Lunde Pistolterræn 2021 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening GPA 52.000 47.000 Hovedskydning
119193 Steffen Schmidt Historisk Riffelskytteforening Fyn GPA 33.000 30.000 Hovedskydning
101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening GPA 32.000 29.000 Hovedskydning
134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening GPA 26.000 24.000 Hovedskydning
125379 Karsten Uglebjerg Dalum Skytteforening GPA 27.000 25.000 Hovedskydning
123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening GPA 30.000 27.000 Hovedskydning
116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening GPA 21.000 19.000 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening GPA 48.000 44.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 65.000 59.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 47.000 43.000 Hovedskydning
20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening GPA 45.000 41.000 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 25.000 23.000 Hovedskydning
137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening GPA 35.000 32.000 Hovedskydning
90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 43.000 39.000 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 25.000 23.000 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 45.000 41.000 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 50.000 45.000 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening GPA 49.000 45.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 39.000 35.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 41.000 37.000 Hovedskydning
134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 21.000 19.000 Hovedskydning
20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds GPA 29.000 26.000 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 51.000 46.000 Hovedskydning
136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds GPA 31.000 28.000 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 54.000 49.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 55.000 50.000 Hovedskydning
88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds GPA 44.000 40.000 Hovedskydning
135936 Dan Rene Nielsen Herfølge Skytteforening GPA 38.000 35.000 Hovedskydning
94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening GPA 32.000 29.000 Hovedskydning
133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening GPA 30.000 27.000 Hovedskydning
137964 Anders Vesth Jacobsen Herfølge Skytteforening GPA 18.000 16.000 Hovedskydning
127099 Jeppe Lund Strøby Skytteforening GPA 53.000 48.000 Hovedskydning
67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 23.000 21.000 Hovedskydning
142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 33.000 30.000 Hovedskydning
111411 Ole Hoffensitz Postens Skytteforening Odense GPA 22.000 20.000 Hovedskydning
52804 Kim Rosenlyst Postens Skytteforening Odense GPA 26.000 24.000 Hovedskydning
117024 Poul Mudmundsson Postens Skytteforening Odense GPA 41.000 37.000 Hovedskydning
129160 Jan Herløv Postens Skytteforening Odense GPA 28.000 25.000 Hovedskydning
139101 Mads Skovsted Postens Skytteforening Odense GPA 31.000 28.000 Hovedskydning
139100 Kim Johansen Postens Skytteforening Odense GPA 44.000 40.000 Hovedskydning
144367 Robert Binensztok Postens Skytteforening Odense GPA 10.000 9.000 Hovedskydning
125050 Lars Rasmussen Postens Skytteforening Odense GPA 13.000 12.000 Hovedskydning
144368 Lars Christophersen Postens Skytteforening Odense GPA 19.000 17.000 Hovedskydning
144371 Henning Egon Stich Stevns Skytteforening Af 1982 GPA 47.000 43.000 Hovedskydning
129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 47.000 43.000 Hovedskydning
137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 44.000 40.000 Hovedskydning
127701 Peter budal Jensen Sorø Skytteforening GPA 39.000 35.000 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening GPA 63.000 57.000 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning GPA 45.000 41.000 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening GPA 16.000 15.000 Hovedskydning
138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening GPA 31.000 28.000 Hovedskydning
129354 Carsten Husman Lunde Sg&I GPA 34.000 31.000 Hovedskydning
130096 Otto Haue Lunde Sg&I GPA 41.000 37.000 Hovedskydning
125488 John Thomsen Lunde Sg&I GPA 26.000 24.000 Hovedskydning
125488 John Thomsen Lunde Sg&I GPA 35.000 32.000 Mesterskab
134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I GPA 33.000 30.000 Hovedskydning
129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I GPA 23.000 21.000 Hovedskydning
110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I GPA 27.000 25.000 Hovedskydning
102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I GPA 52.000 47.000 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I GPA 40.000 36.000 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I GPA 32.000 29.000 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 24.000 22.000 Hovedskydning
131684 Lars Trenessøn Nielsen Dalum Skytteforening GPA 18.000 16.000 Hovedskydning
138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I GPA 23.000 21.000 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds GPA 36.000 33.000 Hovedskydning
137890 Simon Bo Pedersen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 33.000 30.000 Hovedskydning
81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening GPA 29.000 26.000 Hovedskydning
121177 Claus Skøtte Madsen Postens Skytteforening Odense GPA 16.000 15.000 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 55.000 50.000 Hovedskydning
141969 Morten O Nielsen Postens Skytteforening Odense GPA 8.000 7.000 Hovedskydning
96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds GPA 27.000 25.000 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 44.000 40.000 Hovedskydning
86797 Leif Ravn Hem Skytteforening GPA 41.000 37.000 Hovedskydning
52762 Daniel Knudsen Historisk Riffelskytteforening Fyn GPA 21.000 19.000 Hovedskydning
133537 Jan Haastrup Esbjerg Skyttekreds GPA 5.000 5.000 Hovedskydning
144416 Morten Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening GPA 20.000 18.000 Hovedskydning
142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening GPA 33.000 30.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 44.000 40.000 Hovedskydning
129605 Karsten Blåklit Postens Skytteforening Odense GPA 10.000 9.000 Hovedskydning
142375 Michael Rasmussen Odense Pistol Skytte Forening GPA 34.000 31.000 Hovedskydning
141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 46.000 42.000 Hovedskydning
138135 Brian Juulsmose Odense Skyttekreds GPA 13.000 12.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 60.000 55.000 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening GPA 40.000 36.000 Hovedskydning

Til toppen