3. Sommerskydning (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening SE2 177.000 177.000 Hovedskydning
111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening SE2 169.000 169.000 Hovedskydning
143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening Å2 171.000 171.000 Hovedskydning
140583 Jørgen Hemmer-Larsen Alslev Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening SE2 174.000 174.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening SE2 180.000 180.000 Hovedskydning
104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening SE2 178.000 178.000 Hovedskydning
39466 Bjarne Kristensen Alslev Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
142884 Nicklas Bech Greisen Alslev Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
126782 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
144456 Karsten Kristensen Alslev Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
138552 Ejner From Andersen Alslev Skytteforening SE2 161.000 161.000 Hovedskydning
138551 Lis Gammelgaard Alslev Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
144643 Gustav Bach Buckhøj Brørup Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
144427 Jacob Fredslund-Andersen Brørup Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds Å2 178.000 178.000 Hovedskydning
138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
139593 Elias Træholt Helle Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
144473 Casper Hein Pedersen Helle Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
142429 Kasper Sand Helle Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
144472 Mikkel Pearson Helle Skytteforening BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
143655 Simon Adrian Helle Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
139708 Jacob Pedersen Helle Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
88831 Erik Olesen Helle Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
144604 Kåre Pedersen Bramming Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
144603 Keven Nielsen Kloster Bramming Skytteforening BK3 159.000 159.000 Hovedskydning
144714 Anders Dahl Damgård Bramming Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning

Til toppen