| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/07

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 198/03
2 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 197/08
2 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 197/08
4 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 193/05

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 142654 Adam søtang Schmidt Ribe Skyttekreds 194/06
2 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 194/02
3 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 191/08
4 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 190/05
4 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 190/05
6 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds 189/01
7 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds 188/05
8 122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening 187/05
9 143729 Andreas Simonsen Helle Skytteforening 186/03
9 144448 David Møller Pedersen Helle Skytteforening 186/03
11 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 184/04
12 126782 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 182/03
12 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 182/03
14 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 182/02
15 139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 181/01
16 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 180/03
17 142657 Marius brink Schou Ribe Skyttekreds 178/03
18 144092 Emma Frederiksen Bramming Skytteforening 175/04
19 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 174/03
20 144460 Sofie Helena Christensen Bramming Skytteforening 169/01
21 143751 Emma Juhl Christensen Bramming Skytteforening 168/02
22 142429 Kasper Sand Helle Skytteforening 166/01
23 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening 164/03
24 144468 Alfred Wiltehuhn Ebsen Ribe Skyttekreds 160/01
25 143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening 159/00
26 144427 Jacob Fredslund-Andersen Brørup Skyttekreds 155/02

Riffel, 50m - Klasse J1

1 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 197/12

Riffel, 50m - Klasse J2

1 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 199/08
2 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 197/10
3 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 194/06
4 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 193/04

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 199/10
2 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 195/06
3 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 193/09

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 191/07
2 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 180/05

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 197/11
2 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 184/02

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 200/17
2 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 195/08
3 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 194/06

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 195/07
2 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening 193/08
2 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 193/08
4 41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds 191/04
5 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 188/02
6 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening 186/04
7 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 186/01
8 39934 Ingrid Hauge Mortensen Helle Skytteforening 184/04
9 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening 183/02
10 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 183/01
11 138551 Lis Gammelgaard Alslev Skytteforening 179/02
11 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 179/02
13 81605 H.C. Boysen Alslev Skytteforening 177/01
14 111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 160/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 200/16
1 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 200/16
3 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 200/10
4 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 199/15
5 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/09
6 38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening 197/09
7 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 195/11
8 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 195/05
9 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 195/03
10 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds 194/06
11 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 191/03

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 197/05
2 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 196/11
3 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 195/08
4 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 194/10
5 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds 193/07
6 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 193/04
7 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 191/04
8 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening 190/04
9 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 188/03
10 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening 186/05
11 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 185/04
12 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 183/03
13 144456 Karsten Kristensen Alslev Skytteforening 177/02
14 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 174/01
15 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 160/00

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds 189/06
2 142583 Amalie Christine Pedersen Brørup Skyttekreds 187/07
3 140583 Jørgen Hemmer-Larsen Alslev Skytteforening 181/01
4 142582 Eline Nikolajsen Brørup Skyttekreds 175/04
5 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 174/02
6 39439 Claus Rasmussen Alslev Skytteforening 165/01

Til toppen