Hansen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
183/00
19
27998
Inga Jensen
Skive skytteforening
182/00
19
135275
Kurt Steen Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
182/00
21
22135
Børge Mønster
Kjellerup Skytteforening
180/00
22
139984
Svend Bagterp
Tjørring IF Skytteafdeling
179/00
23
136577
Gert Børsting Jensen
Gjern Skyttekreds
175/00
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
12206
Vita Brun Nielsen
199/00
2
137458
Andreas Melhedegaard
Viborg Skytteforening
198/00
2
19371
Bjarne Visgård
Viborg Skytteforening
198/00
2
108023
Vibeke Madsen
Skyttekreds Bjerringbro
198/00
5
119364
Morten Kristiansen
Viborg Skytteforening
197/00
5
134508
Frede Bach
Viborg Skytteforening
197/00
5
Kjellerup Skytteforening
197/00
5
125390
Christian Hansen
Kjellerup Skytteforening
197/00
9
143890
Tina Toft
Viborg Skytteforening
196/00
9
138575
Lærke Pluszek
Viborg Skytteforening
196/00
9
110589
Helle Willum
Arnborg Idrætsforening
196/00
9
196/00
9
12241
Lisbeth Nielsen
196/00
9
12266
Gert Nielsen
196/00
9
22210
Susanne Kjeldsen
Kjellerup Skytteforening
196/00
9
122600
Ejnar Jørgensen
Kjellerup Skytteforening
196/00
9
122547
Erling Mortensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
196/00
18
108031
Annette Dyhr
Skyttekreds Bjerringbro
195/00
18
195/00
18
19465
Finn Berg
195/00
18
118006
Bjarne Poulsen
Kjellerup Skytteforening
195/00
18
10392
Gunnar Jørgensen
Kjellerup Skytteforening
195/00
23
132726
Diana Johannesen
Viborg Skytteforening
194/00
23
143647
Valdemar Fomsgaard
Viborg Skytteforening
194/00
23
137614
Mette Buur
Arnborg Idrætsforening
194/00
23
19058
Eigil D. Andersen
Skyttekreds Bjerringbro
194/00
23
194/00
23
124666
Poul Erik Christensen
194/00
23
12287
Alex Jonassen
194/00
23
122598
Niels Juul Jensen
Kjellerup Skytteforening
194/00
31
137969
Kurt F. Jørgensen
Karup Skytteforening
193/00
31
193/00
31
193/00
31
22465
Kevin Kjeldsen
Kjellerup Skytteforening
193/00
31
122379
Jørgen Kofoed
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/00
36
141645
Marcus Jamie Frank
Viborg Skytteforening
192/00
36
127560
Inger Visgård
Viborg Skytteforening
192/00
36
138038
Karl Laursen
Skyttekreds Bjerringbro
192/00
36
127228
Majken Dahl Andersen
Skyttekreds Bjerringbro
192/00
36
143866
Thomas Ugilt Pedersen
Skyttekreds Bjerringbro
192/00
36
139663
Torben Baumann Kallehauge
Skyttekreds Bjerringbro
192/00
36
123500
Bjørn Jensen
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
192/00
36
140189
Niels Madsen
Kjellerup Skytteforening
192/00
36
123324
Johannes Bach
Kjellerup Skytteforening
192/00
36
137501
Mogens Højegaard
Kjellerup Skytteforening
192/00
46
32599
Herluf Nielsen
Arnborg Idrætsforening
191/00
46
118491
Ole Fisker Andersen
Skyttekreds Bjerringbro
191/00
46
122596
Thorkild Pedersen
Kjellerup Skytteforening
191/00
46
122355
Aage Christensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
191/00
50
130030
Leo Christensen
Kjellerup Skytteforening
190/00
51
18564
Aage Thomsen
Gjern Skyttekreds
189/00
51
32792
Christian Gregersen
Arnborg Idrætsforening
189/00
51
109627
Henrik Svendsen
Arnborg Idrætsforening
189/00
51
32233
Marianne Laugesen
Arnborg Idrætsforening
189/00
51
135601
Kurt Jensen
Skyttekreds Bjerringbro
189/00
51
189/00
57
143417
Thomas Kristiansen
Skyttekreds Bjerringbro
188/00
57
19727
Hans Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
188/00
59
132705
Rene Kristensen
Skyttekreds Bjerringbro
187/00
59
123503
Karl Buksti
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
187/00
61
127455
Ulrik S. Andersen
Gjern Skyttekreds
186/00
61
83615
Jørn Werner Andersen
Arnborg Idrætsforening
186/00
61
122852
Niels H. Nielsen
186/00
61
186/00
61
143916
Kamilla Frank Løvendal
Kjellerup Skytteforening
186/00
66
123737
Vagn Nielsen
Skyttekreds Bjerringbro
185/00
66
122359
Ejsing Laursen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
185/00
66
125312
Jens Egon Munk
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
185/00
69
143891
Simon Thomsen
Viborg Skytteforening
184/00
69
122361
Henning Sørensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
184/00
69
129312
Per Weiergang
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
184/00
72
182/00
73
137457
Mikkel S. T. Andersen
Viborg Skytteforening
181/00
73
19783
Bent Nielsen
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
181/00
75
108033
Aage Vincent Møller
Skyttekreds Bjerringbro
180/00
76
179/00
77
123501
Bente Carne
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
178/00
77
134926
Simon Villum Sand
Kjellerup Skytteforening
178/00
79
144112
Matthias Jensen
Viborg Skytteforening
173/00
79
89858
Ivan Hougaard
Skyttekreds Bjerringbro
173/00
Til toppen