4-mands B-række | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydvest Petanque 2021 - 4-mands
Turneringsansvarlige
Thomas Andersen Tlf: 30701319
Hanne Grauballe Tlf: 40354251
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112182

Komplet kampprogram


4-mands B-række

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 27-04-21 18:30 Vejen - Grete - Grindsted - KM 1 - 5
(38 - 73)
Tirsdag 27-04-21 18:30 Tjæreborg - Henning - Fåborg - Knud - Petanquebaner - Brovej 12 6 - 0
(78 - 36)
Tirsdag 27-04-21 18:30 Føvling - Dorte - Lintrup - Dorte 3 - 3
(64 - 61)
Tirsdag 27-04-21 18:30 Grindsted - John - Vejen - Preben 6 - 0
(78 - 42)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Agerbæk - Heino - Grindsted - John 5 - 1
(69 - 39)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Lintrup - Dorte - Vejen - Preben - Petanquebaner 5 - 1
(73 - 53)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Læborg - Hanne - Vejen - Grete - Petanquebaner 4 - 2
(67 - 45)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Fåborg - Knud - Grindsted - KM - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 65)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Vejen - Grete - Tjæreborg - Henning 3 - 3
(67 - 60)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Vejen - Preben - Agerbæk - Heino 2 - 4
(46 - 58)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Grindsted - KM - Læborg - Hanne - Hal 4 - 2
(71 - 57)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Grindsted - John - Føvling - Dorte 4 - 2
(58 - 52)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Tjæreborg - Henning - Læborg - Hanne - Petanquebaner - Brovej 12 3 - 3
(48 - 59)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Fåborg - Knud - Vejen - Grete - Petanquebaner 5 - 1
(75 - 56)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Føvling - Dorte - Agerbæk - Heino 6 - 0
(78 - 35)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Lintrup - Dorte - Grindsted - John - Petanquebaner 4 - 2
(63 - 58)
Tirsdag 25-05-21 18:30 Grindsted - KM - Tjæreborg - Henning - Hal 1 - 5
(40 - 71)
Tirsdag 25-05-21 18:30 Vejen - Preben - Føvling - Dorte 1 - 5
(51 - 74)
Tirsdag 25-05-21 18:30 Agerbæk - Heino - Lintrup - Dorte 4 - 2
(55 - 62)
Tirsdag 25-05-21 18:30 Læborg - Hanne - Fåborg - Knud - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 34)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Vejen - Preben - Grindsted - John 0 - 6
(44 - 78)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Lintrup - Dorte - Føvling - Dorte - Petanquebaner 1 - 5
(39 - 74)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Grindsted - KM - Vejen - Grete - Hal 4 - 2
(64 - 46)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Fåborg - Knud - Tjæreborg - Henning - Petanquebaner 2 - 4
(58 - 70)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Vejen - Grete - Læborg - Hanne 2 - 4
(59 - 68)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Grindsted - KM - Fåborg - Knud - Hal 4 - 2
(73 - 44)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Grindsted - John - Agerbæk - Heino 4 - 2
(63 - 60)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Vejen - Preben - Lintrup - Dorte 4 - 2
(65 - 54)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Agerbæk - Heino - Vejen - Preben 4 - 2
(58 - 62)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Læborg - Hanne - Grindsted - KM - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 18)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Føvling - Dorte - Grindsted - John 3 - 3
(64 - 67)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Tjæreborg - Henning - Vejen - Grete - Petanquebaner - Brovej 12 5 - 1
(73 - 47)
Tirsdag 29-06-21 18:30 Grindsted - John - Lintrup - Dorte 5 - 1
(70 - 55)
Tirsdag 29-06-21 18:30 Læborg - Hanne - Tjæreborg - Henning - Petanquebaner 5 - 1
(67 - 47)
Tirsdag 29-06-21 18:30 Vejen - Grete - Fåborg - Knud 2 - 4
(49 - 74)
Tirsdag 29-06-21 18:30 Agerbæk - Heino - Føvling - Dorte 4 - 2
(62 - 59)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Fåborg - Knud - Læborg - Hanne - Petanquebaner 2 - 4
(32 - 74)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Lintrup - Dorte - Agerbæk - Heino - Petanquebaner 3 - 3
(53 - 62)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Tjæreborg - Henning - Grindsted - KM - Petanquebaner - Brovej 12 5 - 1
(77 - 46)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Føvling - Dorte - Vejen - Preben 4 - 2
(69 - 48)

Til toppen