| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 195/05

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 197/09
2 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 196/09
3 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 195/05

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 194/05
2 139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 194/01
3 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds 192/05
4 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 192/04
5 142429 Kasper Sand Helle Skytteforening 192/02
6 122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening 191/05
6 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 191/05
8 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 190/06
9 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 189/04
10 139708 Jacob Pedersen Helle Skytteforening 187/07
11 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening 185/03
12 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 184/06
13 144427 Jacob Fredslund-Andersen Brørup Skyttekreds 184/04
14 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 177/03
15 142884 Nicklas Bech Greisen Alslev Skytteforening 175/02
15 144460 Sofie Helena Christensen Bramming Skytteforening 175/02
17 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening 171/01
18 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 169/02
19 143372 Rasmus Jensen Helle Skytteforening 165/04
20 142886 Oliver Bech Greisen Alslev Skytteforening 165/01
21 142428 Emil Rosted Andersen Helle Skytteforening 158/00
22 140550 Sebastian Nielsen Ribe Skyttekreds 152/01
23 143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening 147/00
24 144472 Mikkel Pearson Helle Skytteforening 145/01
25 144473 Casper Hein Pedersen Helle Skytteforening 143/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 198/12
2 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 195/07

Riffel, 50m - Klasse J2

1 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 199/16
2 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 198/09
3 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 197/08
4 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 190/05

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 198/12
2 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 193/06
3 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 192/05

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 192/06
2 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 186/04

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 193/07

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 198/11
2 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 197/14
3 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 194/04

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 195/07
2 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening 193/05
3 41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds 193/04
4 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening 192/08
5 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 192/07
6 39934 Ingrid Hauge Helle Skytteforening 190/04
7 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening 189/03
8 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 188/05
9 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 187/02
10 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening 184/03
11 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening 184/02
12 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 180/04
13 138551 Lis Gammelgaard Alslev Skytteforening 180/01
14 138552 Ejner From Andersen Alslev Skytteforening 175/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 200/16
1 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 200/16
3 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 200/14
4 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 200/10
5 38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening 199/13
6 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 198/07
7 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds 197/03
8 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 196/11
9 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 195/09
10 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 195/06
11 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds 194/07
12 115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening 194/06
13 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 194/05
14 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 193/05
15 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 192/06

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 198/11
2 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 194/07
3 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 194/06
4 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds 193/08
4 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 193/08
6 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 193/05
7 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 192/03
8 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening 191/04
9 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds 188/05
10 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 185/03
11 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening 184/04
12 144456 Karsten Kristensen Alslev Skytteforening 178/03
13 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 173/05
14 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 173/02

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds 198/07
2 138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds 193/06
3 140583 Jørgen Hemmer-Larsen Alslev Skytteforening 189/04
4 142583 Amalie Christine Pedersen Brørup Skyttekreds 188/02
5 142582 Eline Nikolajsen Brørup Skyttekreds 183/01
6 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 170/01

Til toppen