| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

TerrænGevær - Klasse BK/JUN

1 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 29/12
2 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 28/12
3 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 15/10

TerrænGevær - Klasse ST1

1 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 30/12
1 68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening 30/12
3 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 29/12
4 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 29/12
4 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 29/12
6 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 28/12
7 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 27/12
8 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 27/12
9 62432 Bjarne Sørensen Ramløse Idrætsforening Skydning 26/12
10 62329 Jan O. Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 26/12
11 55133 Peter Hansen Tingsted Skytteforening 25/12

TerrænGevær - Klasse ST2

1 64909 Jesper Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 29/12
2 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 27/12
3 57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening 27/12
4 58091 Allan West Kjøbenhavns Skytteforening 25/11
5 95000 Jon Luckmann Hansen Herfølge Skytteforening 23/12
6 56691 kenneth hansen Ornebjerg Skytteforening 23/12
7 62352 Henrik Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 22/12
8 138195 Rune Grønborg Junker Akademisk Skytteforening 22/11
9 66854 Lars Worsaae Akademisk Skytteforening 21/12
10 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 20/11
11 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds 20/10
12 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening 19/11
13 54249 Lis Nielsen Herfølge Skytteforening 18/11

TerrænGevær - Klasse SE

1 68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening 29/12
2 70481 Stig A. Munkholm Ramløse Idrætsforening Skydning 29/12
3 59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening 27/12
4 57006 Kristian Ebbensgaard Herfølge Skytteforening 27/12
5 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening 27/11
6 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 26/12
7 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 25/12
8 70045 Morten Hammer Akademisk Skytteforening 25/12
9 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 25/11
10 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening 24/12
11 62100 Claus Pedersen Ramløse Idrætsforening Skydning 23/10
12 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 21/12
13 56826 Niels Peter Jensen Herfølge Skytteforening 20/11
14 49092 Jens E. Christensen Middelfart Skytteforening 20/09

TerrænGevær - Klasse Å

1 65101 Kim Kristiansen Ramløse Idrætsforening Skydning 26/12
2 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening 24/11
3 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 23/12
4 103972 Mikael Henrik Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 13/09
5 141963 Alexandra Damgaard Herfølge Skytteforening 11/09
6 137835 Vibeke Knøchel Christensen Herfølge Skytteforening 11/08

Til toppen