Pulje 3 - Oldboys +32/C

Info

Turnering: 8-mands Forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 /
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=47648

Stilling 8-mands Forårsturnering for voksne
Oldboys +32/C
Pulje 3

Hold Kampe V U T Score Point
1. Raklev 7 5 2 0 25-10 17
2. Svebølle NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
7 5 0 2 34-14 15
3. Hvidebæk Idrætsforening 7 4 2 1 23-10 14
4. Buerup/reerslev If 7 4 0 3 14-16 12
5. Rørby-Værslev if NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
7 3 2 2 21-16 11
6. Røsnæs Sg&i 7 2 0 5 14-26 6
7. Årby G&I NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
7 1 0 6 7-27 3
8. Svallerup-Bjerge G & IF 7 1 0 6 15-34 3

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=47648

Komplet kampprogram

8-mands Forårsturnering for voksne
Oldboys +32/C
Pulje 3

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-04-21 19:00 Røsnæs Sg&i - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 4
Tirsdag 13-04-21 18:30 Svallerup-Bjerge G & IF - Buerup/reerslev If 1 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 13-04-21 19:00 Årby G&I - Rørby-Værslev if 0 - 3
Mandag 19-04-21 19:15 Rørby-Værslev if - Svallerup-Bjerge G & IF 3 - 2
Tirsdag 20-04-21 19:00 Raklev - Svebølle 4 - 2
Tirsdag 20-04-21 19:00 Årby G&I - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 4
Tirsdag 27-04-21 18:30 Svebølle - Årby G&I 10 - 1
Tirsdag 27-04-21 19:00 Raklev - Buerup/reerslev If 5 - 0
Mandag 03-05-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Raklev 2 - 2
Tirsdag 04-05-21 18:30 Svallerup-Bjerge G & IF - Røsnæs Sg&i 5 - 1
Mandag 10-05-21 19:00 Røsnæs Sg&i - Raklev 1 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 11-05-21 18:00 Buerup/reerslev If - Årby G&I 3 - 0
Tirsdag 11-05-21 18:30 Svebølle - Svallerup-Bjerge G & IF 11 - 2
Onsdag 12-05-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Rørby-Værslev if 3 - 3
Tirsdag 18-05-21 18:30 Svallerup-Bjerge G & IF - Raklev 2 - 6
Tirsdag 18-05-21 19:00 Årby G&I - Røsnæs Sg&i 1 - 4
Torsdag 20-05-21 18:00 Buerup/reerslev If - Svebølle 2 - 5
Tirsdag 25-05-21 18:30 Svebølle - Hvidebæk Idrætsforening 3 - 2
Onsdag 26-05-21 19:15 Rørby-Værslev if - Buerup/reerslev If 2 - 3
Mandag 31-05-21 18:00 Buerup/reerslev If - Røsnæs Sg&i 4 - 2
Tirsdag 01-06-21 19:00 Raklev - Årby G&I 2 - 1
Onsdag 02-06-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Svallerup-Bjerge G & IF 7 - 2
Onsdag 09-06-21 19:00 Årby G&I - Svallerup-Bjerge G & IF 4 - 1
Onsdag 09-06-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Buerup/reerslev If 1 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 14-06-21 18:30 Svebølle - Røsnæs Sg&i 0 - 3
Tirsdag 15-06-21 19:00 Rørby-Værslev if - Raklev 2 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 19-06-21 13:00 Rørby-Værslev if - Svebølle 0 - 3
Mandag 21-06-21 18:00 Røsnæs Sg&i - Rørby-Værslev if 3 - 8

Til toppen