Oldgirls/Sen.oldgirls +28/C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands Forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 /
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111597

Komplet kampprogram


Oldgirls/Sen.oldgirls +28/C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 14-04-21 18:30 Gadstrup IF - S.O.G. - Hvalsø 0 - 1
Torsdag 15-04-21 18:30 Frufølge (A) - Team Solrød KB (B) 1 - 1
Torsdag 15-04-21 18:30 FC4340 - AIK 65 4 - 1
Mandag 19-04-21 18:30 Boldklubben FIX - Greve Fodbold 1 - 1
Mandag 19-04-21 19:00 Hvalsø - AIK 65 3 - 1
Torsdag 22-04-21 18:30 Team Solrød KB (B) - FC4340 2 - 2
Mandag 26-04-21 18:30 AIK 65 - B 1973 Herlev 3 - 1
Mandag 26-04-21 18:30 Boldklubben FIX - Team Solrød KB (B) 1 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 26-04-21 18:45 Greve Fodbold - Gadstrup IF - S.O.G. 3 - 0
Torsdag 29-04-21 18:30 FC4340 - Hvalsø 0 - 4
Mandag 03-05-21 18:30 Boldklubben FIX - B 1973 Herlev 6 - 0
Onsdag 05-05-21 18:30 Gadstrup IF - S.O.G. - FC4340 1 - 1
Mandag 10-05-21 18:30 AIK 65 - Boldklubben FIX 2 - 0
Mandag 10-05-21 18:45 Greve Fodbold - Hvalsø 3 - 1
Tirsdag 11-05-21 18:30 Frufølge (A) - FC4340 1 - 1
Tirsdag 11-05-21 19:00 B 1973 Herlev - Gadstrup IF - S.O.G. 0 - 3
Mandag 17-05-21 18:30 Boldklubben FIX - Frufølge (A) 1 - 8
Mandag 17-05-21 18:45 Greve Fodbold - B 1973 Herlev 5 - 1
Onsdag 19-05-21 18:30 Team Solrød KB (B) - Hvalsø 0 - 3
Onsdag 19-05-21 18:30 Gadstrup IF - S.O.G. - AIK 65 5 - 0
Torsdag 20-05-21 19:00 B 1973 Herlev - FC4340 2 - 3
Onsdag 26-05-21 18:30 Team Solrød KB (B) - Gadstrup IF - S.O.G. 2 - 0
Torsdag 27-05-21 18:30 Frufølge (A) - AIK 65 6 - 1
Torsdag 27-05-21 18:30 FC4340 - Greve Fodbold 0 - 1
Mandag 31-05-21 18:30 AIK 65 - Greve Fodbold 1 - 3
Onsdag 02-06-21 18:30 FC4340 - Boldklubben FIX 2 - 3
Torsdag 03-06-21 18:30 Frufølge (A) - Gadstrup IF - S.O.G. 3 - 9
Torsdag 03-06-21 19:00 B 1973 Herlev - Team Solrød KB (B) 4 - 5
Mandag 07-06-21 18:30 AIK 65 - Team Solrød KB (B) 0 - 6
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 07-06-21 18:45 Greve Fodbold - Frufølge (A) 3 - 0
Mandag 07-06-21 19:00 Hvalsø - B 1973 Herlev 9 - 2
Onsdag 09-06-21 18:30 Gadstrup IF - S.O.G. - Boldklubben FIX 5 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 10-06-21 20:00 Hvalsø - Frufølge (A) - Bane 1 - 8-mands kunstgræs 3 - 0
Mandag 14-06-21 19:00 Hvalsø - Boldklubben FIX 5 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 15-06-21 19:00 B 1973 Herlev - Frufølge (A) 3 - 0
Onsdag 16-06-21 18:30 Team Solrød KB (B) - Greve Fodbold 1 - 2

Til toppen