| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 199/16

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 198/10
2 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 198/08
3 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 197/08
4 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 195/09
5 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 194/08

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 199/09
2 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 196/09
3 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 194/03
4 142884 Nicklas Bech Greisen Alslev Skytteforening 194/02
5 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 192/05
5 122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening 192/05
7 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 188/07
8 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds 187/02
8 145414 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 187/02
10 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 186/05
11 139708 Jacob Pedersen Helle Skytteforening 186/02
12 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds 183/03
13 139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 182/04
14 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 180/06
15 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 179/04
16 144643 Gustav Bach Buckhøj Brørup Skyttekreds 179/02
17 144427 Jacob Fredslund-Andersen Brørup Skyttekreds 178/02
18 142429 Kasper Sand Helle Skytteforening 177/04
19 144473 Casper Hein Pedersen Helle Skytteforening 177/01
20 144714 Anders Dahl Damgård Bramming Skytteforening 162/02
21 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 162/00
22 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening 160/00
23 144603 Keven Nielsen Kloster Bramming Skytteforening 159/00
24 144472 Mikkel Pearson Helle Skytteforening 146/01
25 143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening 145/00
26 144604 Kåre Pedersen Bramming Skytteforening 138/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/17
2 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 195/06

Riffel, 50m - Klasse J2

1 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 200/14
2 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 199/12
3 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 194/06
4 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 191/04

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 195/07
2 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 194/09
3 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 188/03

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 190/04
2 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 190/03

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 192/05

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/12
2 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 199/10
3 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 193/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 195/08
2 41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds 193/07
3 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 193/01
4 39466 Bjarne Kristensen Alslev Skytteforening 192/01
5 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 191/05
6 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 189/02
6 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening 189/02
8 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening 188/05
9 39934 Ingrid Hauge Helle Skytteforening 188/02
10 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening 186/03
11 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening 180/02
12 138551 Lis Gammelgaard Alslev Skytteforening 179/04
13 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening 178/06
14 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 177/01
15 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 174/01
16 111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 169/02
17 138552 Ejner From Andersen Alslev Skytteforening 161/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 200/17
2 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 200/14
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 200/10
4 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/11
5 38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening 198/06
6 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 195/08
6 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 195/08
8 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 195/05
9 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 197/06
2 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds 196/08
3 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 196/04
4 94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening 195/09
5 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 195/08
6 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 194/03
7 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 193/05
8 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening 191/04
9 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds 187/02
10 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 186/06
11 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening 186/04
12 144456 Karsten Kristensen Alslev Skytteforening 186/02
13 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 184/03
14 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 178/00
15 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 171/02

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds 199/10
2 140583 Jørgen Hemmer-Larsen Alslev Skytteforening 197/08
3 138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds 195/04
4 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 184/03

Til toppen