| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/16
2 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 200/12
3 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening 199/13
4 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 199/11
4 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 199/11
6 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening 199/10
7 141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds 198/14
8 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening 197/08
9 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 194/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening 200/10
2 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 200/07
3 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 198/11
4 138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening 198/04
5 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 197/10
6 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 196/07
6 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening 196/07
8 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds 195/07
8 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds 195/07
10 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds 195/06
11 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 195/05
12 136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening 195/03
13 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening 192/06
14 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 191/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 134023 Julie Østergaard Gråsten Skytteforening 194/06
2 139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening 194/04
3 128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening 189/03
4 136084 Charlie J. Sonnichsen Gråsten Skytteforening 189/01
5 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds 187/03
6 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds 186/02
7 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 183/00
8 140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 179/01
9 140501 Ethan Peronato Nordals Skyttekreds 177/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening 200/11
2 141982 Villiam Kock Møller Vojens Skytteforening 200/10
3 142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds 196/11
4 142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds 196/04
5 142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds 195/06
6 142935 Jakob Elias Kuntz Sønderborg Skyttekreds 194/06
7 144186 Jonas Wedekind-Pedersen Grænseegnens Skytteforening 194/03
8 142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds 188/02
9 144026 Julie Detlefsen Sønderborg Skyttekreds 188/01
10 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds 185/00
11 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds 181/02
12 143430 Ralfs Ambainis Grænseegnens Skytteforening 181/01
13 143918 Skjold Lumbye Ravnskjær Grænseegnens Skytteforening 180/01
14 144028 Mikkel Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds 171/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 198/04
2 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 196/10
3 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 196/06

Riffel, 15m - Klasse J2

1 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 197/06
2 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 194/05
2 134591 Simon Rohr Andersen Nordals Skyttekreds 194/05
4 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 193/02
5 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 192/04
6 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds 192/03
6 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/03
8 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 191/04
9 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 185/05

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds 191/02
2 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds 187/03

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 191/02
2 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 188/04
3 42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds 187/03
4 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 185/02
5 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 184/03
6 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 184/00
7 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 183/02

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 200/07
2 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 187/05
3 124131 Bjarne Degn-Philipsen Vojens Skytteforening 176/02
4 143902 Jann Nielsen Vojens Skytteforening 171/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening 199/11
2 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 199/07
3 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 197/14
4 85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening 197/08
5 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 197/07
6 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 194/06

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 199/06
2 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 197/07
3 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening 195/04
4 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 194/09
5 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 194/04
6 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 191/03
7 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening 189/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 200/09
2 143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening 197/05
3 143834 Daniel Søeberg Vojens Skytteforening 193/05

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 200/10
2 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 200/06
3 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 197/07
4 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds 197/06
5 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 197/05
6 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 196/04
7 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 195/09
8 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 195/08

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 199/04
2 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 198/08
3 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds 198/06
3 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening 198/06
5 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds 195/06
6 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 195/04
7 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening 194/06
8 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening 194/05
8 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 194/05
10 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds 192/04
11 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening 191/05
12 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds 191/03
12 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening 191/03
14 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 189/02
15 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening 186/05

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening 194/02
2 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening 191/02
2 143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening 191/02
4 81797 Jens Anker Pedersen Vojens Skytteforening 190/04
5 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening 190/03
5 43530 Ove gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 190/03
7 43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening 189/07
8 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening 187/03
9 127323 Jørgen Andersen Gråsten Skytteforening 183/00

Til toppen