5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mands, forårets 2. spillerunde d. 09.05.21
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111774

Komplet kampprogram

5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 2 RB 06 - Tuse IF 1 - Roskilde Idrætspark, Bane 1 0 - 6
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 2 Tuse IF 2 - Benløse IF - Roskilde Idrætspark, Bane 2 4 - 2
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 4 Hørve IF - Føllenslev-S. - Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter, Bane 1 1 - 0
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 4 Højby IF - Gislinge - Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter, Bane 2 0 - 6
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 1 Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 1 0 - 3
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 1 Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 2 0 - 1
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 5 Mørkøv IF - Tømmerup 1 - Tømmerup Hallen, Bane 1 2 - 0
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 5 Jyderup Boldklub - Tømmerup 2 - Tømmerup Hallen, Bane 2 0 - 2
Søndag 09-05-21 10:20 Pulje 1 Rørby-Værslev - Holbæk B&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 1 1 - 1
Søndag 09-05-21 10:20 Pulje 1 Holbæk B&I 2 - Raklev G&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 3 - 2
Søndag 09-05-21 10:30 Pulje 4 Højby IF - Føllenslev-S. - Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter, Bane 1 0 - 0
Søndag 09-05-21 10:30 Pulje 4 Gislinge - Hørve IF - Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter, Bane 2 2 - 2
Søndag 09-05-21 10:30 Pulje 2 Tuse IF 2 - Tuse IF 1 - Roskilde Idrætspark, Bane 1 5 - 2
Søndag 09-05-21 10:30 Pulje 2 Benløse IF - RB 06 - Roskilde Idrætspark, Bane 2
Søndag 09-05-21 10:30 Pulje 5 Jyderup Boldklub - Tømmerup 1 - Tømmerup Hallen, Bane 1 0 - 4
Søndag 09-05-21 10:30 Pulje 5 Tømmerup 2 - Mørkøv IF - Tømmerup Hallen, Bane 2 1 - 2
Søndag 09-05-21 10:40 Pulje 1 Raklev G&I 2 - Rørby-Værslev - Holbæk Sportsby, Bane 1 6 - 1
Søndag 09-05-21 10:40 Pulje 1 Raklev G&I 1 - Holbæk B&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 1 - 4
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 1 Raklev G&I 2 - Holbæk B&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 1 1 - 2
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 1 Rørby-Værslev - Raklev G&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 1 - 4
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 2 RB 06 - Tuse IF 2 - Roskilde Idrætspark, Bane 1 0 - 6
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 2 Tuse IF 1 - Benløse IF - Roskilde Idrætspark, Bane 2 2 - 2
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 4 Hørve IF - Højby IF - Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter, Bane 1 2 - 0
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 4 Føllenslev-S. - Gislinge - Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter, Bane 2 0 - 3
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 5 Mørkøv IF - Jyderup Boldklub - Tømmerup Hallen, Bane 1 3 - 0
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 5 Tømmerup 1 - Tømmerup 2 - Tømmerup Hallen, Bane 2 2 - 4
Søndag 09-05-21 11:20 Pulje 1 Holbæk B&I 1 - Raklev G&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 1 0 - 0
Søndag 09-05-21 11:20 Pulje 1 Holbæk B&I 2 - Rørby-Værslev - Holbæk Sportsby, Bane 2 3 - 2
Søndag 09-05-21 11:30 Pulje 4 Føllenslev-S. - Hørve IF - Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter, Bane 1 0 - 1
Søndag 09-05-21 11:30 Pulje 4 Gislinge - Højby IF - Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter, Bane 2 9 - 0
Søndag 09-05-21 11:30 Pulje 2 Tuse IF 1 - RB 06 - Roskilde Idrætspark, Bane 1
Søndag 09-05-21 11:30 Pulje 2 Benløse IF - Tuse IF 2 - Roskilde Idrætspark, Bane 2
Søndag 09-05-21 11:30 Pulje 5 Tømmerup 1 - Mørkøv IF - Tømmerup Hallen, Bane 1 0 - 2
Søndag 09-05-21 11:30 Pulje 5 Tømmerup 2 - Jyderup Boldklub - Tømmerup Hallen, Bane 2 3 - 2
Søndag 09-05-21 12:15 Pulje 3 Vestermose If - Vemmelev - Vestermose Skole, Bane 1 1 - 0
Søndag 09-05-21 12:40 Pulje 3 Fuglebjerg If - Vestermose If - Vestermose Skole, Bane 1 2 - 0
Søndag 09-05-21 13:05 Pulje 3 Vemmelev - Fuglebjerg If - Vestermose Skole, Bane 1 2 - 2
Søndag 09-05-21 13:30 Pulje 3 Vemmelev - Vestermose If - Vestermose Skole, Bane 1 3 - 1
Søndag 09-05-21 13:55 Pulje 3 Vestermose If - Fuglebjerg If - Vestermose Skole, Bane 1 0 - 2
Søndag 09-05-21 14:20 Pulje 3 Fuglebjerg If - Vemmelev - Vestermose Skole, Bane 1 0 - 2

Til toppen