3-mands - U7 drenge (spilletid: 2x7 min.) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mands, forårets 3. spillerunde d. 23.05.21
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111788

Komplet kampprogram


3-mands - U7 drenge (spilletid: 2x7 min.)

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 23-05-21 10:00 Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Holbæk Sportsby - Bane 1 (3-mands) 1 - 3
Søndag 23-05-21 10:00 Slagelse B&I 1 - RB 1906 u7 - Holbæk Sportsby - Bane 2 (3-mands)
Søndag 23-05-21 10:00 B 73, Slagelse 1 - B 73, Slagelse 2 - Skælskør Stadion - Bane 1 (3-mands) 3 - 5
Søndag 23-05-21 10:00 Vemmelev 1 - Vemmelev 2 - Skælskør Stadion - Bane 2 (3-mands) 1 - 2
Søndag 23-05-21 10:00 Fuglebjerg If - FS Hashøj 1 - Fuglebjerghallen - Bane 1 (3-mands)
Søndag 23-05-21 10:00 FS Hashøj 2 - B 73, Slagelse 3 - Fuglebjerghallen - Bane 2 (3-mands) 4 - 3
Søndag 23-05-21 10:00 Tømmerup - Hørve IF 1 - Tømmerup Hallen - Bane 1 (3-mands) 2 - 5
Søndag 23-05-21 10:00 Hørve IF 2 - Jernløse Bk - Tømmerup Hallen - Bane 2 (3-mands) 5 - 0
Søndag 23-05-21 10:20 Tuse IF - St. Merløse - Tømmerup Hallen - Bane 1 (3-mands) 1 - 4
Søndag 23-05-21 10:20 Jernløse Bk - Tømmerup - Tømmerup Hallen - Bane 2 (3-mands) 3 - 3
Søndag 23-05-21 10:20 Kværkeby - Hg Fodbold - Fuglebjerghallen - Bane 1 (3-mands) 4 - 1
Søndag 23-05-21 10:20 B 73, Slagelse 3 - Fuglebjerg If - Fuglebjerghallen - Bane 2 (3-mands) 4 - 2
Søndag 23-05-21 10:20 Skælskør B&I - B 73, Slagelse 1 - Skælskør Stadion - Bane 1 (3-mands) 0 - 4
Søndag 23-05-21 10:20 B 73, Slagelse 2 - Vemmelev 1 - Skælskør Stadion - Bane 2 (3-mands) 3 - 0
Søndag 23-05-21 10:20 Benløse IF 1 - Holbæk B&I 1 - Holbæk Sportsby - Bane 1 (3-mands) 2 - 5
Søndag 23-05-21 10:20 Holbæk B&I 2 - Slagelse B&I 1 - Holbæk Sportsby - Bane 2 (3-mands) 4 - 2
Søndag 23-05-21 10:40 RB 1906 u7 - Benløse IF 1 - Holbæk Sportsby - Bane 1 (3-mands) 3 - 5
Søndag 23-05-21 10:40 Slagelse B&I 1 - Holbæk B&I 1 - Holbæk Sportsby - Bane 2 (3-mands) 4 - 2
Søndag 23-05-21 10:40 Vemmelev 2 - Skælskør B&I - Skælskør Stadion - Bane 1 (3-mands) 1 - 3
Søndag 23-05-21 10:40 Vemmelev 1 - B 73, Slagelse 1 - Skælskør Stadion - Bane 2 (3-mands) 0 - 4
Søndag 23-05-21 10:45 FS Hashøj 1 - Kværkeby - Fuglebjerghallen - Bane 1 (3-mands)
Søndag 23-05-21 10:45 Hg Fodbold - FS Hashøj 2 - Fuglebjerghallen - Bane 2 (3-mands) 0 - 5
Søndag 23-05-21 10:45 Hørve IF 1 - Tuse IF - Tømmerup Hallen - Bane 1 (3-mands) 4 - 4
Søndag 23-05-21 10:45 St. Merløse - Hørve IF 2 - Tømmerup Hallen - Bane 2 (3-mands) 2 - 2
Søndag 23-05-21 11:00 Vemmelev 2 - B 73, Slagelse 2 - Skælskør Stadion - Bane 1 (3-mands) 1 - 7
Søndag 23-05-21 11:00 Skælskør B&I - Vemmelev 1 - Skælskør Stadion - Bane 2 (3-mands) 1 - 3
Søndag 23-05-21 11:00 RB 1906 u7 - Holbæk B&I 2 - Holbæk Sportsby - Bane 1 (3-mands) 0 - 4
Søndag 23-05-21 11:00 Benløse IF 1 - Slagelse B&I 1 - Holbæk Sportsby - Bane 2 (3-mands)
Søndag 23-05-21 11:05 Kværkeby - B 73, Slagelse 3 - Fuglebjerghallen - Bane 1 (3-mands) 2 - 3
Søndag 23-05-21 11:05 FS Hashøj 2 - Fuglebjerg If - Fuglebjerghallen - Bane 2 (3-mands) 4 - 3
Søndag 23-05-21 11:05 Tuse IF - Jernløse Bk - Tømmerup Hallen - Bane 1 (3-mands) 4 - 1
Søndag 23-05-21 11:05 Hørve IF 2 - Tømmerup - Tømmerup Hallen - Bane 2 (3-mands) 4 - 4
Søndag 23-05-21 11:20 B 73, Slagelse 1 - Vemmelev 2 - Skælskør Stadion - Bane 1 (3-mands) 4 - 1
Søndag 23-05-21 11:20 B 73, Slagelse 2 - Skælskør B&I - Skælskør Stadion - Bane 2 (3-mands) 2 - 0
Søndag 23-05-21 11:20 Holbæk B&I 1 - RB 1906 u7 - Holbæk Sportsby - Bane 1 (3-mands) 3 - 1
Søndag 23-05-21 11:20 Holbæk B&I 2 - Benløse IF 1 - Holbæk Sportsby - Bane 2 (3-mands) 4 - 2
Søndag 23-05-21 11:30 Hg Fodbold - FS Hashøj 1 - Fuglebjerghallen - Bane 1 (3-mands)
Søndag 23-05-21 11:30 FS Hashøj 2 - Kværkeby - Fuglebjerghallen - Bane 2 (3-mands) 3 - 5
Søndag 23-05-21 11:30 St. Merløse - Hørve IF 1 - Tømmerup Hallen - Bane 1 (3-mands) 3 - 2
Søndag 23-05-21 11:30 Hørve IF 2 - Tuse IF - Tømmerup Hallen - Bane 2 (3-mands) 1 - 1
Søndag 23-05-21 11:50 Tømmerup - St. Merløse - Tømmerup Hallen - Bane 1 (3-mands) 2 - 4
Søndag 23-05-21 11:50 Hørve IF 1 - Jernløse Bk - Tømmerup Hallen - Bane 2 (3-mands) 6 - 0
Søndag 23-05-21 11:50 Fuglebjerg If - Hg Fodbold - Fuglebjerghallen - Bane 1 (3-mands) 2 - 2
Søndag 23-05-21 11:50 FS Hashøj 1 - B 73, Slagelse 3 - Fuglebjerghallen - Bane 2 (3-mands)
Søndag 23-05-21 12:15 Holbæk B&I 3 - Holbæk B&I 4 - Holbæk Sportsby - Bane 1 (3-mands)
Søndag 23-05-21 12:15 Slagelse B&I 2 - RB Køge - Holbæk Sportsby - Bane 2 (3-mands) 0 - 8
Søndag 23-05-21 12:35 Benløse IF 2 - Holbæk B&I 3 - Holbæk Sportsby - Bane 1 (3-mands)
Søndag 23-05-21 12:35 Holbæk B&I 4 - Slagelse B&I 2 - Holbæk Sportsby - Bane 2 (3-mands)
Søndag 23-05-21 12:55 RB Køge - Benløse IF 2 - Holbæk Sportsby - Bane 1 (3-mands) 9 - 0
Søndag 23-05-21 12:55 Slagelse B&I 2 - Holbæk B&I 3 - Holbæk Sportsby - Bane 2 (3-mands)
Søndag 23-05-21 13:15 RB Køge - Holbæk B&I 4 - Holbæk Sportsby - Bane 1 (3-mands) 13 - 2
Søndag 23-05-21 13:15 Benløse IF 2 - Slagelse B&I 2 - Holbæk Sportsby - Bane 2 (3-mands)
Søndag 23-05-21 13:35 Holbæk B&I 3 - RB Køge - Holbæk Sportsby - Bane 1 (3-mands) 0 - 10
Søndag 23-05-21 13:35 Holbæk B&I 4 - Benløse IF 2 - Holbæk Sportsby - Bane 2 (3-mands)

Til toppen