LDT 15m Anden runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
139724 Rishica Shancarganesh Sønderborg Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
142935 Jakob Elias Kuntz Sønderborg Skyttekreds BK4 198.0 198.0 Hovedskydning
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
142484 Yashwanth Tagedeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening BK4 199.0 199.0 Hovedskydning
136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
134023 Julie Østergaard Gråsten Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
136084 Charlie J. Sonnichsen Gråsten Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
127323 Jørgen Andersen Gråsten Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
142767 Noah Pedersen Nordals Skyttekreds BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
143691 William Nørgaard Nordals Skyttekreds BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds Å3 198.0 198.0 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds J2 184.0 184.0 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds J1 196.0 196.0 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J1 194.0 194.0 Hovedskydning
139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
142816 Frederik Andersen Sønderborg Skyttekreds BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
142927 Mathilde Magagola Hansen Broagerlands Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
141167 Laura K. Duus-Jørgensen Broagerlands Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
140641 Nanna Christine Clausen Broagerlands Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
140640 Ditte Elisabeth Clausen Broagerlands Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
139705 Frederik Østergaard Madsen Broagerlands Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
140362 Chresten Clausen Broagerlands Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
140638 Lucas Klaasted Broagerlands Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
143402 Alexander Liam Hollænder Broagerlands Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
140645 Noah Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
137855 Lykke Hattesen Broagerlands Skytteforening Å3 184.0 184.0 Hovedskydning
133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
138474 Michael Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
124131 Bjarne Degn-Philipsen Vojens Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
143902 Jann Nielsen Vojens Skytteforening ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
141982 Villiam Kock Møller Vojens Skytteforening BK4 200.0 200.0 Hovedskydning
136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
143834 Daniel Søeberg Vojens Skytteforening Å3 199.0 199.0 Hovedskydning
135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening Å3 198.0 198.0 Hovedskydning
81797 Jens Anker Pedersen Vojens Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
143918 Skjold Lumbye Ravnskjær Grænseegnens Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
143427 Marcus Wulff Harritslev Grænseegnens Skytteforening BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
143429 Ricards Ambainis Grænseegnens Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
144186 Jonas Wedekind-Pedersen Grænseegnens Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening ST3 194.0 194.0 Hovedskydning
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening ST3 199.0 199.0 Hovedskydning
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning

Til toppen